Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaslar :KK200:

Ben yeni üyeyim ve araniza katilmmak isterim Bende gecen aydan beri hamile olmayi deniyorum. Insallah rabbim bütün isteyenlere bebiş nasip etsin

Merhaba kızlar
Bugün doktora gittim geçen ay adet düzenleyici cylo prognova kullandım hastalandığında gel demişti şuan sadece yumurta tembelliği varmış bunun için de klomen yazdı daha önce bu ilaci kullanan oldu mu hicbir fikrim yok günde 2 tablet ve haftaya çarşamba tekrar gel dedi şuan reglmin 2 günü ve yarın basla dedi yardımcı olabilirmsnz ?
canım merhaba bende yumurtlama tembelliği var 40-45 gün olur adetim dr tembellik var dedi banada 1 ay prognova verdi adet olunca gel kloemen başlayacagız dedi sen sonuç aldın mı

Kanama yok dedi ya çok mutluyum kalp atışıda başlamış dedi :) ama istrahate devam dedi dişim ağrıyordu onuda sordum biraz daha bekle düşük tehlikwn bi geçsin dedi sonra çektirsin dedi ilaçlarada devams
Haydi hayırlısı cnm içini ferah tut kendine cici bak :)

Kanama yok dedi ya çok mutluyum kalp atışıda başlamış dedi :) ama istrahate devam dedi dişim ağrıyordu onuda sordum biraz daha bekle düşük tehlikwn bi geçsin dedi sonra çektirsin dedi ilaçlarada devams
Ohh ohh masallah hadi hayirlisiylada kucagina aldigin zamanida haber verirsin insallah. Bol bol dinlen hicbiseyde kafana takma hamileliginin bebiginin keyfine bak.

Ohh ohh masallah hadi hayirlisiylada kucagina aldigin zamanida haber verirsin insallah. Bol bol dinlen hicbiseyde kafana takma hamileliginin bebiginin keyfine bak.
Mide bulantıs8ndan birşey yiyemiyorum napıcam sadece meyve ve kk kaynanmın yemekleri çok yağlı görünce bile midem kalkıyor herşeyde et yeminle etten soğudum

X