2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın kızlar,

Çok şükür alışverışımı tamamladım. Sadece biberon ve emzik kaldı. hangi özellikli olanı alacağımı bilemedim. Siz neler aldınız? bilgi verebilir misiniz?
Ben philips avent geniş ağızlı 120 ml cam aldım. Zaten üstünde kullanmadan önce 5 dk. Kaynatınız yazıyor. Emziğe henüz karar veremedim.

1-1,5 yaşına kadar cam kullanmak daha sağlıklı geldi zaten 1 yaşında ayaklandıktan sonra sürekli yere attığı ve kırılma ihtimali yüzünden cam kullanmak zor oluyormuş.

peki cam biberon kaynatırken çatlar mı?
Hayır çatlamıyor zaten kullandıkları cam çok kaliteli ben çantamı hazırladığım için biberon koydum ve öncesinde biberon temizleyici ile yıkadım sonra kaynattım 7-8 dk hiç
Birşey olmadı kalın cam Çünkü.

Günaydın kızlar,

Çok şükür alışverışımı tamamladım. Sadece biberon ve emzik kaldı. hangi özellikli olanı alacağımı bilemedim. Siz neler aldınız? bilgi verebilir misiniz?
Emzik avent ultra soft ikili olanlardan aldım ben de bibs e de güzel diyorlardı.biberon almadım henüz küvözde kalırlarsa Nası bişey isterlerse ona göre alırım diye düşündüm açıkcası

Günaydın kızlar,

Philips avent aldım ikisinide..
Oğlumda medela almıştım anne göğsüne yakın diye ekim annelerine sordum avent te güzel dediler..

Philips avent aldım ikisinide..
Oğlumda medela almıştım anne göğsüne yakın diye ekim annelerine sordum avent te güzel dediler..
Canım ben de medela düşündüm ama baya pahalı memnun muydun hem mama hem süt alanlardan meme reddini baya önlüyormuş sanırım

Canım ben de medela düşündüm ama baya pahalı memnun muydun hem mama hem süt alanlardan meme reddini baya önlüyormuş sanırım
Evet canım memnun kaldım oğlum hem meme emdi hem mama tek sıkıntı bir vakitten sonra damlatıyordu..
Ben doğumdan sonra almıştım sende baktın olmadı o zaman alırsın, ben aldığımda da fiyatı pahalıydı..

Ya damlatma sorununu herkes yazmış 650 lira şuan damlatmak nedir ya

Günaydın herkese gögüs kalkanı veya gümüş kapak aldınız mı?
Bana göğüs Kalkan’ı hediye geldi ama kendim alsam gümüş tercih ederdim kullananlar memnun ama hiç sorum yaşamayıp aldığı gibi duranlar da varmış illa yara olacak diye bişey yok duruma göre de alınabilir ama bazıları da hemen o gün başla diyor kararsız kaldım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…