2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

850/750 kuzum en azından Bi on gün daha durmaları laızm o bile kötü de 1000 gram baya kritikmiş Bi de 28 hafta sonra riskler bariz azalıyormus
Dayanacaklar inşallah annesi, ben 9 ay yatan biliyorum. Biraz ağırlar ikisi o kadar. Serum alıyorsun bizden daha iyi gelişirler. Ayrıca haftasına göre nerdeyse tek gebelik gibi kiloları da güzel maşallah. İyi düşün dua et onlar Rabb imin emaneti sen de O na emanet et, elinden gelen hiçbirşey yok kabul et ve rahatla. 2 ay sonra doymuyor bunlar diye yazarsın inşallah

Kuzum allah yardımcınız olsun inşallah 1 ay daha dururlar..

Iyi dusun cnm ,birsey olmayacak allahin izniyle
32 haftaya sabrederler insallah

Dualarım sizinle yaptırmaları iyi olmuş aslında emin ellerdesin onlar sürekli kontrol ederler bebişlerinde seni dinler annesi biraz daha kalıp sonr amergaba derler dünyaya sen stres yapmamaya çalış

Canim yeni okuyorum cok gecmis olsun rabbim şifa versin insallah durumun ne şuanda hastanedemisin

Bende cok merak ettim insallah iyilerdir rabbim korusun onlari benimde erken dogum riskim varya sürekli yatmaya çalışıyorum bir sürü iğne ilac kullaniyorum elimizden bisey gelmiyor dua edip tevekkül etmekten baska
İnşallah hepizin bebekleri vakti zamanında gelecekler..
Aman yat dinlen birşey olmasın..

Günaydın hanımlar. Stresli günlerden geçiyoruz inşallah zamanında gelsin bebişlerimiz bu kadar ilerledik sabırla. Bu arada göbek deliği kararan var mı

Zaten içe göçük benim göbek deliği de morarmış gibi duruyo ya baktım yanlarda da var göbek deliğinin mesela dünden beri tedirgin etti beni. Bayramda çok oturdum uzanamadım dedim ondan mı acaba. Yukarı doğru çizgide belirmeye başladı şuan mor damar gibi duruyo

8ine
Çizgi bende de var aşağıda da yukarda da kaburgalarıma kadar. Ama kahverengi gibi. Vücut rengine göre değişiyor galiba

Günaydın hanımlar yazılanlardan o kadar etkilenmişim ki rüyama girdi. 30 haftalık bebeğim erken doğmuş küveze koymuşlar bana göstermiyorlardı. Ayyy uyandım ama yüreğime sanki öküz oturmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…