Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaaaar. Bugün adet günüm. Öylesine yapayim dedim. Ve silik çizgi çıktı.sizde görüyorsunuz değil mi ??? 5 gün önce predictor de çıkmamıştı. Yaa dua edin sağlıkla olsun , sağlıkla devam etsin .

Eklentiler

• 20181002_084647.jpg
    20181002_084647.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 48
Kızlaaaaar. Bugün adet günüm. Öylesine yapayim dedim. Ve silik çizgi çıktı.sizde görüyorsunuz değil mi ??? 5 gün önce predictor de çıkmamıştı. Yaa dua edin sağlıkla olsun , sağlıkla devam etsin .
Canımmm be mutlu sana, çok şükür. Rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla. Bize de dua et

Birkaç gün bekleyip kan verirsin

Dün yaptığım ovulasyon testi belirgin çıkmıştı c kısmıyla aynı koyulukta olmamasina rağmen cabuk belirginlesip orta tonda bir renk çıkmıştı bugun daha koyusunu görürüm dedim ama bildiğin dikkatli bakilinca görülen silik bir cizgi var yani nasıl oluyor anlamadim birde ben gribim hasta oldum ilac kullandim onun etkisi var mıdır arkadaşlar kacirdim mi yoksa yumurtayi :kızgın:

433CBBB5-752A-420A-A53B-DAC8CB010484.jpeg Önce böyleydi su damlattım buharlaşmamı diye böyle oldu
018B8537-FA91-4A65-B741-5327B0AB4E1B.jpeg
Hanımlar bu testten hallenmelimiyim sizce yoksa hiç önemsememelimiyim
Her gün yaptım mübarek sakız gibilerdi
Böyle görünce bi daha yaptım ama o arada artık su çay içmiştim epey sonra yaptım ondada evvela bi gölge gibi çizgi çıkıp sonra klasik bembeyaz oldu:KK43:

Eki Görüntüle 2194159 Önce böyleydi su damlattım buharlaşmamı diye böyle oldu
Eki Görüntüle 2194160
Hanımlar bu testten hallenmelimiyim sizce yoksa hiç önemsememelimiyim
Her gün yaptım mübarek sakız gibilerdi
Böyle görünce bi daha yaptım ama o arada artık su çay içmiştim epey sonra yaptım ondada evvela bi gölge gibi çizgi çıkıp sonra klasik bembeyaz oldu:KK43:
Yeni bi test alıp sabah veya gece uyandığınızda ilk idrarınızla yapın.

Kızlar merhaba bana bir akıl verin ben mayısta 6 haftalık bebegimin kalp durması sonucu kanamali düşük yaptım doktor 2 ay ara ver dedi verdim adetim pazar günü bitti bugün salı inanılmaz bel ağrım hafif kaşık ağrım ve bugünde pembe kanamam oldu neyin nesidir sizce

Kızlar merhaba bana bir akıl verin ben mayısta 6 haftalık bebegimin kalp durması sonucu kanamali düşük yaptım doktor 2 ay ara ver dedi verdim adetim pazar günü bitti bugün salı inanılmaz bel ağrım hafif kaşık ağrım ve bugünde pembe kanamam oldu neyin nesidir sizce
Daha 2-3 gün olmuş adetinizin bitmesine. Gebelik kaynakli degil de içeride kalan bi miktar kanın akmış olması da olabilir.

X