2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Simdi verdim mama 90 cc. 9 gibi uykusu gelmisti o zmn uyusa gerek kalmazdi ona da kv gitmistik uyutamadim orda. Bugundn berib2 saate bir emzirdim hep gece uyandiginda bi sagsam aslinda bu gece mamasina da gerek kalmz
Benimki gece emerse damla bırakmıyor gündüzden daha iyi çekiyor uyanmazsa sağabiliyorum

Solar bende alsam mi yaa ben bu ara kabak tatlısı yiyiyorum her gün ☹Etkiledi birde sağımı arttirdim eskiden vakit yoktu şimdi oyun halısına koyuyorum bende odada karşısına geçip sağıyorum beni izliyor

Çok geçmiş olsun canım inş bir an önce atlatırsınız. Eşine nasıl nerden bulaşmış olabilir

İşte program vs hazırlanıyor ya müdür tepki verir o durumda

@Pmkprns Ben yatırıyorum yüzüstü ya kafasını tutabiliyor artık ve dediğin gibi öyle huzurlu uyuyor ki öyle gaz sancısı yaşamıyor sanırım.
Bugün ben izinliyim Eşim evde biraz e bebeği falan gidip gezicem .Herkes uyurken duşumu aldim Hafif baş ağrım var sade bir türk kahvesi içeyim belki Iyi gelir sonra uyanabilirler ev ahalisi

Ne güzel Hava çok soğuk ama dikkat et üşütme canım

Çok geçmiş olsun canım inş bir an önce atlatırsınız. Eşine nasıl nerden bulaşmış olabilir
Muhtemelen is yerinden aldi canim is yerinde sefi pozitif cikmisti 1 gün önce ama tamda bilinemiyor nerden sonucta esimde sefine bulastirmis olabilir tuhaf bir hal

biraz çalkalıyorum ben öle yağı olunca. bol sütün olsun cnm

Lansinohun süt saklama poşeti ile mi atıyorsun ?

Merhaba kızlar. Sizi ozluyorum.

hasta olanlara geçmiş olsun maskeyle emzirin diyorlar doktorlar bebisler cok etkilenmiyor kendinize dikkat edin.

Atak dönemindeyiz 3. Gun bugun bittim resmen. Abo ne sinir şeymiş bu atak sadece goğsumde duruyor bir de goğsumde uyuyakalirsa bir.gaz çıkarıyor üstten oysa her beslenme sonrasi alıyorum gazini. Atak dönemine özgü bir sey mi acaba yoksa gazlancak mi bizimki. Tek kasli prensesim yordu anasını 3 gundur. Gülerdi hep 3 gundur hic gülmüyor ya. Atak değil de ağrisi mi var acaba diye düşünmeye başladım 2 ay 4 gunluğuz cuma asi olcaz asi cumaları geliyormus sadece 6 gun gec vurulcaz.

Parça parça alınabiliyor sanırım ama iznin bitmesine 1 ay kala tekrar izin verilmiyor daha öncesinden bildirmen gerekir
Bende bakalim Şubat 15 okul açılıyor benim tahminime göre 1martta başlamam lazim ozaman kadar hala düşünüyorum

CAnim ben o durumda calkaliyorum yagli kismida diger sute karisiyor asil kilk yapan kisim o yaglj yeri cunku

Ama buzluğa atacak kadar süt yokki o poşetler buzluk için değil mi canim
Canim ayri biberonlarda biriktir isilari esitlenince posetle dolaba koy bu arada diger biberonlarda bosa cikar sanada yeter ben oyle yapiyorum 2 biberon isimi goruyor sonra birlestir posetle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…