2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Heh kıpırdadı teyzesi
Ya ikiz olunca sanki ilk hamileliğini yaşıyorsun yeni yeni tecrübeler ediniyorsun..
Maşallah arkadaşına bende 37, 38 haftaya gitsem ne mutlu bana
Onun da serklaj korudu bide hiç kalkmadı yerinden. Wc dışında hep yattı. Bana da gez diyolar bak yürüyüş yap. İki tur da vurunca alttan yatıyorum hemen. Sağ salim görsek geldiklerini ya

Doğumdan bahsedince aklıma bu sahne geldi hala gülüyorum bu kadına Tabi ben böyle küfürler etmedim

Evet içe dönük olunca azalıyo hareketler. Seninkilerde zaten yer daha da az. Ama içinde endişe olursa tabii ki üşenme git bi baktır için rahatlasın

Nasıl yani canım yorulunca olan bel ağrısımı?
Dinlenince geçiyorsa normal doğum sancısı dinlenince geçmiyor hatta uzanınca daha şiddetli oluyor A Aysira46 nın dediği gibi doğum sancısı..
Yazdığım mesajı ben bile anlamadım okurken
moonlovers eğer ağrın dinlenince geçiyorsa o ağrı normal canım..
Geçmiyorsa normal değil sancı aysiranın anşattığı gibi dinlenincede geçmiyor..

Nasıl yani canım yorulunca olan bel ağrısımı?
Dinlenince geçiyorsa normal doğum sancısı dinlenince geçmiyor hatta uzanınca daha şiddetli oluyor A Aysira46 nın dediği gibi doğum sancısı..
Aynen yorulunca olan ,dinlenince geciyor benim.
Gecen tatile gittik cok yurudum yuzdum hep belim agridi sonrasında

Benimde ilk gebeligim canim ayirt edemedim aslinda dogum agrisini hic bilmiyorum belim agriyor diye gittim sanci cikti bundan sonra hep yatacağım zaten
Bel ağrın sancı gibi gelip gidiyor muydu kas ağrısı gibi sürekli miydi canım bi de çok uzun saatler mi sürdü benim de ağrıyor da şeklini biraz sahan anlatabilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…