2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Valla bende diyorum saglikla dogsunlar ikizide
Bende onlarin herşeyine katlanirim
Bi zamandan sonra buyuyecekler sonucta
Aynen öyle canım rabbim yardım eder bugünleri görmeyi çok bekledim ben şükür rabbime bu duyguları yaşattı daha ne isterim ki annem diyordu ki hareketlerini hisset bazen aaa yeter durun diceksin uyuyamayacaksın bıkacaksın :) ben mi bunları dicem dedim görürüz o zaman dedi bana.
şimdi çok net hissediyorum hatta uykumdan uyanıyorum gülüyorum eğleniyorum konuşuyorum Okşuyorum tek ki hareket etsinler beni rahatsız etmiyor ki onların hareketi aksine havalara uçuyorum her dakika etseler her dakika mutluyum.
sanırım normal elde edilen gebelikle tüp bebek oldukça Farklı oluyor :)

Bende cok seviniyorum hareket ettiklerinde birini daha az hisediyorum ama
Artik yerleride daraliyor bazen tekme atiyolar bazen de oynadiklarini goruyorum ama cok guzel bi duygu
Bazende cok sertleşiyolar ozaman karnim cok agriyo sanci gibi

Bende cok seviniyorum hareket ettiklerinde birini daha az hisediyorum ama
Artik yerleride daraliyor bazen tekme atiyolar bazen de oynadiklarini goruyorum ama cok guzel bi duygu
Bazende cok sertleşiyolar ozaman karnim cok agriyo sanci gibi
Sertleşme bende de oluyor işte o sertleşme de sancı çıktı nst de ve rahim ağzını o düşürüyor boyunu karnın böyle taş gibi oluyor değilmi bebeklerden birisi toplanmış gibi ama rahim kasılması oluyor onun için hap başladım ben

Evet ikiside sertleşiyor top gibi oluyo karnim
Ama nst yapmadi doktorum bu sefer soracam doktora

Evet ikiside sertleşiyor top gibi oluyo karnim
Ama nst yapmadi doktorum bu sefer soracam doktora
Muhtemelen kasılma Canım , ama Doktorum bana Gün de 5 kez e kadar normal dedi. Bu haftalar da olurmus da benim sancım çıkıyor nst de bi kez çıktı geçtiğimiz hafta bu hafta gittiğimiz de de 4 kez çıktı oğlanın da başı aşağıda olunca nidicard başladık hap kasılmayı engellemek için kullanıyorum

Rahim boyum benim 21 haftada 32 mm di hiç artmadı 31+4 de doğurdum malesef Senin rahim boyun haftana göre gayet normal hiç korkma bence normal zamanda doğurursun. Bebeklerimde maşallah iyiler küvözdeler toparladılar şimdi kilo alımları başladı 35 haftalarını tamamlayınca sanırım verecekler. Dünya başıma yıkılmış sanmıştım erken doğum yapınca meğerse onlar çok güçlüymüş. Güzel düşün Allah’ın izniyle beklerler haftalarını

Umut oldunuz Çok teşekkür ederim desteğiniz için. İnşallah tek istediğim zamanında Sağlıkla gelmeleri. Her gittiğim hafta 2 mm düşmüş oluyor rahim boyutu Ondan korkuyorum bende git gide düşünce Kafama takıyorum kaç kilo oldular 2 kilo dan sonra mı veriyorlar acaba olsun kalsınlar onlar içim küvöz daha iyi orada kalmaları daha sağlıklı 31 haftada doğum yapan ikiz arkadaşım var 1 ay sonra evimize getirdik dedi dün inşallah sizde bir an önce kavuşursunuz

Oğlanlar malesef yaramaz oluyor benimde doğumu o başlatmıştı Kilodan ziyade emme yutma reflekslerinin gelişmesi bekleniyor. 1800 gram oldular. Küvözde önce kilo verilip sonra alınmaya başlanıyor. 15 gün oldu belki bizde 1 ay olunca kavuşuruz. Sürekli yatarak zaman geçirin belki pozisyon değiştirir oğlunuzda baskı yaptığı için tedirginlik oluyor işte çok iyi anlıyorum. Hem tüp bebek hemde ikiz annesi olmak çok harika bir duygu fakat başından beri korku hissi geçmiyor hiç. Sağlıkla kucağına zamanında alırsın inş

İnşallah kiloları gayet güzel olmuş maşallah. Sizinde yakındır kavuşmanız artık sürekli yatıyorum devamlı hiç kalkmıyorum yemeğim falan yatağıma geliyor bi WC kalkıyorum o kadar :) çok korkuyorum ama nasipten öte de yol yok derler. Evet çok Farklı duygu ama hep bir tedirginlik hep korku Hem zor elde edildiği için hem de kaybederim korkusu oluyor sanırım Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Canim kac gundur aklimdasin bir firsat bulup yazamadim . Bol bol dinln rahim boyun arkadasta dedi cok da kisa deilmis bak kizin toparlanmis oglus da toparlanir insallah dinlenmeyle. Guzel dusunelim guzel olsun

Canim kac gundur aklimdasin bir firsat bulup yazamadim . Bol bol dinln rahim boyun arkadasta dedi cok da kisa deilmis bak kizin toparlanmis oglus da toparlanir insallah dinlenmeyle. Guzel dusunelim guzel olsun♥
Sağolasın canım Çok şükür evet kızım yukarı çıktı tekrar ama oğlumun çok zor çünkü fazlasıyla aşağıda dinleniyorum canım kalkmıyorum ya ayaklarımı uzatıp oturuyorum ya da yatıyorum. Sen nasılsın

Sen elinden geleni yap gerisi allahtan canim . Hersey guzel olacak insallah bende iyiyim canim genelde dinleniyorum yat kalk vakit geciyor detayliya girecegim endiseliyim birazcik bakalim guze haberler gelir insallh

Sen elinden geleni yap gerisi allahtan canim . Hersey guzel olacak insallah bende iyiyim canim genelde dinleniyorum yat kalk vakit geciyor detayliya girecegim endiseliyim birazcik bakalim guze haberler gelir insallh
Öyle tabi ki canım Dinlen dinlenmek en iyi Çözüm bize inşallah hayırlı haberle gelirsin canım ne zaman gireceksin

Öyle tabi ki canım Dinlen dinlenmek en iyi Çözüm bize inşallah hayırlı haberle gelirsin canım ne zaman gireceksin
Sali gunu insallah canim. Valla evde bse yapmiyorum yaptigim yemek camasir katla yani ufak tefek seyler supur sil asla yapmiyorm doktorum da yapma demisti 20 dk yavas tempo yurumeye calisiyorum . Bu bebekler yer degisitirir mi? Kafama takildi mesela hareketlerj artik hissediyorum ama hep farkli yerde hissediyorum bazen daha yukarda gobek hizamda mesela bazen karnimin altinda normal mi

Evet canım normal Düşünsene baş aşağı dönmüş sonra geri kafasını yukarı döndürmüş :) o kadar çok poZisyon değiştirtirler ki bu aralarda korkma gayet normal. Yapma yapma canım olduğu kadar olsun boşver olmadığı yerde kalsın isterse ev sokağa dönsün evlatlarımızdan Kıymetli değil

Valla diyorum bazen ne bu birde gobek deligimin alt taraflarinda cok mu asagida normal mi canim cok soru soruyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…