2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Geçmiş olsun kuzuya

Ya şu süt sağma işi sistemini hiçbilemedim göğsüm dolsa korkuyorm artk mastit olcam diye cocuk biraz uyuynca bende bi panik nolcak diye sağsam ya uyanırsa süt kalmazsa sağmasam mastit olursam diye psikolojm bozuldu

Bizimde gunde 7 kere yapardi, sonra bi anda kesildi 5 gunde bir yapıyor simdi. Doktor 10 güne kadar normal diyince endişelenmiyorum artik. Siz doktoru arayin her seferinde

benimki eğimli ana kucağında yatıyor imkanı yok düz yerde yatmiyor, son 3 haftadır Bence rahat ediyor hafif eğimli yattigi için gaz sorunu olmuyor geceleri. Böylece yattigı zaman 4 saat uyuyor. önceleri üzüldüm eğimli yatıyor diye ama şimdi demek ki en iyi o şekilde rahat ediyor diye düşünüyorum

Ya şu süt sağma işi sistemini hiçbilemedim göğsüm dolsa korkuyorm artk mastit olcam diye cocuk biraz uyuynca bende bi panik nolcak diye sağsam ya uyanırsa süt kalmazsa sağmasam mastit olursam diye psikolojm bozuldu
geceleri benim bebeğim 4 saat uyuduğu için o süre içinde bekletiyorum mastit olmadım henüz

Geçmiş olsun şifa olur inşallah

Geceleri bebeğime yetmemeye başladı sütüm ben kendimi çok halsiz hissediyorum çok yoğun geliyor bebek bezi taktım valla olmayacağım sandığım için ped almamıştım
Bende de 1 numara vardi bi iki tame o kdr cok oldm ki onlari kullandm dedm ise yarasinlar

Kizlar size bir sey danışcam bende uyku problemi oldu misal 12 de yatip 2 de kalkıyorum sonra uyku tık yok yani dalamıyorum bu normal mi sizce

Kizlar size bir sey danışcam bende uyku problemi oldu misal 12 de yatip 2 de kalkıyorum sonra uyku tık yok yani dalamıyorum bu normal mi sizce
Bazen bende de oluyo ama cocuktan once de vardi cok uykum varsa uyuyamıyorum bu huyumdn da oldm olasi nefrt ederim. Tam diorum uyudu uyyuyayim bende gelde dal uykuya. Bu sabah 6 bckda uyandirdim emdi 15 dk uyudu ben 8de uyudum bi daha

Bazen bende de oluyo ama cocuktan once de vardi cok uykum varsa uyuyamıyorum bu huyumdn da oldm olasi nefrt ederim. Tam diorum uyudu uyyuyayim bende gelde dal uykuya. Bu sabah 6 bckda uyandirdim emdi 15 dk uyudu ben 8de uyudum bi daha
Bende doğumdan sonra oldu kuzu malesef günlük 3 saat uyku normal mi acaba yataga yatamiycam diye tedirgin giridm icin mi yatamiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…