2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Gunaydın kızlar artık duzen nizam oluşturmaya baslıyorum bugunden itibaren uykusuzluksa uykusuzluk kararlı ve dıık duruusumu görecek bebek arkadas. Bugun sabah 8 de uyandırdım hadi bakalım. Normalde memeyle benle 11 e kadar uyuyordu. Çalışmama 2 aydan az kaldı artık duzene girmesi gerekli ınsallah girer

annemherseyim yediğin/yedirdiğin bir şeye alerjisi olabilir mi? Gıda alerjisi de hırıltı yapıyor
Canım sanırım gıda yüzündenmiş. Sen söyledikten sonra bugün3. Gün domates ve yumurtanın beyazını direkt bıraktım. Hırıltı yok gibi birşey. Bir hafta sonra üç gün domates deneyeceğim sonra yumurta beyazı bakalım ikisinden hangisine yapıyor. Ne olur ne olmaz diye deterjanda da eskisine döndüm . Çok sağol

11e kadar mı uyuyordu canım boşver sen o düzende kal en iyisi ne güzel yaaa

11e kadar mı uyuyordu canım boşver sen o düzende kal en iyisi ne güzel yaaa
Cnm ama ben kalktığım an uyanıyor sureklı agzında meme wc ye bile gidemiyorum. Dun bobrek agrisı ile kalktım kac kere yapısık ikiz gibiyiz meme dayayarak öğlene kadar uyuyor ama gece uyumuyor oyun oynamak istiyor. Sabah erken kalkması gerek sımdı uyudu bakalım ogle uykusuna sımdılik iyi gidiyoruz bakalım besıgine koydum gunduzlerı besıgınde uyuyan bebıs geceleri uyumuyor o da tuaf bu gece ona da alıstırcam ıns uyumucam tum gece en olmadı acayip kararlı goruyorum kendimi masallah bana :))

Maşallah size. Bende kararlı olup şu memede uyuma olayını bi çözebilsem. Çok denedim beceremiyorum napacam yaaa. Yakında memeden de kesmem gerek.

Gerçekten maşallah sana Valla benimkide gece beşikte uyuyor ama gündüz kesinlikle uyumuyor sadece ayakta uyumak istiyor. Buda benim için yorucu kalkamıyorum yerimden söylediğin şu durum senin içinde yorucu haklısın inşallah bücür bir an önce alışır anneciğini çok yormadan

cinsiyetiniz belli oldu mu? biz böyle zordayken sana maşallah yine arkadaşım, çok güçlüsün inan bana.
Henüz belli değil kontrole gittiğimde belli olur belki i. Yazarım inşaAllah buraya. İnşaAllah kardeşi gelmeden herşeyi düzene biner oğlumun.

Kızlar dogumgunu ıcın ne dusunuyorsunuz sade olsun ama guzel anı kalsın istiyorum farklı olsun istiyorum herkesin yaptığı gibi olsun istemiyorum nasıl yapsam bilemedim orijinal fikirleri olan var mı

canım bende öyle düşünüyorum sade şık özel olsun. dışarda yapmıcam evde yapıcam. albüm çekimi istiyorum anımız olsun . şeker hamursuz sade bir pasta eve eşimin ve benim akrabalarımı çağırcaz. bi kaçtane balon istiyorum soft renklerde. kese fotoğrafından başlayıp 12. aya kadar resimlerini çıkartıp öyle perdeye asmak istiyorum nostalji formatında o kadar. hediyelik olarak da sadece sukulent düşünüyorum. yürümüş olursa altı kabarık kırmızı bi elbise yürümezse altı kabarık olmayan bir elbise alıcam. saçlarımız yok zaten o yüzden toka değil taç takarım:) 19 şubat haftaiçine geldiği için o gün sadece eşim ben asya evde kendimiz pasta üfleriz gerçek doğumgününde:) misafirleri 22'sinde ağırlıcam . böyle işte

Bu atak o kadar mı kötü yaaa
Valla bizimki aylardır zaten yatırırım sürekli uyanır ama uyuturum uyur, fakat şimdi öyle bir uyanıyor ki uyutabilene aşk olsun. Dün gece 2 saat zifiri karanlıkta yattık uyusun diye sonuç sıfır. Ayağa kalkıyor, yatağın çitlerine tutunup duruyor, meme diye yüzümü falan emmeye kalkıyor Valla ne yapalım düzelecektir inşallah deyip devam..

Tuaf bu bebeler cidden bırı gundduz uyumaz bırı gece. Bugun cok yoruldum ama ya gunduzde cok uyumadı sabah 11 e kadar uyurken bende uyuyordum iyiydi bugun pert oldum ıns 1 haftaya alısıcaz. BİRDE bugunlerde ayaklı bomba gibi sureklı dusmeye meyillı. Tutunmadan yürümek istiyor. Tam yurudu rahatladık derken 2 yas sendromu sonra rahatız ama surda kaldı 1 bucuk yılımız.

Cok guzel dusunmusun cnm kızlar o elbiseyi giyse yeter ya sık bir dogumgunu olması ıcın cok tatlılar:) bende gereksiz susleme istemiyorum. O dedıgın fotoyu perdeye asma nasıl oluyor bende mandalla duvara asayım birkaç foto istiyorum bakalım.

Bende bazen denesem mı diyorum hıc denemedim sonra diyorum 1 yasına gelecek bosver. Cnm senin ıcın daha da zor ya hem hamilesin hemde enzırıyon. Nasıl gecıyor hamilelik her sey yolunda mı kac aylık oldun
Hamilelikten yana sıkıntım yok hamd olsun. Sadece çok emmek istediğinde yorgun düşüyorum. 13+5 iz bugün. Sonra bıraktırması zor tamam ama şu an tutsa yine de veririm emziği

Henüz belli değil kontrole gittiğimde belli olur belki i. Yazarım inşaAllah buraya. İnşaAllah kardeşi gelmeden herşeyi düzene biner oğlumun.

Canım hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al bebişini. Bir şey sorucam; çocuklar baya ağırlaştı kucağa alırken falan nasıl dikkat ediyorsun? Bir de Dr ne zamana kadar emzirebilirsin dedi?

Aynen canım çok çabuk büyüyorlar maşallah

Kızlar dogumgunu ıcın ne dusunuyorsunuz sade olsun ama guzel anı kalsın istiyorum farklı olsun istiyorum herkesin yaptığı gibi olsun istemiyorum nasıl yapsam bilemedim orijinal fikirleri olan var mı
Canım çok abartmayı düşünmüyorum çokta sade olsun istemiyorum. Düşünüyorum ben de tam olarak nasıl yapsam diye

Yaa ikinci bebiş mi geliyor Allah sağ sağlim kavuştursun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…