2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benimde az oluyor gece doluyor biraz sağıyorum mochi ile. Akşam sütüm azaldığında veriyorum herkes sağmanın faydası var diyor mochide artttırır mı acaba yoksa elektrikli ile mi sağsam. Bende senin gibi sütleri soğutup birleştiriyorum ama dediğin gibi her seferinde yağlı kısmı kalıyor diye üzülüyorum
Canjm bende çalkalıyorum ama soğuduğu için kalıyor yinede biberonda. Poşetede 2-3 kez koydum o zamanda daha çok poşette kalıyor sanki yağlı kısmı

İşte program vs hazırlanıyor ya müdür tepki verir o durumda
Nasıl tepki verebilir anlamıyorum ya. Sen emziren bi annesin uzaktan eğitimde risk altında olmuyorsun bu durumda çalışabilmenden doğal bişi yok aynı şekilde yüzyüze olduğunda eğitim izne ayrılmanda gayet doğal.
Benim işim evden yapılacak gibi olsa bende ücretsize ayrılmam hiç

Bi taraftan sikip diger taraftan cikandan yapiyorum 2 buruna da yigenime bu sekilde ogretmis doktor oda bana ogretti acayip pislik cikiyo
Bence çocuk ihtiyaç duydukça yapabilirsin onu Öyle bir sayısı Olduğunu sanmıyorum
Kızlar ısıtırken poşetle ısıtmıyor musunuz? Yağlı kısım o zaman içine karışır

aa ben biberona döküp ısıtmıştım poşetle ısıtabileceğimi düşünmedim hiç artık öyle yapayım çok sağol

Ah iste simdiden soruyorlar bir program yapılıyor onu bozmak istemiyorlar
Ben gecen dönem aktarma yaptım 5haftayi
Program icin bir haftadan rapor almam istendi birdaha birhaftalik program yapmayayım diye düşün
Herkes kendini düşünüyor

Kızlar ekte fotoğrafını gönderdiğim emzirme vitaminini şiddetle tavsiye ediyorum. Kalsiyum, omega 3, D vitamini ve tüm vitamin, mineraller bir arada. İngiltere’de en cok satan ilaç olarak geçiyor. Bana dua edeceksiniz. Cidden sütün kalitesini artırıyor diye düşünüyordum ama sütü de inanılmaz arttırıyor. Ben normalde sağım yapmadan besliyordum çünkü bebeğim soluksuz emiyor ya da çok nadiren bebeğim uzun uyursa sağardım buzluğa atardım, bunu kullandığımdan beri önce Mochi kullanmaya başladım şimdi elektrikliyi de kullanıyorum. Nette de araştırın trendyol yorumlarına da kullananlar sütümü arttırdı falan yazmışlar. Ben bu emzirme vitamini hariç hiç bişi kullanmıyorum çay vs.

Eklentiler

• 43630806-90A6-4A2E-96AC-2A7796795743.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 56
kızlar memnun kaldığınız bir gaz damlası var mı mommys bliss nası arkadas ıcın soruyorum kolik bebisi var
Ben hem gecesini hem de gündüzünü kullanıyorum, çok memnunum. Gece olanın içinde çarkıfelek bitkisi var bildiğimİz ismiyle pasiflora bazı anneler vermeyi tercih etmiyor ben de tereddütte kaldım ama eşim bütün dünya kullanıyor hiçbir şey olmaz dedi, biraz rahat o konularda, veriyoruz biz.

bunu bende kullanıyorum. sabah aksam vitamin bir de balık yağı var içinde. ben şimdi vitamini günde bir sefere düşürdüm.

bunu bende kullanıyorum. sabah aksam vitamin bir de balık yağı var içinde. ben şimdi vitamini günde bir sefere düşürdüm.
Canım ben de vitamini 1 e düşürmeyi düşünüyorum ama kalsiyum d vitamini vs eksik kalır mı diye düşündüm emin olamadım. Sen de tamamen memeye döndün değil mi? Senin de sütünü arttırdı öyleyse

kizlar e bebektn bundn aldm 16 loraya 3 gundur iciyorm baya sutu etkiledi bence mama sayisi in azalttim ins keseriz de. Hem de tuvalet problemini azaltti o kdr ikinmiyo artik. Icinde rezene kimyon isirgn otu var sadece bi deneyin siz de

Ben baştan beri sadece gündebir kez biberonla mama veriyordum, ilk haftalarda ikiye çıkarmıştım sonra tamamen kestim 1 aylıktı tamamen emzirmeye döndüğümde. Şimdi biberonda vermiyorum artık alismasin diye. Sütümü bu mu artirdi yoksa başka şeyler de yapıyorum, onlar mı bilmem. Her gün dus, rezene, çayı, bu vitamin, gece uyku sürem uzAdi biraz, bir de elektrikli pompayla sağım yaptım başta memeyi daha fazla uyarmak için. Hangisi tam olarak ise yaşadı bilmiyorum ama yaklaşık bir ayı geçti sütle ilgili sorun yaşamıyorum artık.
Ben hamileligimde de bu vitaminin hamilelik serisini kullanmıştım. Neredeyse bir yıl olacak kullanıyorum. Memnun kaldım kan testlerinde eksiğim çıkmıyordu. Güzel bir vitamin

Benim bebekde kolik cikti valla
Her akşam aynı sattelrde deliriyir
Asiri gazli bebek vucudu geriliyor katıksız ağlıyor

Sağ tabi kenarda kalsın bence benimde arttırdıı ama sağcak kadar yok sanırım bugün sadeve 30 cc sağabilidim ( ne zamanlar sağıyorsun bi de )

hangi vitamin cnm? brewers yeast mi? eğer oysa birden kesme. 2-3güne 1 al yine. normal vitaminiyse bence bırakma vitamin önemli şu dönemde bizim için. ilerleyen aylarda saç dökülmesi vs olabiliyor.

O yağı çalkalayarak eritiyorum mutlaka ver onu asıl kilo aldıran o gerisi çoğunluk su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…