2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Aynen canim ya solgar cok iyiymis daha bugun2.gunum sutum normale dönmustu ama olsun bunuda kullanayim dedim resmen devasa bisey bu kadar etki edecegini düşünmemiştim saat başi baya doluyor _seastar_ cok tesekkur ondan duyupta arastirip almistim

Kizlar cok gecmis olsun biran once atlatirsiniz insallah canim

Teşekkür ederim öğrendiklerimizi yaptıklarımızı paylaşıyoruz ne güzel ben de çok şey öğrendim buradan

Bide benim kız yüz üstü uyumayı seviyor heralde ya ben kundak yapıyorum allah korusun nefessiz kalıverir diye korkuyorum hep yanında duruyorum . sırt üstü yatırınca daha kolay uyanıyor sanki .

Evet emzik seviyor olsa verir vermez alırdı sanırım. Çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum bazen emzik bile susturmayabiliyor bizimkini
Ters bu işler emzik isteyen annenin bebesi almaz . Emzik vermiycem diye direnen annelerin bebeleri emzik diye dellenir

Ay valla aşı vakti kaç çıktı inan hiç aklımda kalmamış, 1 kg 1 kg almış hemen öylece hesapladım kafamda işte. Boyunu sormadım ama 0-3ler kastığı için 3-6ya geçtik. Şehriyaroğluna mecbur kalmazsam hayatta götürmem artık resmen felaket tellalı adam.
Kuzum calpol dışında hiç bişi verilmez sakın verme peditus falan, olmaz daha.

Onceden veriyoduk sanki oyle kalmis aklimda iyiki sormusum doktora asimizi olduk bugun cok agladi morardi nefes alamadi bakalim ates yapcakmi 3 gun banyo yok kizim tikali grip burnuna serum sikiyorum temizliyorum insallah kolay atlatiriz buyuk kizimda grip a ondan gevmedi ilk once asya oldu

Yok canım daha çok küçükler biraz daha büyümeleri lazım, çok geçmiş olsun, hemen atlatıyorlar gribi korkma, aşı da ateş yapmaz inşallah.

benim kız slingi hic sevmedi yav. arkadasım bi kanguru vermisti o da 2. el almıs kraftın sanırım ama biraz dandik duruyo. napsam babybjornun urunleri cok hosuma gidiyor ama pahalı kangıurusunu alsam mı ki anakucağını cok sevdi mesela bizimki ama 4.5 kılodan sonra ondan once ağlıyodu icinde.

Dilandilan canım çok geçmiş olsun inşallah hemen atlatırsın iz . Yanlış biliyorsa olabilirim ama boğazda olan virüs mide asitinde ölüyor bol bol su İc

Covid olanlara çok geçmiş olsun kızlar inşallah bebişlerinizle çok sıkıntı olmadan atlatırsınız allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…