2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ya damlatma sorununu herkes yazmış 650 lira şuan damlatmak nedir ya
Ufff 650 mi olmuş değmez canım
6 sene önce ki fiyatı bile bana pahalı gelmişti diğer biberonlarla arasında çok fark vardı şimdi ikiz olunca her yerde bulunan bir markayı tercih ettim..

günaydın hanımlar

ya benim karar veremediğim tek konu bu oldu. kızımda direk verdik biberonu süt olmayınca. sonra bir ay emmedi zorla alıştırdım. 37+3tü doğduğumuzda. hani biberon kaynaklımıydı biraz daha erken olduğu için miydi bilemiyorum. şimdi ne yapsam diye düşünüyorum şırınga mı biberon mu. evde avent ve dr browns var.
Günaydın herkese gögüs kalkanı veya gümüş kapak aldınız mı?
[/QUOTE

ikisini de almadım bu sefer. ihtiyaç olursa alacağım sonradan.

_seastar_ ben doğumdan baya sonra almıştım gaz sorunumuz olduğu için bu markayı tercih ettim, bence emmenin biberon ile alakası yok şimdiki biberonların çoğu anne göğsüne benziyor zaten ben inatla emzirdim öyle öyle bırakmadı emmeyi..

Bence biberon en son çare olsun şırınga kaşık biberon yada eds ile emzirmek memeye çabuk alışmasını sağlamak için önemli biberondan memeye dönmenin uzun sürdüğünü ve zor olduğunu okudum pek çok kitapta sen de tecrübe etmişsin

Aventinkimi? Doğumdan önce de başlanıyormuş sanırım. Bende kararsız kaldım.Aventin kalkanı 90 civarı silvernurse gümüş kapak 160 civarı karar veremedim.

Birde bu gümüş kapakların 925 ayar ve 999 ayar olanı var hangisi daha iyiki acaba? Göğüs ucu kremi sürüp mü takıyorsun?

Birde bu gümüş kapakların 925 ayar ve 999 ayar olanı var hangisi daha iyiki acaba? Göğüs ucu kremi sürüp mü takıyorsun?
Göğüs ucu kremi ilk başta 1-2 kere sürdüm (lansinoh) şu an sürmüyorum. Superox la (dezenfektan) göğüs ucumu siliyorum sağmadan. Sağdıklan sonra gümüş kapağı takıyorum. Sabahları uyandığımda kapağın içinde süt birikiyor, oda iyiymiş tedavi ediyormuş. İlk başlarda zorlandı vakumdan çatlak falan oldu. Şu an iyi maşallah. Göğüsten süt akıntısı oluyor gümüş kapak kullanmadığınızda, göğüs pedi bu sorunu çözüyor.ben ebebekten baby mom marka aldım, 99₺ civarıydı.925 ayar memnunum pahalısını almaya gerek yok bence. Gümüş ün milyemi 925 diye biliyorum.

Çok iyi o zaman ona da bir bakayım ebebekten

mutlu pazarlar kızlar

bu gece hiç uyuyamadım ben. sağa dön sola dön bir türlü dalamadım. o odadan o odaya geçtim. en son salonda tv yi açtım biraz baktım. tahminim 4,5 gibi uyumuşumdur7.5ta da kalktım

mutlu pazarlar kızlar

bu gece hiç uyuyamadım ben. sağa dön sola dön bir türlü dalamadım. o odadan o odaya geçtim. en son salonda tv yi açtım biraz baktım. tahminim 4,5 gibi uyumuşumdur7.5ta da kalktım
Ayni ben sabaha kadar dolandim uyku yok yine iyi dayaniyor vucudumuz normal zamanda olsa hasta olurum bu uykusuzlukla bide aşırı sicak hava

Benimde uyku yok wcye gidiyorum saat başı evin neresi serinse orda uyuyup kalıyorum sonra. Eşim diyo bi kalkıyom varsın bi yoksun çok zorluyo bu beni valla geçmiyo günler de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…