Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hamile kalmak için kullandığın bi ilaç var mı? Bende 2 senelik evliyim 1.5 senedir istiyoruz doktora gittiğimde hsg istediler orda tüpler kapalı çıktı ama h.s/l.s ameliyatı oldum orda tüpler açık olduğunu söylediler rahim küçüklüğü olduğu için kalamıyomuşum hamile şimdi de cyclo progynova ilacı kullanıyorum. en az 6 ay kullanman lazım dedi 2 seneye kadar devam ediceksin olmazsa tüp bebek dedi.

Merhaba arkadaşlar, benimde adet tarihim bugündü ve biraz önce leke geldi ağlamak istiyorum artık gerçekten.. başka bahara kaldı gene..

Merhaba arkadaşlar, benimde adet tarihim bugündü ve biraz önce leke geldi ağlamak istiyorum artık gerçekten.. başka bahara kaldı gene..
Canım hepimiz aynı durumdayız seni çok iyi anlıyorum ama moral bozmak yok inş hakkımızda en hayırlı zamanda olur bebişlerimiz .. doktora gidip muayene olmuşmuydun hiç ?

Canım hepimiz aynı durumdayız seni çok iyi anlıyorum ama moral bozmak yok inş hakkımızda en hayırlı zamanda olur bebişlerimiz .. doktora gidip muayene olmuşmuydun hiç ?
Evet canım olmuştum ama tekrar gidip olucam muayene. sadece cmrtesi gidebilirm adetliyken muayene oluyor mu? bi bilgin var mı?

Ama o zaman adet olmam gerekmez miydi ? Başlamadı hala
Işte 2-3 gün sonra hemen başlıyor zaten . Ben dayanamayıp erken bakmıştım. O zaman yüksekti. Sonra artması beklenecek vs derken. Adet zamanı kanamam oldu. Doktor bakmasaydin erkenden bunu bilmezdin. Çoğu ay uygun olmayan döllenme hemen atılır ve haberiniz olmaz dedi.

O yüzden bana kızıp adetin 1 hafta gecikmesini bekle bundan sonra dedi.

Şu an da tam tersi... Doktor 1 gün bile geçilse hemen hormon batırıp haber et bana dedi .

Kızlar dün adetimin 21.günüydü. Ben kan verdim adetime 5 gün var 2.30 çıktı ? Sizce erkenmi olmuş ? Şüpheli ilişkiden sonraki 8. Gündü dün. Olsa çıkarmıydı kanda ?

Evet canım olmuştum ama tekrar gidip olucam muayene. sadece cmrtesi gidebilirm adetliyken muayene oluyor mu? bi bilgin var mı?
Evet tabikide oluyor ben dün adetimin 3. Günündeydim gittim doktora ilaca başladık bakalım bu ay nasıl olacak

Kizlar merhaba. Adetin 19.gunundeyim 15.gun ovulasyon gunum olmasi gerek o gunlerde uzayan siviyi da gordum. Ama o gunden beri bende akinti durmadi gunde birkez cok miktarda sulu ama uzamayan sanki yumurtanin aki gibi olan akintim geliyor hatta dun aksam camasirimdan taytima gecti su gibi birseydi. Sizce bu gebelik belirtisi olabilir mii?? Normalde ovulasyondan sonra akinti losyon gibi ve beyaz yada bej rengi oluyor. Hamile kalanlar boyle birsey yasadi mii?

merhaba canım benide eklermisin listeye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…