2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Birde hep ağlayarak uyanıyor benimki
Hiç mutlu uyanmiyor
Bu aylarda o normal ama. Düzgün uyumuyorlar gaz vs yüzünden. Tam dalamıyorlar o nedenle o şekilde uyanıyorlar bir çoğu tabi hepsi değil. Yada deli gibi aç uyanıyorlar.
muhakkak bir düzen oluşuyor zamanla. İyi yada vasat. Ama yok diş yok atak yok hastalık yön kış geldi kalorifer burun tıkadı yok yaz geldi sıcak bastı o düzeni bir anda tepetaklak ediyor. Bitmiyor yani. Ben ilk çocuğumda şunu anladım ya ne oluyor bu çocuğa neden düzeni bozuldu neden uyumuyor neden yemiyor diye olayı çözene kadar o bitip başka sorun başlıyordu

Ah ah
Kimisi sakin yaa
Arkadasim peşpeşe üç çocuk yapti dusun

Canım keten sling bile var bence bi sorun olmaz , Kullanılabilir yine de gibi . bağlama açısından mı cesaret edemiyorsun peki
Evet canım ayaklarını biraz açarak koyuyoruz ya sanki bacaklarına bir zarar verecekmişim gibi geliyor.

Canım direk uyuması müthiş bişey ya inanasım gelmyior benim öyle bişeye hiç yaşamadım çünkü. Benim kız iç geçiriyor memede uyuycakmış gibi oluyor ama 1 dakika geçmeden uyanıyor herhalde deidğin gibi gaz olduğundan rahatsız oluyor.
Ben verdim smear testi 4 yıl önce kızda da vermiştim saniyelik birsey çok acımıyor zaten alttan kontrol ediyor o arada onu da alıyor
Annem bikere smear verceği zaman ben de gitmiştim yanında. Dışarıda beklerken ayy diye bi bağırmıştı o zamandan beri çok korkuyordum o yüzden
Çok özeniyorum kızlar size ya ben de gaz çıkarmayacağım günleri görebilecek miyim acaba? Her emmeden sonra çıkartmaya çalışıyorum ona rağmen çocuk gaz bombası gibi sürekli kızarıyor ıkınıyor ağlıyor. Tam uyuyamıyor ıkınarak uyanıyor resmen. Bugün dediğin şeyi denedim. Sırtından itibaren yastıkla yükselttim öyle uykuya daldı iyi mi geldi yoksa denk mi geldi bilemiyorum bizim kızın hallerini hep değişken yastık kullanmayın diyorlar ya sırtından itibaren kullanmak da sıkıntılı mıdır acaba

Kızlar kacaydan sonra bebekler gece yatıp sabah kalkacak
Cnm güzel kilo alınca benim dr saati uzatti.ama kilo almayıp gelişimi yavaşlamamasi gerekiyor
Bize reflu yatagi aldirdi Dr..almazsanız biraz yükseltin dedi.

emziren anne adet olabilir onun sütün azalıp artmasıyla alakası yok ancak adet dönemi hormonlardan sebep sütte geçici azalma olabiliyor
Geceleri bebeğime yetmemeye başladı sütüm ben kendimi çok halsiz hissediyorum çok yoğun geliyor bebek bezi taktım valla olmayacağım sandığım için ped almamıştım

@Inatcikisilik Dunku resmimiz sisik kizim
Ayyy maşallah çok tatlı
Ah cnm neler denemedim onuda denedim yok olmuyor
Kac gündür yapamiyor? Benimkide 8 . Gun bugun sadece bir kere yapti 8 gunde. Her seyi denedim olmuyor, doktora götürücem akşam.
Günde 4-5 defa kaka yapan bebişimin kakası bıçak gibi kesidi geçen 6 gün yapmadı doktoru aradım fitil yazdı getirin bakalım dedi ama eşimde korona oldugu için çıkamıyoruz. Doktorun telefonunu kapattım kaka yaptı fitil felan kullanmadanBu sefer 4 gün yapmadı doktoru yine aradım (devam ederse arayın demişti) telefonu kapattım yine kaka yaptı anlamadım bu işi her seferinde doktorumu arıycaz

Kizlar selam bugun tekrar cildiyeye goturdum kulagi kizardi kurudu ve kanadi baska hastaneye goturdum bu sefer bebek egzamasi dedi malesef 2 tane krem yazdi bi kavanoza sik bunlari karistir cok kucuk sekilde sur dedi 6 gun rahatlayinca birak dedi gunduzleride bioderma dedi buda atoderm kremini deterjani haci sakir granul kullan dedi yumusatici kullanma 2 kez durulat dedi
Hametan ve fucicort kremler bunlari verdi

Geçmiş olsun canım yaaaa ☹Ah kuzum kalıcı bisey değil dimi.

Ben arastirdim bizim doktorumuzda 2.ay dedi bizde 9 hafta 3 gunlukken diger asilarla beraber onuda agizdan hemsire verdi iki turlusu varmis biri iki doz digeri uc doz seklinde biz iki dozluk olani aldik canim
Bizde 2 dozluk olani yaptircaz insallah canim gecmis olsun
Geçmiş olsun canım yaaaa ☹Ah kuzum kalıcı bisey değil dimi.
Biraz surer dedi elleri hep agzinda yuzinde kasinirmi acaba dedim yok dedi kasinmaz icim biraz rahatladi kadinmaz deyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…