2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bebeği babada susan varmı benim gibi deli olcagim kız emiyor zart zurt siciyor altını alan benim gazı çıkaran benim ama baba delisi . Eşimin kucağında susuyor eşim konuşuyor u mu diye ses çıkarıyor gülüyor beni beslenmek için kullanıyor resmen baba olmayincada evde kıyamet kopuyor çoğu zaman

Yarım gün izin kullanacağım oda yarım gün değil sanırım özel de 1 saat kadar evim işime 1 saat uzaklıkta o yüzden içim rahat değil eşime de ayrı bi kızgınım madem bu kadar borcun var niye bana söylemedin diye de geçti gitti
Bebeği anneme bırakacağım oda çok gönüllü değil çocuk yap yap ben bakarım derdi şimdi fikri değişti gibi ufacık bebeği nereye bırakacaksın artık bırak bana mecbur bakarım dedi eşimin borcuda var diyemiyorum
Hem mesajlarınız için hem başsağlığı için teşekkür ederim kızlar Dasmeer O olmazsanolmaz nagihan3005 0hatu0 Papatya1646 @derinnndn1234 P Pelinimben hayal alemi
wendy M Mhr0602

İyi geceler kızlar
Evde 2 bebe olunca yazamıyorum hiç çomuklwr ev işi yemek derken ne ara akşam oluyor hiç anlamıyorum açana ben mi beceriksizim diye düşünmeye başladım sizler ev işlerine yetişebiliyormusunuz ben günde bir iş yapmaya anca fırsat buluyorum yemek süpürme toz alma banyo çamaşır sadece günde bir tanesini yapmaya vaktim okuyor sizler ne durumdasınız daraldım valla
Birde doğum yapalı 3 ay olacak ağda yaptıran oldu mu sezeryan olmuştım buarada

Bizimkinde de dikiş vardı ama bandaj vs hiçbir şey yoktu pipisi hep açıktı günde iki kez krem kullandık 6 gün boyunca bugün bıraktık bundan sonra 5-6 ay boyunca bezini açtığında pi
evet dikiş vardı ama ben sonradan fark ettim csnım maşallah diyeyim benim oğlum ne ameliyata giderken ağladı ne de çıktığında ağlamıştı ilk iki üç çişini yaparken ağladı iç çeke çeke öğlene kadar hastanede durduk doktor gelip masajı ve kremi nasıl süreceğimizi gösterdi eve geldik calpol verdim bir çay kaşığı o gün ve ertesi gün aşırı sakindi hep uyudu ama ertesi güne hiç acısı kalmamıştı ki alt değiştirirken hep bacaklarını oynatıyor pipisine çarpıyordu yüz ifadesi hiç değişmiyordu. Canım olana kadar insan üzülüyor daha çok küçük diye ama şimdi iyi ki yaptım diyorum biz bile anlamadan geçti gitti çok şükür darısı başına stres olma onu daha çok hisseder oğluşun

İlla aramak mı gerekiyor ? Biliyor huysuz olduğunu durmadığını ama ne fayda ... eşimi takmaz ki anası babası ... insan bi tabak yemek indirir en azından torununa dmi ? Ama o da yok !!

Büyük kızım 8 yaşında , annem uzakta yakın olsa keşke

Bugun 71 gunluk olduk asi icin saglik ocagina gittik. Hic aglamadi ne igne olurken ne de sonrasinda sok oldm bana benzedi galiba bende pek korkmam igneden

5200 olms kilosu 58 boy. 2700 doguma gore iyi mi sizce ki yogun bakimdn geldiginde 2600du
Gayet iyi masallah canim

Canim şahsi fikrim, sütün yoksa ve bebeğinin aç olduğunu düşünüyorsan vermelisin elbette, mama zararlı birşey değil sonuçta. Çocuk açsa direnmenin bi anlamı yok bence.

Normal diyor ama kim görse ay çok zayıf diyip duruyor sütüm yaramıyormuş hissi de geliyor öyle olunca . Doktoruna yarın sorucam ama Fikirlerinizi de merak ediyorum
Canim etrafındakilere bakma, kilolu çocuk sağlıklı, zayıf çocuk sağlıksız anlamına gelmez yani.

otomatik ana kucagı gun ıcınde oyalaması acısından ıyı. sallanıyo etrafı ızlıyor kendı kendıne uykuya dalıyor sallanırken. gazı olduğunda iyi gelen set dik tutmak bizimkini. babası kanguruda kucagına alıp yuruyo evın ıcınde ya da hafıf sallanıyor.

Bende meme reddi yaşamaktan korkuyorum. Aynı durumları yaşıyoruz kilo alımı iyi diyor doktoru ama ben cok rahatsız oluyorum bebiş memeyi tam boşaltamıyo. Süt kanalı tıkandı boşaltmadıgı için cok agrı cektim. Süt azalmasın diye ara ara sagım yapıyorum.
Dört aylık olunca tekrar gidecegim. Dil bagı kontrolu için.

Birsey sormak istiyorum bebeginizin dil ucunda çatallanma var mı. Bizim ki cok net belli oluyo dil ucunda kıvrım var. Aglarken cok net görünüyor.
Her bebekte oluyor mu ki yoksa dil bagından mı oluyor
Bana geri dönüş yaparsanız cok sevinirim

eger mamaya baslamamıssan başlama. doktor kontrolune gittiğinde doktor gerekli görürse başlarsın. mamayı ilk kestiğim zamanlarda ben de diyordum sütüm yetmıyor mu az mı acaba diye. ama eğer gün iç, kaka ve çiş yapıyorsa yeteri kadar, o zaman yetiyor demekmiş. çocuğa yettiği kadar geliyor. yetmediğinde doktor mutlaka söyler

Canim benim allah kolaylık versin.

çok mu borcu? öyleyse soylemesi lazımdı haklısın. mümkünse ailesi yardım etsin borcunu kapamaya onlara öder zamanla.

Canim ben artık ev işini biraz saldım açıkçası. Evde bi tane daha çocuk var. Ona da yetişmek lazım, baktım o yüzden çok kasmıyorum. Haftada 1 kez genel ev işi yapıyorum. Yemek iyi kötü yetişiyor. Benim 2 ay oldu ay da yaptirali doğumdan hemen önce yaptirmistim. Benim de aklıma geliyor, ağda vakti yaklaştı diye, ama virüsten dolayı korkuyorum açıkçası

1 hafta oldu ,merhem bitince bepantole gec demisti dr. Acisi yok sanirim ama ilk oldu diye korktu sanıyorum antiuretik hormondan dolayi derin uykuda cis yapmayabiliyomus bazi bebekler. Öğrenmiş oldum.

Canim benim kizda 1 aydir gecelri cis yapmiyor nerdeyse uykusu agir diyemi bilmiuorum ne zaman uyandirip altini alsam o sirada yapiyor cisini bu arada benim situm sıktıgimda hic fiskirmadi hep sizinti gibi oluyor
Amtiuretik hormondan bazi bebekler derin uykuda yapmazmis bizde 3 gece oldu bu. Korkum gecti öğrenince

Maşallah canım darısı benimde oğluma ama kıyamıyorum asla çok küçük daha yaaaaa belki 2 ay sonra o zaman da 4 aylık olur

Maşallah prensese Bende geceleri sağıyorum canım göğsü boşaltıp uyarmak gerek süt öylece artıyor hemde mastiti önler. Gündüzleri benim kız az uyuyor çok emmek istiyor Sağdıgım sütü gündüz veriyorum.
Bizim sürekli takip eden doktoru hem muayenede hemde kusuyor diye 4 kere mesaj attığımda normal fazlasını kusuyır zamanla azalır dedi. Diğer gittiğim doktor da hiç bir tahlil yapmadan çocuğa doğru düzgün bakmadan reflüsü vardır dedi bende hiç söylenenden tatmin olmuyorum. Acaba besin alerjisi mi var diye deneme amaçlı inek sütlü herşeyi kestim şimdilik.
haber ederim canım gittimiz tüm doktorlar aynı şeyi söylerse kabulleneceğiz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…