2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar aklima birsey takildi. Benimki uykuda arada gozunu aciyor . Ve goz bebegi icinde dönüyor bunu uykuda yapiyor sadece. Bi bilginiz varmi.

Küçülme filan yokta benimkinde yapışıyo çapaktan o gözü. Hergün pamukla siliyorum ama nafile.
Canım sütünle sil korkma bebeğe hiç zararı yok doktorlar tavsiye ediyor araştırın isterseniz ve çok iui geliyor bir kere silmede geçti benim kızımın çapağı
kızlar doğum yaptım çok şükür.2.900 kilo doğdu kızımız çok şükür herşey yolunda ikimizde iyiyiz.benim ağrım çok fazla sadece.inşallah yarına daha iyi olurum
Çok şükür canım gözün Aydın Allah analı babalı büyütsün Geçecek ağrın da inşallah

Kizlar su verilmiyor dimi aklima takildi gece gece
Hayır canım verilmiyor 6 aydan önce su verilmesi bebekte Allah korusun ölüme kadar yol açabiliyor çok tehlikeli şimdi eski zaman insanları annelerimiz vs arada çay kaşığıyla ver vs diyorlar bana mesela asla vermiyorum vermem de ciddi sonuçları var bebekler için sende verme bence gerek olsa doktorlar derdi zaten demek ki 6 ay gerçekten buna gerek yok

Mesela tek mama versekte mi gerek yok ??
Simdide hersey yasak iyi ben ölmemişim. Kabizken portakal suyu içirmis, ishalken turk kahvesi icirmis 2 ayllikken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…