2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Dikkat et canim sende artik agirlastik sürekli bir yerlerimiz agriyor ama bu ciddi bir konu enazindan erken dogumu durdurmak icin biseyler yapılabilir
Zaten haftaya da dicem sıklaşsın kontroller. İki hafta da önde benim ki bide. Çoğu kişi erken doğum olmaz diyo önde olunca sonradan giriyomuş çoğu düzene ama iri olunca doğumu başlatıyomuş bebiş bu da risk sonuçta. Ay atlatsak şu iki ayı sağ salim

Canim benimkide 10 gün önde doktorum onunla bir alakasi yok dedi 2 haftada bir gidiyordum simdi her hafta gidicem ben hayirlisiyla ekim gelseydi

Benim şuan kasıklarım ağrıyor oraya çok baskı yapıyor yaramazlar bel ağrım falan yok bayram biter bitmez bende randevu alıp gidicem şeker yüklemesi yapıcam..

Doğum sancısını bilmemeniz çok normal bende sancım olana kadar sancının karnıma vuracağını sanıyordum
Doğumda anladım belimde bomba varmış gibi sancı oluyordu..
Siz her ihtimale karşı biraz şiddetli bel ağrısı hissedince hemen doktora gidin..

Riske atmamak lazım evet bu saatten sonra. Bilmemek çok zor

Sancı değil de benim sağdaki bebek çok kıpırdamıyor kaç gündür böyle doktorum izinde gitmemeye direniyorum ama inşallah pişman olmam

Sancı değil de benim sağdaki bebek çok kıpırdamıyor kaç gündür böyle doktorum izinde gitmemeye direniyorum ama inşallah pişman olmam
İkisini fark edebiliyo musun ki bence diğeri ters dönmüştür bazen benimki de arkası dönük oluyo ses yok sonra donuyo başlıyo vurmaya. Seninkiler iyice sıkıştı artık ama içinde korku varsa ertelemeseydin keşke

Normalde biri kıpırdayınca diğeri de kıpırdardı şimdi bile soldaki kıpıtdıyor sağdakinden ses yok..

Normalde biri kıpırdayınca diğeri de kıpırdardı şimdi bile soldaki kıpıtdıyor sağdakinden ses yok..
Sıkışmıştır belki garibim napsın demek ikizde bide o sıkıntı var. Görmüştüm bi arkadaşta çok büyüyünce karında da belli oluyor ortadan karnı yarım duruyodu resmen. Serklaj yapıldı bide ona 37 bitti dedi aldılar hemen iki erkek bide tombilikler çok. Aynı sene çocuğu olcaklar bnm ki daha yolda

Heh kıpırdadı teyzesi
Ya ikiz olunca sanki ilk hamileliğini yaşıyorsun yeni yeni tecrübeler ediniyorsun..
Maşallah arkadaşına bende 37, 38 haftaya gitsem ne mutlu bana

Peki yorgunluk sonrasi yada yolculuk sonrasi olan agri sayilmaz demi

Peki yorgunluk sonrasi yada yolculuk sonrasi olan agri sayilmaz demi
Nasıl yani canım yorulunca olan bel ağrısımı?
Dinlenince geçiyorsa normal doğum sancısı dinlenince geçmiyor hatta uzanınca daha şiddetli oluyor A Aysira46 nın dediği gibi doğum sancısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…