2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maalesef eşim corona pozitif çıktı benim de baş ve boğaz ağrılarımın sebebi buymuş demek ki muhtemelen hepimize bulaştı ama ben emzirdiğim için ilaç kullanamam diye test yapmadım ikimiz de kötü değiliz oğlum için üzülüyorum ailem yanımdaydı dün eşim kendini kötü hissedince ablamın evine gittiler yarın uçakları vardı göremeden gidecekler inşallah onlara bulaşmamıştır annem babam tansiyon kardeşim şeker hastası lütfen dua edin bizim için

Emzirirken covid olan tanıdığınız var mı bebeğime bir şey olur mu çok korkuyorum eşimin pozitif olduğunu öğrendiğimden beri maske takıyorum oğlumu emzirirken ama öncesinde seviyordum öpüyordum

Emzirirken covid olan tanıdığınız var mı bebeğime bir şey olur mu çok korkuyorum eşimin pozitif olduğunu öğrendiğimden beri maske takıyorum oğlumu emzirirken ama öncesinde seviyordum öpüyordum
Kuzenm gecirdi 3 aylik bebegi hic bise olmams bebektr hatta esine gecmemis bile. Onlar bizdn saha guclu hic bise olmz ins icini ferah tut. Ins hafif atlatirsinz

Canım ılac olmaz ama d vit c vit ıste ıcılen caylardan bırsey olmaz diye bılıyorum. Çinko falan alabılırsın yinede foktoruna dans

Maşallah kızlar sizin bebısler kaç kılo dogduki suan kacıncı aydasınız
2700 dogdu benm ki hatta yogun bakimda 2300lere kdr fln dustu ben 2 haftalikken aldm hastaneden 2650ydi. 77 günlük. Valla gunde 1 bazen 2 kere mama veriorum ben biraz obur bnm ki acliga tahammulu yok

Canımm cok geçmiş olsun üzülme korkma bisey olmaz bebegine, burdan limoncicegi41 arkadaşımda covidken emzirdi bisey olmadi. Okuyunca söyler sana şimdi

birşey soracağım. ailen bu durumda riskli ama nasıl yolculuk yapacaklar sizinle temaslıyken?

birşey soracağım. ailen bu durumda riskli ama nasıl yolculuk yapacaklar sizinle temaslıyken?
Bende onu diycktm de demiyim dedm hes koduna islenirse temasli die ztn gidemezler. Allah korusun ya virus varsa esim her gun ise gidio havaalanina hep boyle risk altindalar valla

Geçmiş olsun canım inşallah bir önce atlatırsınız

Benim.kuzenim ilmustu cnm duzelene kadar maskeyle dolastu 2 cocugu var onun emziriyo diye ilac kullanmadi ama coksukur kimseye bulasmadan atlatti sende atlatirsin tez zamanda ins

Maşallah kızlar sizin bebısler kaç kılo dogduki suan kacıncı aydasınız
Benjmki 2890gr dogdu suan 3 aylik 6kg cnm

Çok şükür canım şimdi nasılsınız belirtiler devam ediyor mu .Offf bari bu illet bebeklere çocuklara bulaşmasa ☹

Kızlar sagdigim sütleri biberonla dolaba koyuyorum sonra hepsi soğuk olunca birleştiriyorum en fazla 2 gün bu şekilde kaliyor bisey olmaz dimi dolap kapağı bir sürü biberon dolu. Başka bisey de bekleyemez miyim mesela cam bardak veya kavanoz falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…