2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar kış için çocuklara dışarı çıkarken giydirmeye şu içi tüylü tulum dan alsam olur mu ? Siz ne aldınız ya da almayı düşünüyorsunuz ?

Mesela tek mama versekte mi gerek yok ??
Simdide hersey yasak iyi ben ölmemişim. Kabizken portakal suyu içirmis, ishalken turk kahvesi icirmis 2 ayllikken
Amannnnn annem de bana her gün bir çay kaşığı su vermiş aman ne olacak bak kaç yaşına geldin deyip duruyor sadece mama da versen su yasak canım 6 ay hiç sorma bu yasaklar ne olacak çikolata meğer anneye gaz yaparmış ben yemedim ya hamilelikte şimdi deli gibi yiyordum doktorum yeme dedi hay dedim bu çikolatayla imtihanım ne zaman bitecek

kızlar kış için çocuklara dışarı çıkarken giydirmeye şu içi tüylü tulum dan alsam olur mu ? Siz ne aldınız ya da almayı düşünüyorsunuz ?
Valla ben daha birşey bakamadım ikizlere bakmak beni çok yoruyor sen ne durumdasın süt mama durumların nasıl canım

Valla ben daha birşey bakamadım ikizlere bakmak beni çok yoruyor sen ne durumdasın süt mama durumların nasıl canım

Valla canım çok zor sende biliyorsun ama elhamdülillah bugünleri gördük uyursam süt oluyor ama öle aman aman değil emmiyorlar pek sağıyorum günde 1 kere. Uyumazsam hiç olmuyor neredeyse o kadar da süt yapan şeyler yememe rağmen. Aptqmil 1 e başladık cnm onla besleniyorlar sen nasılsın nasıl gidiyor?

Gunde 4 tane buyuk cikolata yiyorum kasilma yapiyor diye doya doya yiyemiyordum

Gerçekten öyle benim ilk zamanlar o sarı gelen sütüm bile ikisinden 70 e yakın çıkıyordu şimdi ikisinden 50 cc zor alıyorum stres den hep azaldı sütüm ama kimin umrunda
Kelebek nasil bakiyorsun ikizlere?benimliler hic uyumuyor biri yatip biri kalkiyor sutum de yetmiyor.mama da veriyorum coj zormus simdi annemler gidicek nasil bakicam diye düşünüyorm.

benim de sütüm çok yok yetmiyor bende aptamil kullanıyordum şimdi sma geçtim daha iyi dediler onu kullanıyoruz uyku günde 2 saat zar zor yoksa biri kalkıyor biri yatıyor derken vakit olmuyor ve emmiyorlar ağlıyorlar sürekli memeyi reddediyorlar 10 gündür meme reddiyle uğraşıyorum düzelmedi oğlanda yoktu onda da başladı bende sağıyorum ama onda da çok çıkmıyor süt zaten mamayla büyüyecekler mecbur
Gunde 4 tane buyuk cikolata yiyorum kasilma yapiyor diye doya doya yiyemiyordum
Gaz yapıyormuş çikolata öyle dedi doktor tamamen kesme ama az ye dedi
Kelebek nasil bakiyorsun ikizlere?benimliler hic uyumuyor biri yatip biri kalkiyor sutum de yetmiyor.mama da veriyorum coj zormus simdi annemler gidicek nasil bakicam diye düşünüyorm.
Çok zorlanıyorum bende gece görümcemle gündüz annemle bakıyoruz süt mümkün değil yetmesi zaten mama veriyoruz biberona alıştıkları için meme istemiyorlar

Memeyi benimkiler de arada reddediyorlar da ben de gogsumu bebislerin agzina koyup biberonla az sıkıyorum sonra tutuyorlar.iyice emzirdikteb sonra mama veriyorum.

Benim oglanin dilide beyaz pamukcukmudur sence. Ama emmiyo

Memeyi benimkiler de arada reddediyorlar da ben de gogsumu bebislerin agzina koyup biberonla az sıkıyorum sonra tutuyorlar.iyice emzirdikteb sonra mama veriyorum.
Bende hep ilk önce emziriyorum sonra mama veriyorum ama kavga ederek resmen memeyi alıyor çok zorlanıyorum tutturana kadar eskiden yarım saat emerdi ikisi de şimdi 10 dk dursa şükrediyorum sonra mama veriyorum ikisi de uykuya dalınca her emzirme sonrası sağıyorum bazen 40 bazen 50 bazen 30 cc çıkıyor dolaba koyuyorum mama yerine onu veriyorum birisine bir öğün olarak
Benim oglanin dilide beyaz pamukcukmudur sence. Ama emmiyo
Zaten pamukcuk biberondan olurmus canım emse geçermiş öyle dedi doktor olabilir ama her bebekte oluyormus bizim ki çok yoğundu bembeyaz kaplıydı artık ağrı yapıyordu sürekli ağlıyorlardı Çünkü

Aglama yok. Emme reddi de yok. Acaba sutun beyazi olabilir mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…