2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelince çocuğun yanından kalkmıyor ki kucağıma alayım. Fırsat vermiyor ki, çocuğu altını değiştirmek için anca alabiliyorum.

Silikon uçla da mı tutmuyorlar
Silikonu bir kez denedim aldılar canım da sonra da onu bıraktırmak gerekecek diye Vermedim ya tutuyorlar aslında Her beslenmede 10 dk da olsa emziriyorum ama yarım saat kavga ediyoruz resmen o ittiriyor ben çekiyorum derken sonunda tutturup emziriyorum birazcık

Gelince çocuğun yanından kalkmıyor ki kucağıma alayım. Fırsat vermiyor ki, çocuğu altını değiştirmek için anca alabiliyorum.
Madem öyle baksın anne bak ben biraz yatacağım de bakalım ne dicek ay gerçi bırakma Ona ne yapacağı belli olmaz memesini falan verir şşaşkın kadın

Madem öyle baksın anne bak ben biraz yatacağım de bakalım ne dicek ay gerçi bırakma Ona ne yapacağı belli olmaz memesini falan verir şşaşkın kadın
Aslında aklıma geliyor bırakıp yatmak ama dediğin gibi ne yapacağı belli olmaz. Zorla uyandırmalar etmeler var ben uyanıkken bile.

Kızlar sağdığınız sütleri verirken ısıtıyor musunuz? Açıkta 3 saat duruyor ya oda ısısında ben onu ısıtmadan veriyorum ama sağdığım sıcaklığı olmuyor sonuçta. Birde emmiyo diye aramızdaki bağ geç mi oluşur diye düşünüp duruyorum..

Hemen sagip veriyorsam veya 1 saat gectiyse isitmiyorum. ama 3 saat falan gectiyse benmari usulu ılıtıyorum vitamini ölmesin diye

Hemen sagip veriyorsam veya 1 saat gectiyse isitmiyorum. ama 3 saat falan gectiyse benmari usulu ılıtıyorum vitamini ölmesin diye
Bende öyle yapayım madem. 2 saat önce sağdığım süt hala duruyor mesela. Yenisini sağma vaktim geldi. Oğlan azıcık içti uyudu. Buzluğa atmadığım zaman ılıtıp vereyim bari, belki hep soğuk içirdim yavruma.. Acemilik ne zormuş..

Aslında aklıma geliyor bırakıp yatmak ama dediğin gibi ne yapacağı belli olmaz. Zorla uyandırmalar etmeler var ben uyanıkken bile.
Aynen boşver canım sonra alışır sen yat ben bakarım der keşke baksa güvenebilsen ama güvenilecek bir kadın değil ki
Canım ben emzirme sonrası sağıyorum çok sütüm yok zaten ama gene çıkıyor küçük kavanozlar aldım demiştim ya onlara koyup direk buzdolabına koyuyorum üzerine tarih ve saat yazıyorum ben uyurken mesela annem en eski tarihliden alıp benmari usulü ısıtıp veriyor sütün anne memesinden ilk çıktığı ılıklıkta olsun gaz yapabilir soğuk olursa

Zaten annem annem dedikçe sinir oluyorum. Ona bırakamam hiç sanmıyorum. Gözüm arkada kalır. Bende dolaba koyuyorum çok çıktıysa dolaba gireni ısıtıp veriyorum ama açıkta olanı 3 saati geçmediyse direkt veriyordum. Isıtıp vereyim artık, zaten içiyor başlıyor gaz çıkarmaya.

Annem ne ya kendi çocuğuna annem desin herkes kendi çıkarttığına baksın töbe töbe

Sen gene de ısıt ver canım havalar soğudu biraz ılınsa yeter bence

Ağlaması ve emmek istemesi aç olduğu anlamına gelmiyor canım aşırı beslersen sindirim sorunu yasar. Emzik ile evde gezdirerek vs oyalaman ve beslenmesini 3 saat ara ile yapman gerekiyor... Silikon uçla almadı mı?

Ne kadar fazla emzirirsen o kadar sütün artar .. kızlar vazgeçmeyin yardım alın gerekirse ..

Tabii ki isitmalisin1

Canim vallah bende bildigimden degil. Belki seninkide dogrudur. Ama ben hic buzluga koymuyorum. Koysam bile buzdolabina koyuyorum.

Canim vallah bende bildigimden degil. Belki seninkide dogrudur. Ama ben hic buzluga koymuyorum. Koysam bile buzdolabina koyuyorum.
Bende buzdolabına koyuyorum. Arkadaşım öyle yapmış hep o söyledi buzdolabına koy diye. O kızında hep koymuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…