Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O dediklerin adet belirtiside olabilir biraz bekle bende iki ay olmadm sonra bal tarçın çörek otu ile üçüncü gün oldun bir ikigün daha bekle kan ver sonra yoksa bu kürü kullan benim bütün bozuk tahliilerim bu kür ve testere dişli aslan pençesi sayesinde düzeldi şuan bende hamilelikten şüpheleniyorum daha adetime ongün var lekelenme oldu kahve rengi gibi

Bi 3/4 gün kadar beklicem canım olmadı tekrar test yaparım artık

Selam kızlar.
Bi ara burda bi TSH konusu geçmişti. merak ettim bugün test sonuclarima baktım benim TSH 2.03 görünüyor anlayan var mı hamilelik için normal bir değer mi bu?

Siliklesince catlamis oluyor yani. Koyulasip silik olana kadar degerlendirmek gerekir öyleyse. Bu ay yüzümüz güler ins hepimizjn
evet daha çatlamadı ama sancım git gide azalıyo sanırım çatlıyo akşam belli olur amin hepimiz için hayırlısı olsun

Kızlar ben 27 eylül de test yaptim negatif çıktı. Yine de kafamda hamile değilsin işte diyip kestirip atamiyorum nolacak halim bat 1-2 ekim
Icimden sürekli belki idrarda belli olacak seviye de değildi diyorum kendime ...

Kızlar ben 27 eylül de test yaptim negatif çıktı. Yine de kafamda hamile değilsin işte diyip kestirip atamiyorum nolacak halim bat 1-2 ekim
Icimden sürekli belki idrarda belli olacak seviye de değildi diyorum kendime ...
Canım benim de dün bat günümdü hala gelen yok bende de aynı hissiyat var. Yarın kan vermeyi düşünüyorum

:) sende idrar testi yaptin mi canım :) inşallah sağlıkla hamileyizdir . Biz isteyen herkes
Amin arkadaşım inşallah Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin tez zamanda. Dün bay günümdü ve sabah test yaptım ben de. Negatif çıktı ilerleyen saatlerde belirli belirsiz çizgi var gibiydi ama tabi bekleyen teste güvenmeyin hep deniyor . Bugün de gelen yok. Akıntım var devamlı Göğüste şişlik bel ağrısı.. Bekliyorum. Yarın sabah sağlık Ocağına kan vericem

Güzel haberlerini verirsin inşallah yarın :) bat günü ilk negatif cikip sonradan silik olmasi da tuhaf. Ben hic bakmiyorum bi daha yaptigim testlere :) zaten çook erken yaptim ya adete 5 gün vardı . Gerci erken testti ama ..

Merhaba arkadaslar Allahim umutlarimizi hayirlisiyla bosa cikarmasin. Bizde 2 senedir 2. Cocugu istiyoruz sebepsiz infertilite yasiyorum. En son care sali gunu tup bebek icin gorusmeye gidicez. Cok heyecanli stresli gerginim nasil olur nasil gecer o gun surekli dusunuyo gibiyim. Gecen ay adetim 6 gun gecikti olmasini bekledigim gunden 2 gun once baslayan mide bulatisi cok fazla tuvalete cikma durumu vs. vardi. O kadar cok heveslendikkk ama ertesi gun doktora gitmeye karar vermistik ki sabahi simsiyah leke gelmisti. 3 gun az miktarda kanamam oldu. Mide bulantisi hersey o an gecti. Arkadasima gittim adetim bitince konusuyoduk. 2 cocuk sahibi. Ikincisine ustune gorme yasamis. Sende oyle olmussundur belki test al yap dedi ama hala yapmadim. 2 senedir her ay insan bi umut bekliyo bi taraftanda heveslerini bastirmaya calisiyo. O kadar karmasik duygular yasiyorum ki bazen kendimden bunaliyorum. Dua edin doktorla konusmamiz iyi gecsin. Hayirlisiyla bu surec hem bizler hem de sizler icin mutlu sonla bitsin :)

Amin canım Rabbim gönlüne göre versin tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…