Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

6 ay da desen genelde çoğu doktor 1 sene olmadan sorun olduğunu düşünmüyorlar. Evet daha yeni olduğun için de stres yapma bu kadar, he sorun varsa eğer (ki inşallah yoktur) erkenden öğrenme isteğini anlarım ama dediğiN gibi başka doktora git bakalım inşAllah regl olmaz da hamilelik kontrolüne gidersin canm

ya dediğin gibibirininki diğerini tutmuyor arada biz kalıyoruz ben gecenlerde yumurta takibinde 14.güne gel dedi gittim ya çatlamış yada yumurtan gelişmemeiş birşey yok sonraki adetinde gel dedi klomen + çatlama yapalım dedi. bu ay başka hekime gittim klomen olmaz sana sağlıklısın aşılama olmalı dedi ben önce bi klomen deneseydik deyince 1 aylık deneyelim o zaman dedi ama çatlama olmaz dedi. bide 21. günü gel çatlamışmı bakalım dedi. yani napsak ne tsek şaşırdık resmen ya.

İnşallah canım sağ ol. Olmuyor diye stres yapmıyorum da doktora sinirleniyorum aslında:) zaten daha yeni başladık dediğin gibi ovulasyon testi beni korkuttu işte. İnşallah sen de bir an önce sağlıkla hayırlısıyla hamile kalırsın canım:)

Evet maalesef bazı doktorlar hem sinir bozuyor hem akıl karıştrıyor :) Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın. Stresin çok etkilediğini söylüyorlar yapmaman çok iyi bişey inşAllah çok uzun sürmeden bebiş haberini bizde duyarız :) amiiinnn canm inşAllah teşekkür ederim güzel dileğin için

Hemen klomen ve çatlatma demesi de değişik geldi bana. Yani ilk defa gittiğin bi doktorsa eğer, öyle anladım çünkü. Bide adet her ay olunuyorsa yumurta çatlamama gibi bişey olmaz diyor doktorlar adet düzensizliğiniz var mı sizin. inşAllah en kısa zamanda hayırlısıyla hamilelik haberi alırsın canm

başka doktor bul canım. yumurta için bişey söylenemez olsa bile tavrı çok yanlış. adam gibi izah edebilir. hatta ben olsam sosyal sitelerde yorum yaparım kötü davranıyor diye herkes bilsin hastasına ne yaptığını.
ayrıca testler tabii ki yardımcı oluyor, benim doktorum kullabilirsin, gününü hesaplamada yardımcı olur dedi.
belki senin kullandığın testte bi sorun vardır, günleri degerlendirdim diyosun zaten inşallah tutmuştur.

Bu arada kizlar bir doktor varmış benim hep olur olur diye diye zaman geçirdim fakat pazartesi gidiyorum kesin kess... cok tecrübeli duyduğuma göre benim çevremde çok kişi gitmiş çocuğun olmaz denilen bile var aralarinda giden en fazla 2 3 ayda gebe kalio bende gidicem bakalim ne olucak

Hangi şehirdesin canm hangi doktormuş merak ettim. İnşAllah güzel sonuçlar alırsın en kısa zamanda.

Aynen öyle ya birinin dediği diğerini tutmuyor. Bak sana da 14.gün gel demiş belki kaçırdı yumurtlama tarihini sonra diğer ay gel diyor. Onlar için önemli değil tabii biz 1 ay daha kaybediyoruz bu durumda. 21.gün gidince çatlamış mı diye bu defa da öyle bir test yok diyor. Sonuçta hepsi aynı eğitimi alıyor nasıl aynı şeye bu kadar farklı yorum yapılır anlamıyorum.

adetim düzenli yumurtalarımda iyiymiş. ilk gittiğim doktor 1 doğumumu yaptığım doktor. 2.olan ilk kez gittiğim

İnşallah canım çok teşekkür ederim. Ben de zaten e nabızda değerlendir kısmı var oraya yazdım hemen şikayetimi. Ben öğretmenim ve bir günde o kadar çok anlamsız soruya maruz kalıyorum ki daha kimseyi azarlamadım çok şükür bu kapıyı çalıp bir şey sorabilir miyim diyen kıza soramazsın diye kızdı direkt. Yani ne olursa olsun bu şekilde davranmaması gerekir kendisi saygı istiyor ama başkalarına saygısızlık yapabiliyor.

Hangi şehirdesin canm hangi doktormuş merak ettim. İnşAllah güzel sonuçlar alırsın en kısa zamanda.
Ben istanbuldayım doktorda istanbul unkapaninda özel muayehanesinde ve hergün farklı yerlerden akın yapiyorlar ve ucretide cok uygun 40 tl pazartesi gidicem kesin goruslerimi yazarim sizde istanbuldayssniz gidinn doktorun ismi dr burhan ahmet yarangümeli

Evet istanbuldayım bende de benim biraz farklı durum canm. 1.5 senedir uğraşıyoruz temmuz ay'ında doktorum hsg istedi tüpler tıkalı deyip cerrahpaşaya yönlendirdi tüp bebek merkezine... ben orda da bi doktora göründüm hsg de hata olabilir bi yerde daha çektir dedi başka yerde de çektirdim rahmin küçük o yüzden ilaç gitmiyo tüplere dedi. cerrahpaşa döndüm ve doktorumla görüştüm tekrar ameliyat kararı aldı ameliyatta tüplerin açık olduğu rahmin küçük olduğu belirlendi. ve ilaç kullanımı tedavisi.. 2 seneye kadar olmazsa da tüp bebek..

Adet tarihime son 9 gün kızlar. Doğumdan sonra ilk bekleyiş, çok gerginim.

Ama reglim gecikmezse test yapmama kararı aldım. Gaza gelip üzülmek istemiyorum...

Daha iki ay önce hamileyken şu an tekrar hamile kalabilecek miyim çok tereddütlüyüm.

Allahım dualarımızı kabul eder inşallah

Aynı duygular icerisindeyim resmen icimden gecenleri yazmismissin ben tamda dedigin gibi gaza geldim ve adet olana kadar kafayı sıyırmis gibiydim cok stresliydim sen benim yaptigim hatayi yapma daha ilk bekleyis bak ne guzel diyosun varsa nasibimizde elbette olacak vardir bi vakti saati daha ilk aydan benim yaptigimi yapma diyosun kolaymi hayir ama enazindan stresini azaltmaya calis arkadasim inan umit baglayip ilk aydan husran mahvediyo Rabbim insallah hayirlisiyla hepimize hayirlisiyla nasip etsin

Bat seninkiyle ayni canim benim de 9gun var insaallah hamileyizdir... bu ay tekrar umutlandim gecen aylarda pek umudum yoktu ama bakalim kismet... Rabbim kalplerimizdekini hayirlisiyla versinn aminnn.. bu arada hic belirtin var mi?

Bat seninkiyle ayni canim benim de 9gun var insaallah hamileyizdir... bu ay tekrar umutlandim gecen aylarda pek umudum yoktu ama bakalim kismet... Rabbim kalplerimizdekini hayirlisiyla versinn aminnn.. bu arada hic belirtin var mi?

İlkinde sürpriz gebelik olduğundan anlamamıştım zaten. Vücudumda beliren tek şey stresten azan mide ağrısı inşallah hamile kalmısızdır hayırlısı ise cnm...

Öyle cnm hayırlısını nasip etsin yüce Rabbim. İlkinin acısı geçmemişken Yen'i acılar yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…