Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Duzenli adetim var benim telefona takvim yukledim ovulasyon gunlerini de gosteriyor. Hatta carsamba tam ovulasyon gunum gibi gorunuyor. Yarinda doktor randevum var bilerek o gune aldim. Bakim ovulasyon tarihi dogru mu. Onceki gittigimde telefon dogru tarihleri gosteriyordu.

3 gün gecikme az sayilmaz acaba kan mı versen canım?

3 gün gecikme az sayilmaz acaba kan mı versen canım?
Cumaya kadar beklicem canım öyle kan veririm . Iki ay önce düşük yapmıştım düşük kanamamdan sonra iki kez adet gördüm 10 gün arayla. Tam düzene girmedi aslında henüz 26 günlük adet döngüm. Bakalım biraz beklicem canım. Belki de birkaç kez yumurta olacak

O zaman bekle tabi ki. Bende gecen sene aralikta düşük yaptim düşük öncesi 26 günde bir olurdum simdi 24 bazen 23 bazen 27 günde bir oluyorum.anlamis değilim

Canım bende bugün gittim doktora ve klomene başlıyorum yarın 1 hafta sonra tekrar çağırdı yumurta çatlatma iğnesi vericem dedi ovulasyon alacaktım ama gerek var mı hala alayımmı bilemedim

O zaman bekle tabi ki. Bende gecen sene aralikta düşük yaptim düşük öncesi 26 günde bir olurdum simdi 24 bazen 23 bazen 27 günde bir oluyorum.anlamis değilim
Geçmiş olsun canım benim de şuan işte hiç bilmiyorum kaç günde bir adet olucam. Belki şuan yumurtluyorum bakalım dediğin gibi. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Düşük sonrası gebelik oldumu senin canım , ilk çocuğa mı düşüktü. Benim 5 yaşında oğlum var bu ikinci olacak kısmetse, tabi istiyoruz Rabbim ne zaman nasip ederse

Merhaba kızlar. Aranızda belli belirsiz bi varım bi yokum.
Kurtajdan sonra ki ilk adetimi 57. Günün sonunda oldum.
Tabi bu süreçte düşüğün sebebini araştırmak için detaylı tahliller yaptırdım. Bi an da Lupus değerim yüksek çıktı. Tabi dünya başıma yıkıldı. Evladı geçtim sonum ne olacak diye düşünmeye başladım. Romatolojiye sevk edildim. Testler daha detaylı şekilde istendi ve yapıldı. Şükürler olsun test yanlış pozitiflik vermis. Şu an adetim de bitti. Ben de bitmişim. Hevesim yok sanki. Güvenim yok kendime. Korkuyorum tekrar aynı şeyi yaşamaktan. Eşim otururken bi an da ben hazırım senin psikolojik olarak hazır olmani bekliyorum dedi. Bir şey diyemedim.

Hamile kalamamaktan korkuyorum. Hamile kalırsam o ultrason cihazında hareketsiz duran bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum.

Tekrar kendimi nasıl motive edeceğim bilmiyorum.

Lütfen akıl verin, dua edin.

Bu arada düşüğe hiç bir sebep bulunamadı. Pıhtılaşma vs de yok. Bebekte sıkıntı oluşmuştur dediler.
Daha doğrusu Allah nasip etmemiş.

Canım benim çok geçmiş olsun, Rabbim inşallah bidaha böyle şeyler yaşatmadan sağlıcakla gebe kalmanı ve sağlıcakla kucağına yavrunu almayı nasip etsin tez zamanda. Senin hazır olman tabiki çok önemli. Kürtaj psikolojisini az çok anlayabiliyorum bende iki ay önce düşük yaptım şuan korunmuyoruz, kendimi hazır hissediyorum ama tabi tekrar düşük olur mu hissiyatını yaşıyorum daha gebe kalmadan. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Sana tek birşey diyim, Bol bol dua et namazını kıl rabbine sığın gerisini boşver içini rahat tut ve hemen bi ovulasyon testi edin çalışmalara başla

Gecmis olsun canim cok zor bi surec rabbim kimseye yasatmasin. Akıl vermek degil ama sadace tevekkul baska hicbi care yok imtahan dunyasindayiz herkesin ki baska oluyo iste rabbim dunya imtahanimizda herdaim hakkiyla kazanan kullarindan eylesin cumlemizi.

Bende adayım:) beni de alır mısınız

Ne güzel yazmışsınız çevremde her zorluğa düşeni hatırlatırım bunu ama nedense kendime söylemeyi unutmuşum bana da siz hatırlattınız. Amin inş bu imtihanımız hayırlısıyla sona erer herşey Allahtan rabbim hiç kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inş

Slm kızlar ağızda metalik tat hamilelikbelirtisi midir bunu yaşayan var mı aranzda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…