Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bende belirti olmasa bu kadar umudum olmayacak ama belirtim fazla oljnca kafam karisiyor tabiki acaba diyorumm catlatma ignesinin yan etkilerimi yada bebisbmi var diye aklim bulaniyor hemen
Biz yine de fazla ümitlenmeyelim canım sonra daha çok üzülüyoruz sabırlı olup bat beklemekten başka yapcak bişey yok :) iyi geceler canım

Biz yine de fazla ümitlenmeyelim canım sonra daha çok üzülüyoruz sabırlı olup bat beklemekten başka yapcak bişey yok :) iyi geceler canım

Kendimi baflamamaya calisiyorum kapririrsam.egee psikolojiyi toplamasi zor oluyor onun icin dikkkat etmeye caliaiyorum elimden geldigince uzulmememk icjn iyi gecwler cnm

Hadi ya test falan yapmıcan mı canım adeti mi beklicen
Yok geçince yapcam test yapmaktan çok sıkıldım bu ay yapmıcam günüm geçmeden.
Hayırlısı artık inşallah vardır bu ay gelsin artık bebeğim :/ hepimizin olsun artık. .
Rabbim isteyen herkese isyana düşürmeden versin insallah

Zaten o testte tek çizgi görmek bütün ay boyunca biriktirdiğin umudunu yerle bir ediyo bencede yapma boşver inşallah hamilesindir gelmez adetin güzel haber verip hepimize umut olursun

Kizlar neler yapiyosunuz hic ses soluk yok kimsede yokmu guzel haberleri olan. Yada belirtsi falan olan azcik sevineydik iyiydi ben ruhsal bunalimdayim galiba iyi biseyler olsun guzwl haberler duyayim istiyom düşün düşün dur baska bisey yok

:) ay ne iyi yaptın bende 2 saat önce baktım ses seda yok :) dedim herkes heralde bekleyişte :)

:) ay ne iyi yaptın bende 2 saat önce baktım ses seda yok :) dedim herkes heralde bekleyişte :)
Aynen bende girip bakiyom arada kimsede ses seda yok bide benim bilrimlerim kapali acamiyomda onceden biri bisey yazdimi email geliyodu bakiyodum simdi oda yok benimde bata 7 gun var ama buaydan hic umudum yok yumurtlama gunlerimde esim yoktu yumurta catladiktan sonra bir gun degerlendirebildik gerci bellide olmaz ama diyom ya hic umut baglamadim senin kac gun var bata

selam.
ben de şaşırdım bugün birkaç kez baktım yazan yok hiç. herkes beklemede tabi.
kendimden haber vereyim. bata 2 gün. saymayacam diye direttim ama bu sefer rüyama bile girdi baktım en son takvime. göğüslerim acıyor ama buu klasik adet öncesi ağrısı galiba bu ay tartıştık degerlendiremedik günleri. tartışma sebebi de eşimin yumurtlama zamanımda strese girip benimle ilişkiye girememesi
işim zor yani. ama iyi haber profesyonel yardim almaya karar verdik kavga sonrası. ilişki stresine ek olarak sperm hızı da düşük eşimin. zor benim işim ama aşılama düşünüyoruz artık

Hayirlisi olsun canim hakkinizda mevlam en tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin ins. Gecen ay bende ovuslasyon testiyle takip etttim ama esimede sacma geldi 3 4 gun pespese yapmamiz lazim deyince olacagi varsa olur onceden ovulasyon mu yapmistik dedi bende bu ay saldim gitti ama yumurtlama gunumu gecen aydan tecrubeli oldugum icin buay tam ogun anlayip test yaptim baktim pik yapmis o gun birliktelik olmadi tabi ertesi gun catlamismi diye yaptim baktim 2. Cizgi silinmis sadece ogunu degerlendirdik istw erkekler bazen bizim gibi dusunemiyolar iste

onlar vücutlarını dinlemedikleri için belki daha sabirlilar.
biz o belirti mi bu işaret mi, bat, yumurtlama derken kafayı oynatiyoruz. hamilelik olunca da vücudu değişen biz oluyoruz, bizim hormonlarimiz horon tepiyor, onların tuzu kuru

O kadar güzel anlatmışsın ki :) biz bu ay klomen ve çatlatma deniyoruz iğneden sonra ilk günü değerlendirdik sonra ki günü tartışmadan dolayı değerlendiremedik, şartladım ya kendimi illa bişey çıktı :/ ben tartıştığımız için sinirle istemiyorum dedim eşimde gitti tvnin başına uzandı 1 saat bekledim gelir belki diye gelmeyince deliye döndüm benim için o kadar önemliyken o gün erkekler gerçekler düşünemiyor ve kadının halinden anlamıyor

Ben de bakamadım siteye iş yoğunluğundan
Aman herkes sağlıklı olsun
Batları hep beraber bekliyoruz
Yok mu cici haber de şöyle bir yüzünüzde gülümseme oluşsun :)

Liste yapıyorum ekledim.Hoşgeldin

Geriye yıl sonuna kadar güzel haberleri beklemek kalıyor inşallah
Kuzum benim ben hamileyinnn allahın izni ile e Bnide ekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…