2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlar selam;
Bu haftaici bebisin kiyafetlerini peyderpey yikamaya baslayacagim.. netten hastane cantasi icin organiser ve dolap ici organiser da siparis verdim onlarda pazartesi gelecek.. size sorum bu urunleri de kisa programda yikayayimmi? Sonucta kiyafetleri de bunlara girecek.. siz yikadinizmi bunlari bozulma vs oluyor mu? Bilgi verebilirseniz cok sevinirim:)

Eklentiler

• 10332CB5-E8E5-4E87-8A1F-0C8C969C7250.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 21
  • D65073B1-9296-48AF-AA30-5B50D3C7A232.png
    226,9 KB · Görüntüleme: 22
içinde sabit tutan bir materyali yıksa yıkanır. bende olanlarda yok ben yıkayıp kullanıyorum. 30derecede kısa programda ve düşük devşrde birşey olmaz eğer materyal yoksa içinde

Bunun dışında yıkanmayan parçaları neyle siliyorsunuz ya da siliyor musunuz mesela pusetin arabanın çıkmayan kısımları park yatağın kenarları elektronik ama yumuşak oyuncaklar gibi nasıl silmek lazım oyuncak temizleyici ile mi yoksa sirke ile silip kurumaya mı bırakmak mesela

Bunu bende merak ediyorum bazı şeyleri elde yıkadım hastane çıkışı mesela çok ciciliydi hadi ddm elde yıkansın ama mesela puset fln bnce sirkeli su yeterli. Her yer organik deterjan evde güvenemiyorum yine de benim tenim de hassas çünkü

Kızlar şehir dışına geldim dün köy burası eczane uzak çok. Bütün ilaçları almışım tiroid ilacını unutmuşum içemedim sabah. Çok sorunlu değil tiroidlerim bu doktorum bırak deyip duruyo aslında ama dahiliyeci devam et demişti. İki gün içilmese çok mu sorun olur ya içmediğim gün bile normal sınırlarda ama tedirgin etti beni

Ben de tiroit hastadayım 150 lik kullanıyorum bazen içmeyi unuttun muhakkak olmuştur. İşini ferah tut bir şey olmaz :)

Ben de tiroit hastadayım 150 lik kullanıyorum bazen içmeyi unuttun muhakkak olmuştur. İşini ferah tut bir şey olmaz :)
Benim 50lik zaten 3.5 flndı bu doktorum bırak dedi hep aslında da tedirgin oldum ya iki gün içmeyince yine içmek risk mi acaba

Benim 50lik zaten 3.5 flndı bu doktorum bırak dedi hep aslında da tedirgin oldum ya iki gün içmeyince yine içmek risk mi acaba
Yine içmek derken ? Kaldığın yerden devam et içmeye canım hergün ki gibi . Dahiliye doktorunu dinle bence. 3.5 az bir sayı değil 2.5 altında olması isteniyor gebelikte

Yine içmek derken ? Kaldığın yerden devam et içmeye canım hergün ki gibi . Dahiliye doktorunu dinle bence. 3.5 az bir sayı değil 2.5 altında olması isteniyor gebelikte
O yüzden tüp bebek doktorum vermişti ama iki oldu 0.9 1 filan çıkınca bu doktor bırak dedi bna. Yine içmek derken iki günden sonra içmek

Trendiyoldan mı aldın canım

ben fısfıs organik deterjanlardan almıştım kızımda puset, araba vs için. onunla siliyorum. oyuncakları elimde sirkeli suda yıkamıştım.
bende kıyafetleri gözden geçirdim kafamda eksikleri düşündüm.ilk 3ay için kıyafet olarak eksiğim yok. biraz daha büyük bedenlerde birkaç ilave alacağım. 6ay sonrası için hiç birşey almadım onları kışın alırım. bazı markaların bedenleri birbiri ile tutmadığı içün ona göre ayrım yaptım. şimdi mevcutlara ilave birşeyler bakayım özellikle 6ay

Eklentiler

• IMG_20200830_120642.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20200830_123808.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20200830_121828.jpg
    134,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20200830_124239.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20200830_122601.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20200830_124400.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 22
DUrulanmayan bişey mi o canım hangi markada var ?

Bende puset, park, yatak bebek arabasının çıkmayan yerlerini buharlı temizlik makinası ile dezenfekte edicem..
Yıkanabilecek herşeyide yıkıyorum..

Mrb kızlar yazdikladinizi okudukca ne kadar cok isim oldugu aklima geliyor ama hiçbir şey de yapasim gelmiyor hava cok sicak suan keske uyuyabilsem cok halsizim hic uykumu alamiyorum ne olcak bizim halimiz bebisler büyüdükçe hic halimiz kalmayacak son 50 gün o da zamaninda gelirse daha ben hastane çantamı falan hazirlamadim bebis kiyafetleri yikandi ama ütülenmedi ve halen eksiklerim var lohusa pijama falan almadim neyi bekliyorum acaba

Bende sadece yazıyorum icraat yok
Allah güç kuvvet verse bu hafta içi eksikleri tamamlayıp yıkama ütülemeyi halledeceğim inşallah..

Bende aynısından aldım 1 haftayı geçecek hala gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…