2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa canım tabikide zor benimde öyle dikişlerim acıyor artık ağzı boş kalsın istemiyor demek ki senin minik maşallah

Canım Philips aventin var onu denedin mi
Aynen canım bende Philips aventin aldım tuttu. Yoksa emzik niyetine hep meme de durmak istiyor.
En iyisini yapmışsın canım. Zaten meme de kaldıkları sürede hep çekmiyorlar meme ucunu emzik niyetine emiyorlar. Benimki öyle yapıyor. Emzik kurtarıcı oldu

Canım Philips aventin var onu denedin mi
Evet canım aldığım emzik Aventin yenidoğan emziği tutmuyor gene de
Ara ara deniyorum canım ama alışmayacaklar sanırım

Yaa canım tabikide zor benimde öyle dikişlerim acıyor artık ağzı boş kalsın istemiyor demek ki senin minik maşallah

İstemiyor valla teyzesi. Süt sağmaktan tükendim.

Benimki meme tutmuyor zaten, ne yapsam tutmuyor. Çok üzülüyorum ama elimden bişey gelmiyor. Hep ağzında biberon olsun istiyor. Lıkır lıkır içecek her dk versem.

Evet canım aldığım emzik Aventin yenidoğan emziği tutmuyor gene de

Ara ara deniyorum canım ama alışmayacaklar sanırım

Benim oğlanda meme tutmayacak mesela. Keşke meme tutsaydıda emzik tutmasaydı.

Benimki hem meme tutmuyor hem emzik artık takmıyorum ama yoruldum çünkü gerçekten emmese mama var napim ki

Ah arkadaşım allahım ikizi olanlara sabır güç kuvvet versin inşallah. Gerçekten ben bitanesiyle perişan oldum.
Aminnnn arkadaşım inşallah Bazen beynim uyuşuyor inan saçmasapan şeyler yaşıyorum uykusuzluktan çocuğu beşikte sallıyorum aynanın önünde alt açma duruyor onu bebek sanıyorum sallarken alıp kucağıma piş piş yapıyorum kendime bi geldim kendimden korktum napıyorsun dedim ya napıyorsun sonra annemi uyandırdım hemen Dedim gel bekle çocukları yoksa ben galiba çıldırıyorım

Canım instagram da emzirme danışmanı diye bi sayfa var oraya bi bak istersen meme reddine çözümler sunuyor

Ayy beni çok güldürdün ya Allah hem iyiliğini versin hemde yardımcın olsun

Benimki hem meme tutmuyor hem emzik artık takmıyorum ama yoruldum çünkü gerçekten emmese mama var napim ki

Benim çok canım sıkılıyor, sanki beni istemiyor gibi düşünüyorum. Kv aradı gene başladı ben demiştim sen biberona alıştırdın demeye. Cuma günü gelirim diyor, eşi yaşlı onuda getirecekmiş. Adam iyi bi adam ama kulakları duymuyor bangır bangır TV açıyor. Kv'nin arabasını bakıma götürecekmiş eşim öyle istiyor hanımefendi tam sırası ya. Akşama kadar başımda duracaklar yemek derdi ayrı, meme muhabbeti ayrı. Şimdiden gerildim.

Canım instagram da emzirme danışmanı diye bi sayfa var oraya bi bak istersen meme reddine çözümler sunuyor

Bi bakayım canım.

Allah güç kuvvet versin canım sana. Ben bitaneyle perişan oldum sen nasıl dayanıyorsun kim bilir.

Ayy beni çok güldürdün ya Allah hem iyiliğini versin hemde yardımcın olsun
Hiç sorma eşimle bizde çok Güldük sonra Sağolasın canım amin
Canım yemeği falan düşünme lohusa kadının evine gelen yemek aramasın mümkünse
Allah güç kuvvet versin canım sana. Ben bitaneyle perişan oldum sen nasıl dayanıyorsun kim bilir.
Amin canım sağol perişanım bende yarın bir de 1 aylık aşımız var bakalım neler olacak

Hiç korkma canım aşıdan önce bir ağlama safhası var sonra susuyorlar hemen biz dün 2. Ay aşımızı olduk ateş olur diye başlarında bekledim sürekli

Gelsin yemeğini kendi yapsın canım Bir de çocukla yemek derdine düşme boşver

Canım yemeği falan düşünme lohusa kadının evine gelen yemek aramasın mümkünse

Amin canım sağol perişanım bende yarın bir de 1 aylık aşımız var bakalım neler olacak

Valla anneannem geldi bugün, yemek yaptı gitti kendi ben aç değilim diye yemedi bile. Anneannem kvden yaşlı haliyle. Kv gayet sağlam, daha benden iş bekliyo. Konuşmaları bile kinayeli, bugün hala ben demiştim tutmayacak meme diyordu.

Gelsin yemeğini kendi yapsın canım Bir de çocukla yemek derdine düşme boşver

Valla bende öyle düşünüyorum. Yapsın yesinler. Biraz düşünceli olsa zaten araya kendi işlerini sıkıştırmaz.

Yazık kadına işte kendinden olmayan Seni düşünmüyor ne dersen de.
Valla umruna bile takma canım yemek mi yapılacak yapsın evi dağınık bırak yapamıyorum yoruyor de kucağına al çocuğunu bırak gerisini ben varya Mutfağa bile girmiyorum gelen yapsın madem gelmeyi biliyorsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…