Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tesekkur ederim cnm bal corek otunu her zaman yoyebılırız demı adetlı ıken falan fark ediyor mu . Bu aslan pencesı ne zaman baslayıp bırakıyoruz. Bırde klorsuz su nerede bulucsm aceba Cok soru sordum kusura bakma ne olur
Market suları olabilir köylerde çeşme suları olabilir çörek otu kürü normalde adetle başlanıyor adetten kullanırken say 13,14 gün kullanabilirsin testere dişli aslan pençesini kullanabilirsin adet dönemine kadar düşük yapmaz rahat ol hamile olursan bırakırsın

Maşallah cnm rabbım sag salım dogurmayı nasıp etsin bana da dua et ne olur. Cok ıstıyorız rabbım herkeze nasıp etsin vesilesi de sen ol inşallah
Ol diyen var cane biz isteyelim o ne takdir ederse o olur ama üzülme sakın inatla devam et tahlil yaptır adetin üç veya dördüncü günü Bi sonuçlarına bakalım şunlara baktırır TSH, FSH, LH, AMH ESTRADİOL bu tahlilleri hamile olmadığın her ay yaptır ki kullandığın şeyler nekadar fayda etmiş ona bakalım ona göre belki birşey öneririz bu değerler çok önemli soru istediğin kadar sorabilirsin :)

Maşallah cnm rabbım sag salım dogurmayı nasıp etsin bana da dua et ne olur. Cok ıstıyorız rabbım herkeze nasıp etsin vesilesi de sen ol inşallah
Şuan bol bol sebze meyve ye birde yeşil çay ada çayı bol iç günde ikişer bardak olabilir bunlar senin östrojenini artıracak kadınlık hormonunun yani tamam

Market suları olabilir köylerde çeşme suları olabilir çörek otu kürü normalde adetle başlanıyor adetten kullanırken say 13,14 gün kullanabilirsin testere dişli aslan pençesini kullanabilirsin adet dönemine kadar düşük yapmaz rahat ol hamile olursan bırakırsın
Tmm cnm cok tesekkur ederim hamıle olursam rabbım ol derse haberdar eder sana da bol bol dua ederım inşallah

Merhaba kızlar eşim için çakşır kökü aldık ama tadı çok kötü ona bu işkenceyi yapamam. Alternatif olarak önereceğiniz bir çay yada kür var mı. Eşim bu arada e vitamini ve çinko alıyor. Keçiboynuzu pekmezi de yediriyorum. 15 aylık evliyim ve artık istiyoruz çocuk olmasını. Bende buradan gördüğüm şeyleri uygulamaya çalışıyorum. Öncesinde tecrübesi olanlar varsa yardımcı olsun lütfen. 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim ve sonraki iki ayda hiçbir şey yok. Son ayda da adetim 20 gün geçti ve şuan adetim. Kendim için de hayıt tohumu ve aslan pençesi otundan çay yapıyorum ama sadece adet döneminde kullanacağım. Yumurta takibi için 30lu ovulasyon testlerinden sipariş ettim adetimden sonra onu da deneyeceğim. Eşim için sperm kalitesini ve hızını arttırıcı öneri rica ediyorum:)
Benim içinde yumurtlamayı kolaylaştıran ve denediğiniz bir yöntem varsa söylerseniz çok sevinirim
Bu aynı süreçten bende geçtim kürler vs 12 gün adetim gecikti leke leke geldi 12 gün boyunca aslan pençesi ve hayıt suyundan dolayı.. benim bünyeme yaramadı anlayacağın bende bekliyorum hala bir umut... sende dikkat et iyice araştır öyle yap canım her duyduğumuzu yapınca yan etkileri olabiliyor maalesef

Bu aynı süreçten bende geçtim kürler vs 12 gün adetim gecikti leke leke geldi 12 gün boyunca aslan pençesi ve hayıt suyundan dolayı.. benim bünyeme yaramadı anlayacağın bende bekliyorum hala bir umut... sende dikkat et iyice araştır öyle yap canım her duyduğumuzu yapınca yan etkileri olabiliyor maalesef
Bal kürü deneseydin keşke bana doktor adet söktürücü verdi ama ölüyordum acilim oldum daha ilk günden oyüzden birine faydalı olmak elimden geliyorsa sonuna kadar yardım ederim en hayırlısı aldım ama artık iki defa anca içebilirim içemedim iki ay adet olmayı bekledim ve birşeyler yapmam lazımdı tahlil sonuçları da okadar kötüydü Kü anlatamam doktorda.çocuğun olmaz derdim dedi o sonuca göre ama şimdi hamileyim birazda inanmak inanarak yapmak lazım sonuçlara göre yapmak lazım arkadaşlarda onu önerdim tahlil yapması gerektiğini söyledi. Yedim gerisi Allah kerim

Aynen her bunyeye ıyı gelemeyebiliyor ınsallsh bana fayda eder. Sız hamıle mısınız?

Aslan Pençesind adetten sonra başlanıyor ve adet olmadan bırakılıyor hayta gelince ormalde etken maddesi olan agnostun bunu ilaç olarak veriyor doktorlar ha ben kullanamadım ama ikisi beraber kullanmak belkide risk bilemedim yediklerimiz içtiklerimizde bünyemizde etkiler bırakıyor dikkat etmek lazım tabi

Bal kürü deneseydin keşke bana doktor adet söktürücü verdi ama ölüyordum acilim oldum daha ilk günden oyüzden birine faydalı olmak elimden geliyorsa sonuna kadar yardım ederim en hayırlısı aldım ama artık iki defa anca içebilirim içemedim iki ay adet olmayı bekledim ve birşeyler yapmam lazımdı tahlil sonuçları da okadar kötüydü Kü anlatamam doktorda.çocuğun olmaz derdim dedi o sonuca göre ama şimdi hamileyim birazda inanmak inanarak yapmak lazım sonuçlara göre yapmak lazım arkadaşlarda onu önerdim tahlil yapması gerektiğini söyledi. Yedim gerisi Allah kerim
Cnm benım bır tane oglum var 4 yasında. Bu ıkıncı evlılıgım esım bebek cok ısıtıyor bende tabı nısan ayında dıs gebelik gecirdim ve ıgne ıle sonlandı temmuzs kadar korunduk sonra hıc korunmadık su. Gecen ay yumurtslıga baktılar normal hatta gelısen yumurta bıle vardı. 3.gun test yaptırdım o ds normal bı hsg kaldı onunda dıger ay cektırecrcegım tabı o zamana kadsr bunları yapıcam gerek kalmsz ınsallsh hsg ye

Cnm benım bır tane oglum var 4 yasında. Bu ıkıncı evlılıgım esım bebek cok ısıtıyor bende tabı nısan ayında dıs gebelik gecirdim ve ıgne ıle sonlandı temmuzs kadar korunduk sonra hıc korunmadık su. Gecen ay yumurtslıga baktılar normal hatta gelısen yumurta bıle vardı. 3.gun test yaptırdım o ds normal bı hsg kaldı onunda dıger ay cektırecrcegım tabı o zamana kadsr bunları yapıcam gerek kalmsz ınsallsh hsg ye
Bana doktor hsg için araştırma hastanesine gönderdi çektirmek asil olmadı ufaklık müsadere etmedi :)

Aslan Pençesind adetten sonra başlanıyor ve adet olmadan bırakılıyor hayta gelince ormalde etken maddesi olan agnostun bunu ilaç olarak veriyor doktorlar ha ben kullanamadım ama ikisi beraber kullanmak belkide risk bilemedim yediklerimiz içtiklerimizde bünyemizde etkiler bırakıyor dikkat etmek lazım tabi
Biliyorum aynende öyle yaptım ama bünyeme yaramadı.. doktorum uzun süre hayıt suyu kullanımında ilerde Rahim kanserine sebebiyet vereceğini söyledi böyle şeyler kullanmak tehlikeli alternatif tıp olsa da güvenemiyorum artık :KK43:

Biliyorum aynende öyle yaptım ama bünyeme yaramadı.. doktorum uzun süre hayıt suyu kullanımında ilerde Rahim kanserine sebebiyet vereceğini söyledi böyle şeyler kullanmak tehlikeli alternatif tıp olsa da güvenemiyorum artık :KK43:
Hayıt olabilir bırakmışsınız inşallah ama aslan pençesi hormonların için çok önemli varmı bir anormallik hormonal olarak sende dikkat et beslenmenin birde östrojenini artıracak şeyler tüket araştırda istersen benim e2 değerim normalde adetten önce iki ay kadar önce bakılmıştı 20 lerdeyim ben ol yeşil çay ada çayı içtim birde testere dişli aslan pencesı baya dikkat ettim ama sporda yaptım iki ay geciktim hormonlar bozuk diye moralim bozuktu baya ila öldürüyordu az kaldı pıhtı atıyordu acilde serumla iki saate anca düzeldim sonra baktım böyle olmayacak bal kürü sana şiddetle tavsiye edebilirim başka çarem kalmamıştı ama o ay hamile kaldım sonuçlarım bildiğin sanki bir çizgi gibi okadar düzgün ki e2 hormonu kaçtı bilmiyormusun adetim de 300 ama 4.gündü doktor şok geçirdi demekki yumurtayı baya geliştirdi

X