2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Samrali hangi mamayı kullanıyorsun canım ? Ben aptamil comformil almıştım sonra içerik olarak herkes sma çok iyi dedi sma aldık
Canım ben hipp kullanıyorum çevremdeki herkes onu önerdi bize de hastanede verdikleri aptamil gaz yapmıştı hipp gaz yapmadı bir de 0 şeker anne sütüne en yakın olanıymış kimya mühendisi arkadaşım var o baya bi araştırmış o da hipp i tavsiye etti

Bugün görümcem söyledi hipp i o kullanmış bebeğine çok iyi organik dedi zsten hastAnede hipp veriyorlardı şimdi mamamız bitmek üzere ya hipp ya aptamil conformil alacağım sma ile devam etmek istemiyorum zaten hem kabızlık çok oldu hem gaz sorunu çok yaşadık bi de pamukçuk oldu ben hepsini mamaya bağladım tabi belki hepsi omdan değildir ama istemiyorum sma kullanmak doktorumuza sorduk gaz sorunu olduğundan aptamil conformil dedi

Bizdede hastanede hipp verdiler. Bende alırken eczacı onu vermişti, 2 3 gün onu kullandım.

Kabızlık oldu dedin ya ne kadar zaman kaka yapmadı mesela? Bizde şu an o sorun var ama ben mamaya bağlamadım sma kullanıyoruz. Anne sütüne bağladım çünkü daha fazla alıyor.

Kızlar emzik veren var mı? Kilo alımı fazla bile benimkinin 15 günlük oldu bugün. Meme tutmuyor, meme tutmadığı için sürekli aranıyor biberon verince susuyor. O kadar fazla süt içti ki, zararlı olacak artık diye endişe ediyorum. Verdim emziği az önce.

Canım ben 10 günlükken vermeye başladım Beni emzik yerine kullanıyordu doktor da ver dedi

Benim bebeğimde iştahlı canım ilk günden verdim şimdi iyikide vermişim yoksa hiç emmeyi bırakmak istemiyor karnı doysa bile

Ben veriyorum emzik cnm ikinci gün verdim hemen tuttu valla geceleri çok rahat ediyorum.

Canım ben 10 günlükken vermeye başladım Beni emzik yerine kullanıyordu doktor da ver dedi
Benim bebeğimde iştahlı canım ilk günden verdim şimdi iyikide vermişim yoksa hiç emmeyi bırakmak istemiyor karnı doysa bile
Aynı dert kızlar işte. Karnı tok gece 3 kez üstüme kustu, ama ağzı meme arıyor, biberon istiyor mememide tutmuyor. Verdim emziği mızırdanmayı kesti biraz. Bittim bütün gece.

Kabızlık oldu dedin ya ne kadar zaman kaka yapmadı mesela? Bizde şu an o sorun var ama ben mamaya bağlamadım sma kullanıyoruz. Anne sütüne bağladım çünkü daha fazla alıyor.
Oğlum 5 gün yapmamıştı canımm şimdi de kızımın bugün 4. Günü yorumları okudum da biraz kabızlık sorunu yaşayan olmuş mama dan dolayı onun icin bende acaba mı dedim.
Bence ver canm rahat edersin bende vermeyi çok istiyordum ama benim bebeklerim küçük doğdukları için ve sütüm az olduğundan doktorum verdirmedi kilo kaybeder dedi vermedik şimdi de verebilirsin diyor almıyor ikisi de

Aynı dert kızlar işte. Karnı tok gece 3 kez üstüme kustu, ama ağzı meme arıyor, biberon istiyor mememide tutmuyor. Verdim emziği mızırdanmayı kesti biraz. Bittim bütün gece.
En iyisi canım ben özellikle Philips avent emzik aldım onu hemen hemen her bebek tutuyormus diye şükür tuttu iyikide vermişim diyorum çünkü büyük kurtarıcı sende iyi ettin vermekle yoksa sen çok yipranirdin

Canım Philips aventin var onu denedin mi

Ara ara dene canım alırlar belki.

Ben wee baby almıştım. Verdim tuttu. Sabaha kadar canıma okudu. Kardeşim bendeydi dün gitti. 15 gün kaldı kız ama dersleri başladı onunda. Eşim sabah halime acıdı mahvoldun sen gece diye. İstiyorki hep süt vereyim, meme tutsa neyse. Ama o kadar içmeye sütüm de yetmez ki. Göğsümü tutsa zaten o kadar çekemez. Rahatladım valla biraz.

Olsun canım bazıları karşı emzik konusunda ama zaten belli bir yaştan sonra bırakıyor sanada yazık seninde dinlenmen gerek ki ona yeteceksin

Olsun canım bazıları karşı emzik konusunda ama zaten belli bir yaştan sonra bırakıyor sanada yazık seninde dinlenmen gerek ki ona yeteceksin

Ağlıyor sürekli biberon verince susuyor. Öyle doyuyor ki, kusuyor yinede istiyor. Meme tutsa vercem az az çeksin diye tutmuyo katiyen. Kafasını diğer tarafa çeviriyo, dönmüyor bile. Beşiğe koy beşikten al, dikişlerim acıdı artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…