Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen dedigin gibi arkadasim hayat onlarA guzel bizim kafalar hep bi milyon

Kızlar prof aradı. O telaş edilecek bir şey yok.bi daha test yaptırma 1 hafta sonra gel yanıma dedi ama içim rahatlamadı.

Neden böyle oldu anlam veremedim . Mat. Öğrt. Olduğum için gün için de hep ayaktayım. Yorgunluk buna etki eder mi bilemedim de...

Dua edin de bu sefer sağlıkla evladimi kucağıma alayım .

İnşallah cnm stres yapma

Canim benim insallah göz acip kapayincaya kadar saglikla sihhatle hamileligini gecirip melegine kavusursun. Sakin sıkıntı stres yapma hersey olacagina varir. Olumsuzluk dusunme rabbim seni ve melegini herturlu kotuluklerden korusun insallah

Ooo masallah barekallah hadi hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bugun cifter gidiyo hamilelik haberleri rabbim listeyi bastan sona hamislerle doldursun isteyen herkesede hayirlisiyla saglikla nasip etsin insallah
Teşekkür ederim canım Aminnn inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucaklarımızı alalım bebişlerimizi..Rabbim herkese nasip eylesin inşallah..Hayırlısıyla kan tahlilini verip sonucu da güzel haberle alırım.

Amin insallah hep güzel haberlerini aliriz. RABBIM bizleri korktuklarımiza ugratmasin insallah.

bi ayda iki kere adet olunca benim bat değişti canım 11 kasım oldu onu düzeltebilir misin Delirella

Kızlar selam geçen ay klomen+çatlatma olmuştum tutmadı buayda deniyoruz bakalım bugün catlatmami oldum ama ağrı falan hic bişey yok yumosum 21mm acaba neden agrimiyo geçen ay yaptırdığım gün ağrıdan duramamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…