2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ahahah _seastar_ bol bol dua aldın bizde 2 gündür mama kullanmıuoruz bakalım inşAllah böyle gider evde 3 kutu aptamil var
ben ilk bebeğimde de kullandım. faydasını gördüm. bu sefer yine işime yarıyor. sabah kalkıp sağım yapıyorum elektrikliyle. sonraki öğünlerde hep mochi kullanıp birleştiriyorum ve Allah nazardan korusun min 2 poşet atıyorum hergün. günde 4tablet alıyorum.

Mochi duyduğum kadarıyla bol sütün varsa ise yarıyor aut azsa makina daha uygun bence çekim gücü daha iyi

P Pelinimben e bebekte Şubat ayında %28 indirim olacakmış her gün bi üründe .. bende süt sağma makinesi alacağım dört gözle şubatı bekliyorum
Guzel indirimler vardı yine dayanamadim ayaklı ayaksız tulum alt falan aldim .Bu seneyi bitirdim artık şubatta da seneye için alırım. Fisher price çok tatli tulumlarını slopetini falan aldim .

Bence hiç gerek yok ben sevemedim kanguruyu bilmiyorum rahatsız güvensiz geldi .Zaten 3 aya havalar daha iyi olur araba daha kullanışlı olur bence

Geçmiş olsun canım

Tecrübeli annelere soruyorum ek gıda ya geçince mama pişirme makinası almaya gerek var mı yoksa tencerede buharla pişirip süzgeçten geçirmek iş görür mü. Baktım da buharla bitirip blendardan çekme bölümü var .Ek gıda döneminde alınması gereken bir urun mü.

Bence almaya gerek yok ben almayi düşünmüyorum. Dediğiniz gibi yapicam

İyi aksamlar kizlar bizim kizin elleri ayaklari buz gibi atesi var kafa 37.6 koltuk alti 37.3 bu sekilde ilac vermem gereksiz gibi tek kat yaptim ustunu dususe geciyo gibi gece cikarmi acaba ya sizin ciktimi gece

Gerek yok canim bence ayni sey tencerede de oluyo ama sen bilirsin onlarda buyuk kolaylik oluyo

Bence almaya gerek yok ben almayi düşünmüyorum. Dediğiniz gibi yapicam

Gerek yok canim bence ayni sey tencerede de oluyo ama sen bilirsin onlarda buyuk kolaylik oluyo
Evi daha fazla doldurmak istemiyorum mutfak eşyasından bir gün mutfak dolapları çökecek diye korkuyorum aslında. Çok pratik geldi bana da ama tencere süzgeç de iş görür zaten minicik az az günlük yapıcaz. Iyiki sormuşum sagolun kızlar

Canim iyice calkala karisiyor tamamen canim ben bir yudum bile yag birakmiyorum ne posette ne biberonda

İyi aksamlar kizlar bizim kizin elleri ayaklari buz gibi atesi var kafa 37.6 koltuk alti 37.3 bu sekilde ilac vermem gereksiz gibi tek kat yaptim ustunu dususe geciyo gibi gece cikarmi acaba ya sizin ciktimi gece
Bebislerde kafayi baz almak gerekliymis ben atesten cok korkuyorum doktor 38 gorunce ver calpol dedi ama ben 37.4lerde verdim yükselecegini düsünerek

MaşAllah

Bence gereksiz masraf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…