Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat ı gelen falan yok mu ya ne bu sessizlik :)
Benim bat yarın henüz gelen giden de yok ama bakalım her an başlayadabilir :)
Benim bat geldi bitecek nerdeyse bugun 3. Gunumdu. Ama ben cok zor bi dönemden geciyom.psijikoloji berbat evde durumlar berbat hersey üstume üstüme geliyo kendimi cok zor cıkmazda hissediyom. Hakkimizda hayirlisi insallah.

Kızlar merhaba herkese, çok şükür ikili taramayı sorunsuz atlattık. Bebişimiz sağlıklı şuan ve kızmış :) Doktorum çok tecrübeli bir hoca olduğu için yanılacağını sanmıyorum ama yinede %80 dedi erken hafta olduğu için. Çok mutluyum herkese sağlıklı gebelikler diliyorum.

Senin adina cok sevindim canim rabbim hayirlisiylada kucagina almayi nasip etsin

Kaçıncı haftada yaptı doktor canım bende merak ediyorum :)

Oyy maşallah. Allah sağlıcakla kucağına almayı,büyütmeyi de nasip etsin.

Ayy inşaallah canım ekimin son meyvelerisiniz inşaallah hamilesindir :)

Selam tekrardan :)
Bugün regl günüm ya, avmnin tuvaletinde pedimin üstüne koymuş olduğum tuvalet kağıdına baktım hemen
Olmuşum adet tüh dedim neyse başka zamana kısmetmiş DİE teselli ettim kendimi
Meğer wcnin ışığından kırmızı leke sanmışım
Sora baktım aradan nerdeyse 5 saat geçmiştir
Leke hâlâ
Kahverengi gibi
Şimdi açık pembe oldu
Ama sökmüyor
Bir an önce sökse rahatlıcammm
Bunun sebebini biliyor MusunÜz?

canim folik asit vucutta depolanmiyor. vucut fazlasini atiyor. ihtiyacin olmadigini dusundugu icin biraktirmistir doktor

Insallah canim rabbim gönlüne göre hakkinda hayirlisini versin hakkinda hayirli olanida gönlüne razi eylesin.

Doktora gittim kızlar. Sadece keseyi gördük. Daha kalp atışı başlamamış.
Benim programa göre 6+0 Ama benim hcg daha geç yükselmeye başladı. Galiba geç döllenme var. Doktor haftaya tekrar gel o zaman daha detaylı konuşuruz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…