2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın herkese

chagiless benimki de çok hareketli. bacağımın arasında yastıkla rahat ediyorum bende. 2 gecedir kesintisiz uyuyorum ama sabah erken uyanıyorum eşim giderken. olsun buna da şükür diyelim.
salı normal kontrol günüm ama ctesi gideyim diyorum 12sinde.çünkü 31+6 olacağım çalışabilir raporumu alayım.

Az kaldı ama son haftalar daha zormuş gerçekten dün iyice ayağını göğsümün altında gördüm sıkıştırıyo resmen. Erken kalkmak iyi bnde 7 gibi ayaktayım alışalım bunlara sonra uykusuz geceler

ÇOk güzel haberler maşallah size kavuşmanıza AŞ’m kaldı o zaman sağlıkla gelsin evine annesiyle babasıyla bir ömür mutlulukta yaşasın kuzucuk
Tam kaç hafta kaç günlükken doğurdun canım merak ettim ben de erken doğurabilirim inşallah senin gibi iyi olur benim bebişler de

2 hafta önce de sınırda demişti yazacaktım. Yoksa gelişim ortalaması 4-5 gün geride çok sorun değil normal dedi
Kuzum benim de suyu sınırda olan Bebek biraz suyu topladı ama çok çok da iyi değil yani o civarda dolaşıyor üstelik 10 gün geri benimki söylemiyor aetık geriliğini kilo aldığı sürece iyi diyor 30+0 da 1300 kerde kilosu ama önemli olan daha da geriye düşmemesiymiş korkma bence boşuna 4-5 gün çok Az bi fark sınırda su da çok korkutmuyor takip gerekiyor sadece

Bayanlqr bebekler vajinanin hemen ustunde hareket ediyor ,resmen vajinada sizlama oluyor.Benim gibi hisseden var mi?

Bayanlqr bebekler vajinanin hemen ustunde hareket ediyor ,resmen vajinada sizlama oluyor.Benim gibi hisseden var mi?
Ayakları aşağıdayken hissediyordum baş aşağı döndüklerinde olmuyor ayaklarıyla tepiyolardı çok rahatsız ediyor acı ve huylanma

Ayakları aşağıdayken hissediyordum baş aşağı döndüklerinde olmuyor ayaklarıyla tepiyolardı çok rahatsız ediyor acı ve huylanma
Ben 31_32. Haftalarda daha çok hissediyordum o sızlamaları ama şimdi alıştım sanırım sadece bir tarafa çok yatınca rahatsız ediyor beni
Evet ayaklar asagida bebeklerden birinin ve cok hareketliler sanirim oyuzden cok hissediyorum ama korkutuyor cok beni bu hareketler
Sicaklardan migrenim tuttu iki gundur surekli bas agrisi cekiyorum ,bebeklerde cok hizli hareket edince erken mi dogacaklar korkusu psikolojimi bozdu

Kontrole gittin mi canım?
Benimki de bazen orda kıpırdıyorlar ama gelde göbeğin üstünde hissediyorum hareketlerini..
Sali gunu gittim cnm,birinin kafa asagida birinin kafa yukarida,rahim uzunlugu da iyi cikti bir sıkılnti yok.
Ama 10 gun onceye gore biraz az kilo almislar ama doktor makina farkliligindan oyle cikmistir,kilolari iyi dedi

Sali gunu gittim cnm,birinin kafa asagida birinin kafa yukarida,rahim uzunlugu da iyi cikti bir sıkılnti yok.
Ama 10 gun onceye gore biraz az kilo almislar ama doktor makina farkliligindan oyle cikmistir,kilolari iyi dedi
Nekadar olmuşlar?
Bencede ultrasondan ultrasona fark var ölçümler doğunca aynı çıkmıyor normal değerlerde olsunlar yeterli canım..

Benim soldaki bebek hep göbeğimi öne ittiriyor yamuk göbekle dolaşıyorum
Şimdiden yaramazlığını mı ilan ediyor yoksa diğerinden daha mı iri anlmadım gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…