2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ben kundak yapmıyorum kızlar elleri ayakları hep serbest olsun istiyorum eşim aklımı karıştırdı büyüklerin bir bildiği vardır yanlış mı yapıyoruz acaba diyor sizler sarıyormusunuz
Her bebek farklıdır cnm.yanlis kundak da bacakta eğrilik yapıyor.ben hiç kundaklamadim..uyku tulumu giydiriyorum uyuyor

Ayy ben bu bende 29 unda doğum yaptım bende 5 gün önceye kadar senin gibi düşünüyordum mama Veriyordum gece ama öyle düşünme öyle olmuyor 2 göğsünü de ver doyuyordur merak etme Takma hiç kafaya gece yetmiyor diye düşününce sütü azalıyor insanın

Kizlar e bebekin termosuna anne sutu isitilip konabilirmi sizce ben mama kullanmiyorum ya o sekilde olurmu memnunmusunuz

Canim benimkide memede emerken koca agiz dolusu kusuyor ama benim kiz tepinmeye basliyor bazen sonrasinda kusuyordu meger gazi oldugunda oyle yapiyormus hareketlendiginde gazini cikarip memeye tekrar devam ediyorum kusma azaldj en azindan mememde
Emme arasında gazını çıkarıp hemen mi veriyorsun göğsünü yoksa bekletiyormuşum biraz.
Emerken gazı almak için kaldırdığımda yine kusuyor. Göğsümde uyuyup kaldıysa gaz çıkarmaya uğraşıyorum ama uyanmıyor hiç.
Aransada az emziriyorum hata mı ediyorum bilmiyorum.

Canım sünnet dikişlimiydi sizin nasıl geçti çok stresliyim ya
Çok şükür atlattın darısı bize cuma günü inşallah. Klipsli yapcak doktor dikiş falan olmcakmş ama klips ckarkende acıyormuş biraz stresliyim

Biberonla mama, sağdıgım sütü verince kolayına gitmeye başladı canım. Memeyi istemiyordu hiç silikon uçla tutturup sonra çekip tekrar göğsümü vererek alıştırdım.
Kusmalardan çok korkuyorum bende. Aynı şekilde doktoru kilo alıyor normal fazlasını kusuyor diyor. Bazı bebekler fazla kusar diyor. Ama öyle böyle kusma değilki bi kere kucağımda gazını alırken fışkırtarak kustu resmen. Buradaki doktora gösterdim o kadar alakasızdı ki sinir oldum bizde 1.30 saat uzaklıktaki Samsun’a doktora götürüyoruz hep.
Almıştır canım mamayla takviye etmişsin. Hiç moralini bozma sütün etkilenmesin. Ben ebebekte satılan malt içeceğinden aldım o artırıyor biraz tavsiye ederim.
Doktorunuz ne diyecek bana da yaz kuzum.
Pazartesi aşısı var bizde orda bakacağız artık kilosuna

Benim bugün bitti raporum yıllık iznimin hepsini başlattım. Müdürüm haftada 3 gün gel 2 gelme dedi hemde 10-16 arası çalışılıyor bana çok iyi olacaktı ama kızım çok huysuz bu ara meme reddimizde olunca korktum evim işe yakında değil yıllık izinden sonra artık ücretsiz izne ayrılacam ben.

Bizimde pazartesi aşıları olacak doktorumuz sakın önceden ilaç verme dedi hatta bazı bebeklerde aşı ateş yapmıyor belki vermene bile gerek kalmaz dedi

Başınız sağolsun canım hastalarınızda bir an önce iyileşir inş bakması için güvenilir birine emanet edebiliyorsan çalış canım süt iZnini falanda kullanırsın

Çok şükür atlattın darısı bize cuma günü inşallah. Klipsli yapcak doktor dikiş falan olmcakmş ama klips ckarkende acıyormuş biraz stresliyim
Gerçekten insan stres oluyor valla ya, inşallah sizde kolayca atlatırsınız klipsli yöntem ne inan hiç bilmiyorum araştırmadım doktora güvendiğimden direkt bizde ona gittik, geleneksel sünnet oldu işte

Gerçekten insan stres oluyor valla ya, inşallah sizde kolayca atlatırsınız klipsli yöntem ne inan hiç bilmiyorum araştırmadım doktora güvendiğimden direkt bizde ona gittik, geleneksel sünnet oldu işte
Geçmiş olsun canım aradan çıkmış bebekken.Bizim kaldı bekletiyor doktor keske bizim de yapılsaydı

Aslında çok güzelmiş şartlar... tabi her zaman öncelik bebecikler , maddiyata da ihtiyacın yoksa ücretsiz en mantıklısı

CAnim benim kiz bazen gunduz epey uyuyor bazen uyusa da en fazla yarim saate uyaniyor ama geceleri standart 11 gibi uyur 4te sut veririm onu bile uyuyarak icer sonra 8gibi tekrar sut veririm 10a kadar uyur sonra zaten sabah oluyo

Canim benim bebegim 1.ayindan itibaren cok fazla kusuyor 2.ayinda kilo alimi iyiydi doktor olabilir mide kaslari henuz gelismedigi icin kolaylikla kusarlar dedi kilo aldigi surece sorun yok dedi bu ara yine fazla kusmaya basladi ne mamalik ne kiyafet dayaniyor bize
Bakalim cuma 3.ay kontrolu var kilosu nasil anliycaz artik

Benimkinin gazi varsa memede debelenip durur birakir tekrar alir kafasini oynatmaya baslar ben ordan anliyorum gazi oldugunu Gazi cikardigi gibi hemen veriyorum memeyi cnm bazen daha fazla gazi oldugu icin memeye aldigimda kusabiliyor ama herzaman degil genelde art arta cikariyor gazini araniyorsa emzirmeyi birakma bence gaz cok kusturuyor bebeleri benimki hickirik oncesi de illa kusar sonra hickirmaya baslar sebebi belli derim

Doktordan memnunum 2 defa gittik bisey olunca yazıyorum anında cevapliyor ama sağlık ocağı beni dedirtiyor cimere güzel bi şikayet yazdım bakalik ne olacak
Ben de bizim saglik ocagindan hic memnun degilim hamileyken de hic ilgilenmemislerdi benimle bebege olcum yapmadan kafadan atip deger yaziyorlar bende her ay cocuk dr una gittigim icin onemsemiyorum zaten tartilari bile yanlis tartiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…