2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar etlik Zübeyde nin online gebe okuluna katılıyorum. Önceden kayıt olmuştum. Var mi katilan baska

Kolay gelsin.... Ben de 24 eylüle kadar işte görünüyorum ama gitmiyorum evden....

Bizde kontrolden geldik
Çok şükür bebiklerim iyi
doktor alttan muayene etti rahim ağzı kapalı, her ihtimale karşı erken doğumu önlemek için Progestan hap verdi fitil olarak kullan dedi..

bebeklerin ikisi de yan dönmüşler soldaki başı aşağıda yan durmuş sağdaki başı yukarda yan durmuş şimdiden yan gelip yatıyor tembeller
Nst ye de girdim kalp atışları normal bir sıkıntı yok..
Biri 2000 diğeri 1900 grm olmuş gayet iyi dedi beslenme sırrını bize de ver napıyorsunda bukadar iyi gidiyor dedi valla hocam ekstra birşey yok, normalde de ev yemeklerini seviyorum bol meyve ekstra çerez ve ilaçlarımı düzenli alıyorum dedim.. Doktorum çok kibar bunun için bana teşekkür etti

Birde doktorum bugün bir tane ikiz doğurtmuş 37. Hafta ve ikiside annemizin yanında dedi hocam darısı benim başıma inşallah dedim, eşime anlattım gözleri doldu birde ikisi de erkekmiş

Kilolari gayet iyi ,masallah pasalara canim.
Rahim uzunlugu nasilmis?
Ben 29+3 te girdim ntsye ,bir de ogun ciger gelistirici igne olmustum.Bu gidisimde de igne olacak mi merak ediyorum

Kilolari gayet iyi ,masallah pasalara canim.
Rahim uzunlugu nasilmis?
Ben 29+3 te girdim ntsye ,bir de ogun ciger gelistirici igne olmustum.Bu gidisimde de igne olacak mi merak ediyorum
Teşekkür ederim canım
Ben viğer geliştirici iğne olmadım doktor hiç bahsetmedi herhangi bir şikayetim yok diye gerek duymadı sanırım
Rahim uzunluğunu söylemesi canım ultrason kağıdında yazıyormu acaba?

okadar çok haklısınkı covıtın ılk zamanlarında gitmedim işe 3 ay baya sorun oldu.. geçen doktora gıttıgımde 32. haftada gel durumuna gore çalışabılır raporu vereyım dedı.. esımde calısamz veremezmısınız dedı oda yaa hersekılde bulasabılır dedı.. ben tek basıma bı odadayım.. ınsanlarla cok muhattap degılım ısede esım goturuyo getırıyo ıdare edıyoruz.. butun ttedbırlerı aldık gerısı Allah'a kaldı doktora ve markete gıtmek dısında bıyerede gıtmıyoruz... Allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah

evet şube olsa cok sıkıntı ama evden calısma ımkanın vardsa tabıkıde sonuna kadar dırenmek daha mantıklı:) Allah yardımcımız olsun.. hayırla sağlıkla gelsın evlatlarımız ınsallah

Maşallahh Rabbim nazarlardan korusun.. hayrla sağlıkla gelsin inşallah bebişler.. NTSye girmek nasıl bir duygu aşırı merak ediıyorum:) bir de nts ye ekstra ücret alıyolar mı? yanlış hatırlamıyorsam sende medıpole gidiyordun:)

3.17 cnm, 31mm,3cm 17 mm gayet iyi
Benim de sikayet yoktu ama yaptilar igne,iyi mi kotu mu oldu bilmiyorum ama acil birsey olirsa diye mi yapti bilmiyorum

Teşekkür ederim canım
Evet medipole geçtim ben.. nst ye de ücret alınıyor 75 tl aldılar ben hiç sevmiyorum nst yi 20 dakika bekle dur

3.17 cnm, 31mm,3cm 17 mm gayet iyi
Benim de sikayet yoktu ama yaptilar igne,iyi mi kotu mu oldu bilmiyorum ama acil birsey olirsa diye mi yapti bilmiyorum
Hiç anlamıyorum şu ultrason kağıtlarından teşekkür ederim canım..
Her ihtimale karşı yapmışlardır canım her doktor farklı tedavi uyguluyor, benim doktorumda Progestan hap verdi bir sorun yok ama sen her ihtimale karşı kullan dedi..

Ben prolutan vurduruyorum her hafta.
Hamile kaldigimdan beri her hafta progesteron igne oluyorum.

nstde bazı zamanlar tekme artıyo kalpte hızlanıyo o zaman bnm 3 kere fln oldu sancı 20lerdeydi. Strese sokuyo anladığım tepki ölçüyo çok değişik bşy durduk yere çocuğu strese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…