2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaslar, 20.01.2020 tarihinde 1 adet 4bb kalitesinde 5. Gün embriyosu yerleştirildi. Transfer gününden itibaren karın kasık bel agrısı göğüslerimde aşırı hassasiyet şikayetlerim oluyordu hep hatta bu beni çok umutsuzluğa düşürüyordu. Sanki adet olmam gerekiyorda ilaçlar yüzünden olamıyormuşum gibi. Hiç yatmadım günlük işlerim ne ise hep yaptım kendimi sakınmadım. Transferden 6 gün sonra ultra erken gebelik testi yaptım çıkmadı, bugün 8. Günüm ve dayanamayıp kan verdim 53.46 çıktı. Tabi 12. Günde tekrar yaptırmam lazım. Şuan için normal bir değer olduğunu söyledi drum inşallah artarak devam eder. Beklemek çok zor heleki uzun zaman tedavi gören ve dafalarca deneyen anne baba adayları için dahada zor.. Rabbim isteyen herkese sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

Benimde 10. Günüm bugün yarın kan vericem sabah ilk transferim 11. Gün kanda çıkmıştı bu da çıkar bir günden çok bişi olmaz herhalde

stres yapma inşallah güzel haberler alırsın.

Aynen öyle, ama ben 4. gün bile çıkmayacağını bilerek test yaptım Can sıkıntısı,merak... Zor günler gerçekten. Ben de tamamen işleri donduranlardanim. Hiç birşey yapmadım 7. Günüm bugün.

Sağ olun kızlar. Doktoru aradım ama muayenede. Hemşireyle konuştum. Kan ver dedi. Daha 7.gün çıkmaz ki versem de. Şimdi biraz kırmızıya benziyor ama sadece peçeteye gelecek kadar.

Acaba şimdi bu kanama pozitif olduğu anlamına mı gelir? Benim hiç umudum yoktu. Hatta önümüzdeki ay için yumurta kalitesini yükseltecek vitaminler sipariş ettim

mrba arkadaşım hayırlısı olsun sonucun.4BB nasıl oluyo kalite anlamında bilmediğim için soruyırum.ilk denemeniz myidı taze mi donmus mu?sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…