2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

hayırlı cumalar

C cuucuuk inş biraz daha duracaklar karnında. hastanede olman iyi. ikiz gebeliklerde olabiliyor bu durumlar. Allah yardımcın olsun.
otto123 böbrek rahatsızlığım var diyorsan ya bence bir doktorunla görüş. belki idrarda protein falan bakılır.

Neler yemiyosunuz bana da yol gösterin
Beyaz un,şekerli şeyler Asla yemiyorum kuzum.makarna pilav bir ya da iki kaşık onları yersem bir dilim küçük kepekli ekmek yemezsem iki dilim yiyorum.genelde sebze yemeği et yemeği yoğurt iki dilim kepek ekmeği gibi oluyor menüm.çğünlerden önce ve bir saat sonra şekerimi ölçüyorum açlık 95 den bir saat sonraki tokluk 140 dan küçük olacak zamanla ne yiyince daha çok çıkıyor anlıyorsun
Adam öğünlerde de az miktarda meyve beyan yoğurt veya kuruyemiş filan meyvelerde de çok şeker var
Sabahları yumurta yitiyorum mutlaka hem besleyici hem şeker arttırmıyor

Merhaba hanımlar sizlere bişey sormak istiyorum , transfer sonrası nar ekşisi tüketiminin zararı var mıdır acaba ?

maşallah chagiless

bende yeni taşındığım mahalledeki aile hekimliğine gittim tetanoz için. 2.doza gerek yok 2016da da vurulmuşsun dedi. seneye 1 doz daha yaptırsan yeterli dedi. doktor kontrolümü de ptesiye aldım orduya gideceğim diye ama bu sefer de evin abonelik işlemleri in sms geldi onlara koşturacağım galiba haftaya

Maşallah hepimize teyzesi. İşlerini hallet de sağsalim koşturmaca hiç bitmiyo dinlen sonra uzun uzun

Canım 140 mı sınır 170-180 diye biliyorum

Bu arada benim işler iyice karıştı.erken Doğum tehlikesi birazcık gerilemiş ama bu sefer bebeklerden birimden gelişme geriliği ve suyu çok kritik seviyede çıktı.haftaya yine kontrol olacak.çok Az yediğimden kilo alamadığımdan olabileceğini söyledi doktorum yemek yiyorum şimdi durup durup şeker de var ama bi şekilde ye olmazsa insülin başlanır yersin dediler
Bebeklerden biri 1 kilo diğeri 750 gram
Sürekli bi sorun çıkıyor inşallah iki bebeğim de sağlıklar ilerler

Suyu az mı fazla mı kritik şeker de fazla oluyo diyolar ama az mı çıktı senin ki en azından erken doğum riskin azalmış. Bence toparlicaklar bir aya ikisi de sıkma canını

Canim sana tavsiyem suyu 4litre ic en az ,havuc suyu amniyon sivisini arttirir.bol bol et tavuk balik ye ,findik badem ceviz,muz cok faydali ,fistik ezmesi ,kasar bunlar bebeklere kilo aldiran seyler

Benim de suyum azdı hatta yattım hastanede çıkınca havuç suyunu sürekli içtim normal suyu zaten çok fazla içiyorum gerçekten faydası var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…