2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben de sma ya geçim dedim ama sağlık ocağındaki dr aptamil daha iyi dedi büyümelerinde daha etkili dedi . Bir de kendisi aptamil den sma ya geçmiş ama çocuklar ı ishal falan olmuş tekrar aptamil e dönmüş.

İshal sorunumuz hiç olmadı ama acaba diyorum aptamil daha mı az gaz yapıyordu geceleri özellikle kızım çok ağlıyor gazdan sma mı yaptı diyorum eşimde hayır ben araştırdım sma çok iyi mama diyor anne sütüne yakın diyor bence satmak için bahane bunlar benim için önemli olan gaz

Goz masaji da iyi geliyor göze internetten bak.istersen

Doktor onuda gösterdi canım, günde 3 4 kez göz masajıda yapıcam. İnternettende baktım biraz. İnşallah geçer.

Ne damlasi cnm antibiyotikli birseymi

Şu an süt sağıyorum kalkıp bakınca yazayım adını. Göz ve kulak damlası yazıyordu üzerinde.

Benimkinin de burnu bi haftalık dan beri tıkalı canım. Tam temizleyemiyorum bi türlü

Otri bebe işe yaradı sanki biraz. Daha 1 kez kullandık ama güzel çektik, kutudan 2 adet uç çıktı yirmili sipariş ettim o gelsin hergün yapıcam.

Bende ilk iki gün sütüm az gelince mama aldım sma önerdiler sma aldık. Mamada pamukçuk gibi yapıyor. Şimdi vermiyorum mama ama sütün kalıntıları da kalıyor. Doktor gazlı bez ve karbonatla temizle dedi yaptım güzel temizledi. Kalırsa bakteri oluşumu yaparmış

Kiloda yapmıyo nasılsa bu dönem. Bende çok yiyorum.

Benimkininde beyaz, doktor hafif pamukçuk var dedi. Karbonatlı suyla sil dedi.
Ben yiyemiyorum hiç ya Zar zor yiyorum hiç iştahım yok hem de hiç bu arada otri bebe çok işe yarıyor cnm doktor bana her beslenme öncesi temizle dedi. Bide serum fizyolojik olarak da ben mustelanınkini aldım tavsiye ederim

Korona bizi maf etti doktoru aradim bunun icin gelme dilini sil gecmiosa mantar ilaci al dedi

Karbonatlı su dene canım sen. Gentagutmuş bu arada damlanın adı.

Bugün rahatladı biraz epey bi çektik çünkü burnundan. Ebede tavsiye etti bi bakayım canım serum fizyolojik olarak ne alacağıma.

Acaba sma mı yaptı bize de pamukçuk ben değiştireceğim mamayı zaten aptamil conformil alacağım karbonatlı gazlı bezle günde 4 kez siliyorum baya hafifledi

Kizlar herzamanki gibi panik yaptim yine. Dogum cikis kagitlarina bakmamistm. Kagita dügüm oluşmuş kordonda sıkıca yaziyor sizce bebege zarar olmusmudur

Peki canım deniz suyu olarak ne kullanıyorsun

Bende aptal gibi unutmuşum bugün almayı dönerken. Yarın eşime aldırıcam gazlı bezle karbonat.
Karbonat çok işe yarıyor gerçekten canım
Canım dilinin tamamını nasıl temizliyorsun ? Ben sadece uç kısmını yapabiliyorum
Canım ben kulak temizleme pamuğu varya ona gazlı bez doluyorum öyle siliyorum yoksa arkalar kalıyor

Acaba sma mı yaptı bize de pamukçuk ben değiştireceğim mamayı zaten aptamil conformil alacağım karbonatlı gazlı bezle günde 4 kez siliyorum baya hafifledi
Sma yapıyor olabilir canım. İyi diyorlar ama tabi sen hangisinin iyi olduğunu deneyerek daha iyi görürsün. Bildiğinden şaşma sen en iyisi

Sma yapıyor olabilir canım. İyi diyorlar ama tabi sen hangisinin iyi olduğunu deneyerek daha iyi görürsün. Bildiğinden şaşma sen en iyisi
İlk sefer aptamil kullanmıştık aslında gaz sorunumuz bu kadar değildi pamukçuktan daha çok gaz zorluyor bizi gece boyu uyumadığı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…