2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Merhaba TÜM TÜP BEBEK ADAY ANNELERİ 2018-19 YILI İÇİN RABBİMDEN HEPİNİZE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR DİLİYORUM.Tecrübeleriniz tecrübelerimize ön ayak olsun .Rabbim tüm kapıları acsın.Bizim için neresi hayırlı olacak ise o merkeze o dr gitmeyi nasip etsin Kabul etmeyeceği duanın ardından koşturmasın.Biz ipimizi sıkı bağlayalım Allah a dayanalımAMİN AMİN AMİN
Tecrübeleriniz ? sorunlarınız? Beslenme şekillernizi* ? Hangi merkezden memun kaldınız yada kalmadınız ?

Dört normal gebelik bi tanede 17 haftalık tüp bebek kaybım var donmuş embriyo transferi için kaybımın yaralarını sarmayı bekliyorum. Ocak Şubat gibi transfer düşünüyorum tabi donmuşlar pgt ten geçebilirse. Anemim var ona yönelik besleniyorum.Herkesin gönlünce olsun

Bende aralık ayındaki adette 2.tüp bebek dondurulmuş embriyo transferimi olucam kısmetse,rabbim hepimize hayırsıyla pozitif sonuçlar nasip edip bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleri gösterir inşallah kızlar

Dört normal gebelik bi tanede 17 haftalık tüp bebek kaybım var donmuş embriyo transferi için kaybımın yaralarını sarmayı bekliyorum. Ocak Şubat gibi transfer düşünüyorum tabi donmuşlar pgt ten geçebilirse. Anemim var ona yönelik besleniyorum.Herkesin gönlünce olsun
Amin diyerek başlıyorum cumlelerime cok zor sınav atlamaya devem ediyorsunuz .Rabbım yar var ve yardımızcımız olsun .İnsallah pgt den gelir .Dondurmadan once gitti dimi pgt ye hangi merkez

Bende aralık ayındaki adette 2.tüp bebek dondurulmuş embriyo transferimi olucam kısmetse,rabbim hepimize hayırsıyla pozitif sonuçlar nasip edip bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleri gösterir inşallah kızlar
Pembepanterr amin amin amin kacıncı gün emriosu hangi merkez

Benim durumum Bursalı yım Bursanın en eski ve tecrübeli tüp bebek merkenizde 1 tüp bebek denem oldu 3 kez transfer oldum 3 yıl içerisinde 3. gün emriosu idi tutunamadı :KK43: kısmet olmadı ablam aynı merkezden 2. tüp bebeğine hamile kısmet bu işler .Bende arastırma ve tavsiyelere göre İst fulya bahceci Mustafa Bahceciye gitmeye kara verdim .
Op. Dr. Lale Susan Vetherilt ile beraber görüştüm .Memnun kaldım emriolarının 5. güne gelmeden sana nasıl bır tedavi yontemi uygulayacağımı söyleyemem dedi. EŞİM AZO SPEM bu arada farklı bir durumdan dolayı ameliyat oldu.O sırada adetimle birlikte başlıyacaktım tedaviye .Lale hn aradım eşim ameliyat oldu tedavime başlıcam dedim zaten azo spermi var etkilenmiş olabilir 2-3 ara verelim dedi bizde tmm dedik kış ocak ayında ulaşım sorun olmaz insallah

Hayırlı haftalar
Tedaviniz şimdiden haylı olsun .ilk defa mı ? tekrar mı denşyeceksiniz hangi sehir hangi merkez acaba?
Hayır ilk deneme Ağustos basında oldu Ankara da muammer doğan a gittim hrs hastanesi ile anlaşması var. Hayırlısı hakkımızda . Yumurta toplama yapıldı transfer edilen tutmadı inşallah döndürülmüş olanlar tutar
2019 game of thrones ne zaman başlıyor haberin var mı ?
henüz net bir tarih verilmedi :)

Hayır ilk deneme Ağustos basında oldu Ankara da muammer doğan a gittim hrs hastanesi ile anlaşması var. Hayırlısı hakkımızda . Yumurta toplama yapıldı transfer edilen tutmadı inşallah döndürülmüş olanlar tutar

henüz net bir tarih verilmedi :)
senden sonra baktım nisan da imiş

SLM KIZLAR DÜN bahceci tüp bebek merkezini aradım eşim ameliyat sonra kendini baya toparladı kollarını sıvadı hadi başlayalım tekrar dedi dr konuştum 1 ay daha bekliyelim biraz daha toparlansın azo sperm i olan kısılerde ameliyat üzüntu stres daha da azaltabiliyormus sper mi

Merhaba bende ocak ay'ı gibi geçeceğim geçen ay ilk aşılamam oldu negatif direk tüp bebeğe karar verdik biraz stres attıktan sonra bu aşamaya geçmek istiyorum ilk deneyimim.
akdeniz tarzı beslenmesi nedir ? bilgi verir misiniz.
istanbul bezmialem hastanesinde tedavi görüyorum tüp bebeğide orada yaptıracağım büyük ihtimal.

X