2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar oğlum bi kaç gündür memeyi emerken kendini sinirle geri atıp ağlıyor neden olabilir.Aci çekiyor gibi meme sürekli agzindan çıkıp alıyor

Ben günde 2 kez 60’ar cc veriyorum genellikle. Ama mama içirmekte çok sorun oluyor bizde ya çoğunlukla biberondan çok geliyor yutamıyor kusuyor inşallah yağlıdır bu ayki kontrolde belli olur artık
Canım biz temizliyoruz ilk zamanlar sadece serum fizyolojik sıkıyorduk şimdi sıkıp sonra aspiratör ile çekiyoruz ama çok sık değil çok tıkanmışsa eğer. Bayada pislik çıkıyor rahatlıyor çocuk
Kızlar oğlum bi kaç gündür memeyi emerken kendini sinirle geri atıp ağlıyor neden olabilir.Aci çekiyor gibi meme sürekli agzindan çıkıp alıyor
Benimkide aynı şeyi yapıyor genelde böyle kendini sıkıyor gaz yapmaya çalışıyor gibi ben gaz sancısından olduğunu düşünüyorum. Alıp alıp bırakıyor ağlıyor

probiyotik bağırsak için iyi. maflor alacağım ben

yoo biz öyleyiz hep. gece de o şekilde uyuyor. kaya kaya iniyor aşağıya kendi

Neyin faydası oldu acaba tecrübelerini bizimle de paylaşır mısın
Sanırım psikolojik olarak rahat hissetmek faydalı oldu çünkü herşeyi bırakmıştım ne süt yapıcı yiyecekler ne sağma ne emzirme hiç birini yapmadım birde hiç de faydalı olmayan abur cubur şeyler yedim düzgün beslenmedim bile sütün olmadığını kabullenmiştim kafamı dağıtacak şeylerle ilgilendim düşünmemeye çalıştım ve rahatlamak iyi geldi sanırım

Kızlar bebeğimin iki gündür kakası koyu yeşile döndü normal mi

O nasıl bisey ki canim
Ya bizde aldik kanguru hic pratik degildi bebegi icine koy et derken sıkıldı takması cok zor.kucagida cok seviyor kollarim kopuyor.siz nasil kanguru kullaniyorsunuz

Kızlar bebeğim sonzamanlarda kusmaya başladı
Önce humana kullandim doktor onu bırak dedi
Aptamil conformil verdi buda ağır geldi ve pek yok piyasada bulunmuyor
Sonra hipp önerdi organik diye ama asiri kusuyor onuda
Simdi ne alacağım kararsız kaldim

Merhaba kızlar aralık annesi olucaktım ama bebiş 30 kasımda doğdu kasım annesi oldum burayada yazmak istedim bebeğimin gece gündüz kavramı henüz yok geceleri hep uyanığız bu yüüzden gündü sütleerim çok güzel yetiyor gece uyanık oldugu icn hep bir mıkırdanmak uyumamak yetmediğini düsnyorm bazen gündüz uyumıyo gecede uyumuyor ne yaparsam yapayım uyumuyor cok tükendim sizinkilerde böylemi

Heh canım benimkide böyle çözüm bulabildin mi galiba gögsten istediği gibi süt cıkmıyır o yüzden oldugunun düsünüyorum

Kızlar bazen mama yapınca o an içmek istemiyor yarım saat sonra falan içirsem olur mu? Yani mama ne kadar bekletilebilir bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…