Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test sonuçlarında değerlerim normal çıktı aslında ama hasta olmamak için elimden geleni yapıyorum
Öyle geçişler olur canım benide ateş basıyordu benim kanım 15 ve üzeri çıkıyor ondan olsa gerek bol bol kanım var :) bu arada 8+4 olduk herhalde senin nekadar oldu

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. :) tecrübelere ihtiyacım var..

1.5 senedir evliyim, son adet tarihim 26 eylül. 5 gün sürdü eşimle adet bittikten sonra 4 günlük bir birliktelik oldu sonra kendisi yurtdısına cıktı. Genelde adetim ve buna baglı olarak yumurtlamam düzensizdir. Suan da geciktim fakat farklı olarak 2 gündür pedi kısmen dolduracak kadar acık kahverengi akıntılarım var. Normalde akıntım az gelir hemen üstüne adet olurdum. Göğüs hassasiyeti, yorgunluk ve belime saat başı bıçak saplanır gibi ağrılarım var. Dün idrar tahlili aldım iş arası sadece 2-3 dk bekleyebildim ama o süre icinde beliren bişey olmadı. Ama geciken adette bişey olsa o sürede çıkardı diye düşünüyorum. Buna benzer bişey yaşayan varmı?

1.5 senedir evliyim, son adet tarihim 26 eylül. 5 gün sürdü eşimle adet bittikten sonra 4 günlük bir birliktelik oldu sonra kendisi yurtdısına cıktı. Genelde adetim ve buna baglı olarak yumurtlamam düzensizdir. Suan da geciktim fakat farklı olarak 2 gündür pedi kısmen dolduracak kadar acık kahverengi akıntılarım var. Normalde akıntım az gelir hemen üstüne adet olurdum. Göğüs hassasiyeti, yorgunluk ve belime saat başı bıçak saplanır gibi ağrılarım var. Dün idrar tahlili aldım iş arası sadece 2-3 dk bekleyebildim ama o süre icinde beliren bişey olmadı. Ama geciken adette bişey olsa o sürede çıkardı diye düşünüyorum. Buna benzer bişey yaşayan varmı?

bunlar tam hamilelik belirtileri. keske testi atmayip cebine cantana fln saklasaydin. musait olunca tekrar bakardin.
insallah hamilesindir. oyle uzun uzun bekleyip hamile kalanlari duyunca cok seviniyorum

Kızlar merhaba 16 aylık evliyim ve en başından beri bebeğimiz olsun istedik olmadı. Doktora gittik eşimle ikimizdede bir sorun çıkmadı çok şükür. Sadece iltihap vardı bende ve onunda tedavisini oldum bu ay 7 iğne + fitil tedavisi.. Size sormak istediğim Bana bu ay doktorum primolout n 5 mg verdi 30 tablet döngümün 18. Günü başladım içmeye bir hafta oldu 10 gün içecekmişim. Bunu araştırdığımda adet tarihini ileri ya da geri atma tedavisinde kullanılıyormuş. Rahmi kalınlaştırıyormuş falan ben anlam veremedim bu ilacı vermesine. Sizlerin bir fikri var mı acaba ne yapmak istemiş olabilir doktorum?

ĞArkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤️:rolleyes:

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı:
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :işsiz::işsiz:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
Merlin_Merlin Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya:anneadayı:
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz:anneadayı:
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
@ALTINIM
@rainbow4607:anneadayı:
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
@78duygu
@Ebsamkai
@papatyakokankadin
@Tem13
Aytanesii Aytanesii :anneadayı:
@almasy
@bi prenses annesi
emineee_e emineee_e
@Tugba12345678
@karanmasal
@sukal
@Madammor
@giustizia____
@Seremserem :anneadayı:
@Gulmet3
@Ecgamze :anneadayı:
@Aykiz0 :anneadayı:
@Coco_Loco

Kızlar bende yeni üyeyim tam olarak nasıl kullanılır bilmiyorum biraz önce yanlışlıkla yorum yaptım silemedim özür dilerim. Benım de bır tane 4 yasında oglum vsr nısan ayında dıs gebelik gecirdim ve su cslısmalara devam ediyoruz hala sonuç yok

Merhaba kızlar eşim için çakşır kökü aldık ama tadı çok kötü ona bu işkenceyi yapamam. Alternatif olarak önereceğiniz bir çay yada kür var mı. Eşim bu arada e vitamini ve çinko alıyor. Keçiboynuzu pekmezi de yediriyorum. 15 aylık evliyim ve artık istiyoruz çocuk olmasını. Bende buradan gördüğüm şeyleri uygulamaya çalışıyorum. Öncesinde tecrübesi olanlar varsa yardımcı olsun lütfen. 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim ve sonraki iki ayda hiçbir şey yok. Son ayda da adetim 20 gün geçti ve şuan adetim. Kendim için de hayıt tohumu ve aslan pençesi otundan çay yapıyorum ama sadece adet döneminde kullanacağım. Yumurta takibi için 30lu ovulasyon testlerinden sipariş ettim adetimden sonra onu da deneyeceğim. Eşim için sperm kalitesini ve hızını arttırıcı öneri rica ediyorum:)
Benim içinde yumurtlamayı kolaylaştıran ve denediğiniz bir yöntem varsa söylerseniz çok sevinirim

Merhaba kızlar eşim için çakşır kökü aldık ama tadı çok kötü ona bu işkenceyi yapamam. Alternatif olarak önereceğiniz bir çay yada kür var mı. Eşim bu arada e vitamini ve çinko alıyor. Keçiboynuzu pekmezi de yediriyorum. 15 aylık evliyim ve artık istiyoruz çocuk olmasını. Bende buradan gördüğüm şeyleri uygulamaya çalışıyorum. Öncesinde tecrübesi olanlar varsa yardımcı olsun lütfen. 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim ve sonraki iki ayda hiçbir şey yok. Son ayda da adetim 20 gün geçti ve şuan adetim. Kendim için de hayıt tohumu ve aslan pençesi otundan çay yapıyorum ama sadece adet döneminde kullanacağım. Yumurta takibi için 30lu ovulasyon testlerinden sipariş ettim adetimden sonra onu da deneyeceğim. Eşim için sperm kalitesini ve hızını arttırıcı öneri rica ediyorum:)
Benim içinde yumurtlamayı kolaylaştıran ve denediğiniz bir yöntem varsa söylerseniz çok sevinirim
Bal tarçın çörek otu kürü denemenizi öneririm adetin gecikme hemde yumurtaların çabuk gelişir ben kullandığım ay hamile kaldım :)

Cnm pree seed dıye bı jel duymuştum rahimde kı spermo daha canlı tutup ılerlemesını saglıyormus sanırım bende burada ogrendım ama kullanmadım bende dıger ay denıycem

Nasıl birşey aceba kac gun kullanıcaz bilgi verir misiniz
Canım ben iki adet olmadım testere dişli aslan pençesi kullandım baya dmdldkette unuttum adet olmayınca bal kürü yapanları duydum daha kullanmaya başlayalı üçüncü gün adet oldum genelde hamilelik için kullanıyorlardı adetin bir yada ikinci günü başlanıyor yumurtlama gününe kadar yumurtlama gününde ben şeffaf bir akıntı gelince anladım onu bıraktım ama ozamana kadar yeşil çay ada çayı bol içtim içinde östdojeni artıran maddeler var bende adetin 4.günü kan verdim tahlil yaptırdım sonucu gören doktor şok geçirdi dediğine göre tedavi gören kişinin sonucu bile bukadar olmaz nasıl yaptın dedi ama testere dişli aslan pençesini bırakma çok güzel birşey rabbim in nimeti iki ay adet olmadım dedim ya son adetim deki sonucumu göstermişti doktora bana dediği bunu daha önce göreydim çocuğun olmaz derdim dedi :))) ve şuan iki aylık hamileyim erken döllenme oldu yerleşmesini bile hissettim inanırmısın mucize gibi birşey

Canım ben iki adet olmadım testere dişli aslan pençesi kullandım baya dmdldkette unuttum adet olmayınca bal kürü yapanları duydum daha kullanmaya başlayalı üçüncü gün adet oldum genelde hamilelik için kullanıyorlardı adetin bir yada ikinci günü başlanıyor yumurtlama gününe kadar yumurtlama gününde ben şeffaf bir akıntı gelince anladım onu bıraktım ama ozamana kadar yeşil çay ada çayı bol içtim içinde östdojeni artıran maddeler var bende adetin 4.günü kan verdim tahlil yaptırdım sonucu gören doktor şok geçirdi dediğine göre tedavi gören kişinin sonucu bile bukadar olmaz nasıl yaptın dedi ama testere dişli aslan pençesini bırakma çok güzel birşey rabbim in nimeti iki ay adet olmadım dedim ya son adetim deki sonucumu göstermişti doktora bana dediği bunu daha önce göreydim çocuğun olmaz derdim dedi :))) ve şuan iki aylık hamileyim erken döllenme oldu yerleşmesini bile hissettim inanırmısın mucize gibi birşey
Cok sevındım canım rabbım sag salım kucağına almayı nasıp etsin Cay seklinde mı yapıcam aceba gunde kac bardak? Kac aylık hamılesın bu arada

Nasıl birşey aceba kac gun kullanıcaz bilgi verir misiniz
Bir kaşık saf bal bir çay kaşığı tarçın bir çay kaşığı çörekotu çörek otunu karabiber değirmenine günlük öğütme lazım içindeki uçucu yağlar kaçmasın bunu macun kıvamına getir sabah ve akşam aç karnına ye eşinden yiyebilir bal ve bal ürünleri onun içinde çok önemli birde uyguladığınız testere dişli aslan pençesini klorsuz içme suyu ile yapmaya özen gösterin yoksa bir işe yaramaz birde şifa niyetine Allah'ındır şifa veren ismi olan IŞFİ DİYEREK YİYİP içmenin öneririm eşinizden öyle

Cok sevındım canım rabbım sag salım kucağına almayı nasıp etsin Cay seklinde mı yapıcam aceba gunde kac bardak? Kac aylık hamılesın bu arada
İki aylık hamileyim canım çay şeklinde yap klorsuz su olsun bir su bardağı klorsuz suyu kaynat içine bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesini koy ağzını kapa kapakla altını kıs 6 dakika kısık ateşte demlensin sonra kapa ılıman kadar öyle dursun ılıyınca sabah kahvaltıdan iki saat sonra akşam yemekten iki saat sonra yine şifa niyetine iç olurmu inşallah rabbim hayırlısı ile bir evlat verecektir sonuçta isteyin ereyim diyor istemek bizden takdir Allah'tan

Bir kaşık saf bal bir çay kaşığı tarçın bir çay kaşığı çörekotu çörek otunu karabiber değirmenine günlük öğütme lazım içindeki uçucu yağlar kaçmasın bunu macun kıvamına getir sabah ve akşam aç karnına ye eşinden yiyebilir bal ve bal ürünleri onun içinde çok önemli birde uyguladığınız testere dişli aslan pençesini klorsuz içme suyu ile yapmaya özen gösterin yoksa bir işe yaramaz birde şifa niyetine Allah'ındır şifa veren ismi olan IŞFİ DİYEREK YİYİP içmenin öneririm eşinizden öyle
Tesekkur ederim cnm bal corek otunu her zaman yoyebılırız demı adetlı ıken falan fark ediyor mu . Bu aslan pencesı ne zaman baslayıp bırakıyoruz. Bırde klorsuz su nerede bulucsm aceba Cok soru sordum kusura bakma ne olur

İki aylık hamileyim canım çay şeklinde yap klorsuz su olsun bir su bardağı klorsuz suyu kaynat içine bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesini koy ağzını kapa kapakla altını kıs 6 dakika kısık ateşte demlensin sonra kapa ılıman kadar öyle dursun ılıyınca sabah kahvaltıdan iki saat sonra akşam yemekten iki saat sonra yine şifa niyetine iç olurmu inşallah rabbim hayırlısı ile bir evlat verecektir sonuçta isteyin ereyim diyor istemek bizden takdir Allah'tan
Maşallah cnm rabbım sag salım dogurmayı nasıp etsin bana da dua et ne olur. Cok ıstıyorız rabbım herkeze nasıp etsin vesilesi de sen ol inşallah

X