Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısıyla olur inşallah cnm :)
Ne kadarlık evlisin ben 6. Yılima gircem hiç korunmadım
Dusuklerim var ve çok geç gebe kalabiliyorm. 1 buçuk yıldır da hala olmadi :/

2 yıldır evliyiz ilk 1 yıl korunduk ama ben hiç ilaç kullanmadım sanki korunmayı bırakınca hemen olacak gibi düşündük hep şimdi düşününce kızıyorum kendime şunun düğünü var geçsin şu bayram geçsin saçma sapan şeyler yüzünden korunduk hep

Ben ilk iki yıl hiç tedavi olmadim sonrasında hastaneye gittim klomene başladım ignesiz 3. Klomen denemesinde hamile kaldım ikizlerime ama Melek oldular :/ erken doğum yaptım çünkü. Daha yeni baslamissin sende yumurtaların boyutu neydi kaç yumurtan oluştu bu ay?

Üzülecek bir şey yok .Allah demek ki o sırada olmasını nasip etmemiş. Yoksa korunurken bile ne gebe kalanlarımdı etrafimda. Doğum kontrol hapını görev edinip düzenli içtiği halde hamile kalanlar... sıkma canını. Bundan sonra olur inşallah.

Merhaba hanimlar... erken gebelik belirtileriniz nelerdi acaba yazar misiniz?
Klomen ve catlatma ignesi yapildi bana.buma gunu 14 gun olacak bende cok fazla belirtiler var yazar misiniz acaba

Çok üzüldüm onlar seni en güzel yerde bekliyorlar buna eminim, sol tarafında 3 yumurtan oluşmuş dedi ama cm olarak bilmiyorum canım

Evet canım çok haklısın en yakın örneği var etrafımda kardeşim :) kurban bayramında ağır ağır etleri taşıdı ben bişey olur diye en hafiflerini aldım bayramdan sonra hamilelik haberini aldık sürpriz bi şekilde :) zaten hep diyorum biz bu kadar istiyoruz diye olmuyo düşünmeden deneyelim bi diyen kim varsa ilk ay tutuyo :/ biz yumurtlama günü koşturmaktan deli olcaz

Merhaba hanimlar... erken gebelik belirtileriniz nelerdi acaba yazar misiniz?
Klomen ve catlatma ignesi yapildi bana.buma gunu 14 gun olacak bende cok fazla belirtiler var yazar misiniz acaba
Canım senin belirtilerin neler? benim yarın haftası çatlatma iğnemin inş güzel haberler alırız bu ay

Canım senin belirtilerin neler? benim yarın haftası çatlatma iğnemin inş güzel haberler alırız bu ay

Goguste sislik uclarda aci ve kabarciklar olusti kasikta agri rahmimde batma hissi sık idrara cikma ve gaz sirunu ha birde kabizligim var bnm

Goguste sislik uclarda aci ve kabarciklar olusti kasikta agri rahmimde batma hissi sık idrara cikma ve gaz sirunu ha birde kabizligim var bnm
Benimde kasıklarımda sancı oluyo ara ara belirti mi değil mi bilmiyorum tabi zaten daha çok var benim bat a kabızlığı hiç sorma o hep var zaten :)

Amin canım inş Bat beklemek o kadar zor ki bu ay çok sabırsızım çok

Aynen bende belirti olmasa bu kadar umudum olmayacak ama belirtim fazla oljnca kafam karisiyor tabiki acaba diyorumm catlatma ignesinin yan etkilerimi yada bebisbmi var diye aklim bulaniyor hemen

iyi geceler kizlar ben yatar esimi ise uolladim yarin ise gidrcegim dinlenmek gerek zaten halsizlikte biryandan iuo geceler sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…