2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar kontrolden geldim şimdi suyum 2 hafta önceki kontrolde sınırdaydı havuç suyu film içtim ama hala sınırda bide hep haftasıyla uyumlu çıkardı bugün 4-5 gün geride çıktı. Var mı benim gibi suyu az olan çok üzüldüm bide yine göstermedi kendini hiç göremedik daha

Suyu az ama çokta değildir bnce öyle olsa gerileme çok olurdu diye biliyorum. Sakin ol sen yeter ki canım doktorun ne diyo bu duruma?

başka bir doktora daha gidip kendini rahatlat istersen. belki usg farkı vs vardır. kontrolünü sıklaştırdı mı?

chagiless kollarımı falan çok kullandım bu ara ev taıma şu bu derken sanırım ondan. bugün de patlıcan biber hazırladım kışlık. turşuluk almıştım yıkadım ama onu akşama ya da yarına bırakıyorum artık

Çok ayakta kaldm geçen hafta yaparken bnm de ağrım oldu dinlen bol bol

Suyu az ama çokta değildir bnce öyle olsa gerileme çok olurdu diye biliyorum. Sakin ol sen yeter ki canım doktorun ne diyo bu duruma?
2 hafta
bilmiyorum haftaya perinatoloğa gideceğim nolur 5-6 hafta daha dayansın

başka bir doktora daha gidip kendini rahatlat istersen. belki usg farkı vs vardır. kontrolünü sıklaştırdı mı?
Evet canım normalde ayda 1 ken bi öncekinde durum böyle çıkınca 2 haftada bire çekmişti. Şimdi bir perinatoloğa yönlendirdi haftaya ona gideceğim ondan sonraki hafta yine doktoruma

Suyu neden az dedim doktora bi sebebi yok dedi çünkü suyum gelmiyor biliyorum. Çözümü dedim bi çözüm de yok ne kadar bu şekilde idare eder dedim o da belirsiz

Benim de suyu az sınırın altında havuş suyu içtim yine aynı iki hafta geriden geliyor demişti bana da en son 1 kilo 500 gram olmuştu doktorum yapacak birşey yok dedi bol et protein ağırlıklı beslen dedi bugün bir kilo almışım umarım bebiş de büyüyordur

İşte su az olunca gelişimini de etkiliyor bebeklerin benimkide şu kontrolde ilk defa geride çıktı. İnşallah sorunsuz atlatırız bunu da

Glutensiz beslenen anne T tahinpekmezz Allahtan ümit kesilmez canlar bol bol dua edin inşallah bebeklerinizi zamanında kucaklarınıza alacaksınız
İnşallah canım inşallah yer gök duayla tabii ki. Ne badireler atlattık biz yavrumla bunu da sağlıklı sıhhatli atlatacağız inşallah Bakalım bir de perinatoloğa gideceğim o ne diyecek ne kadar önemli derecede bi de ondan duyalım.

Canim havuc suyunu hergun ictin mi herkes faydasini görüyor ama biraz daha arttır olmadi bol suda ic 4 5 gün gerilik cok onemli degil bence çünkü ultrasonda farklılık gosteriyor bebegin pozisyonu bile etki ediyor demisti doktorum ona hic canını sıkma biraz daha dikkat et beslenmene allahin izniyle bisey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…