2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

nstde bazı zamanlar tekme artıyo kalpte hızlanıyo o zaman bnm 3 kere fln oldu sancı 20lerdeydi. Strese sokuyo anladığım tepki ölçüyo çok değişik bşy durduk yere çocuğu strese
Evet bebeği strese sokuyor nst benimkiler çok tepki veriyorlar bizi niye sıkıyorsunuz der gibi

Evet bebeği strese sokuyor nst benimkiler çok tepki veriyorlar bizi niye sıkıyorsunuz der gibi
Benim 3-4 kere verdi tepki yan yatırdılar sonra çok rahatı yerinde zaten kaç gündr iyice ayakları göğüs altımda kaburgam ağrıyo ben artık doğurmak istiyorum çok sıkıldım

Benim 3-4 kere verdi tepki yan yatırdılar sonra çok rahatı yerinde zaten kaç gündr iyice ayakları göğüs altımda kaburgam ağrıyo ben artık doğurmak istiyorum çok sıkıldım
Dur daha erken beklesin biraz daha
Benim soldaki de ayaklarını yukarı dikmiş ama doktor sağdaki daha çok rahatsız eder dedi ben de iyiyim dedim şaşırdı genelde bebek ters olunca anneler çok şikayet ediyor dedi

Dur daha erken beklesin biraz daha
Benim soldaki de ayaklarını yukarı dikmiş ama doktor sağdaki daha çok rahatsız eder dedi ben de iyiyim dedim şaşırdı genelde bebek ters olunca anneler çok şikayet ediyor dedi
Yok valla bnim yukarda baskı çok gece ağrısına uyanıyorum senin iki türlüsü daha zordur sabır sabır sağsalim gelsin şu günler doğuralım ya

Mrb kızlar çıktım kontrolden masallah hersey yolunda dedi suyu falanda iyi dedi nstde sanci cikmadi bebisim 49 cm 2650 grm olmus basketci kızın olacak dedi doktorum cok sukur hersey yolunda ama halen 2 haftaya yakin önde gidiyor böyle giderse sezaryan olursun riske atmaya gerek yok dedi 10 gün sonra tekrar kontrole cagirdi

Cok şükür canim masallah bebislere bundan sonra korkma allahin izniyle kilolarida iyi kuveze girmezler annesi

Cok şükür canim masallah bebislere bundan sonra korkma allahin izniyle kilolarida iyi kuveze girmezler annesi
Teşekkür ederim canım inşallah şu 3 haftayı da atlatsak daha iyi olacak ilk hedef 35 sonra 37 şansımız varsa 38'i de görebiliriz belki

Insallah canim allahin izniyle görürsünüz sancin acilman yok cok şükür sende biraz dikkat et cok yorulma
Bütün gün yan gelip yatıyorum
doktorum bunu duyunca çok mutlu oldu çok iyi sürekli dinlen dedi,
doğumdan sonra istesek te dinlenemeyeceğiz bari şimdi tadını çıkaralım sonra bu fırsat düşmez elimize

Dedim olmuştur o kadar diye ama 32+5te 49cm 2600dü demek bi hafta önden gidiyorm yine aynı hesap. Yarım metre bşy var içimizde eşim ölçüyo metreyle şaşıp kalıyoruz ama içerde büzüşük bişeydir sağlıklı olsunlar da ya

Masallah canim senin bebiste önde zaten aynen bizde cok şaşırıyoruz kocam diyor kızım oraya sıkıştı kaldi ne yapsin cocugum küçücük yerde diye

maşallah bebeşlerinize
ben de ctesi gidicem. bu ara adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor ama sanırım kafayı oynattıkça eşiyor oraları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…