2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Slm kızlar burun tıkanıklığı ve oksuruk basladı oglumda gozlerı de yasarıyor. Gecen hasta bir misafir gelmişti ondan geçti sanirim. Sukur atesi cıkmadı bu ikinci gun bundan sonra cıkar mı bilmiyorum. Her sey de doktora goturmek istemiyorum. Her seyı agzına aldıgı ıcın bogaz enfeksiyonu bekliyordum ama hareketi falan iyi. Kalorifer cok yandı belki ondan diyorum. Ama cidden atak artı hastalık birde dıs muhteşem cuma yı yasıyorum :) sizler nasılsınız

Ben owli lamamama kolları çıkabilen uyku tulumu aldım canım. çok rahat, içine penye pijamasını giydiriyorum, 19-23 oda sıcaklığı için uygun oluyor. Bizim oda 21 derece. Bu terletmiyor elyaflılar çok terletiyor. erkekler için olan sleepstarmış.

Son düzenleme:
ben götürdüm de 1 yaş altı bebeklere artık pek soğuk algınlığı ilacı vermiyoruz deyip gönderdiler.salgın var ya

Çok geçmiş olsun canım Allah’a şükür bizde son birkaç gündür gece uyanmadı kesildi. Ağlamıyor uyanıp. Ama ben her an tetikteyim maalesef

Biz bugün mcv aşısını olduk sabah, şimdilik ateş yapmadı. Zaten bugüne kadar sadece bexero ateş yaptı bakalım bunu ateşsiz geçiricez sanırım. Kızamık aşısını sordum dr a, 9 ayda yapsak bile 12, ayda bir daha yapmamız lazım çünkü şu anki antikorlar aşının iyi çalışmasını engeller onun zamanı 12. ay dedi bana....

Mcv asısı ne cnm? Bir ozel ası mı? Biz de 11 aylık olucaz 20 gun sonra ondan sanırım buzu aramıcaklar direkt 12.ayda yapacaklar sanırım. Sonra da menenjit asılları var sırada.bırde cnm bexero asıdan hemen sonra mı yaptı ates?

Mcv de bir çeşit menenjit aşısı canım, özelmiş. Hala ateş yapmadı şükür. Bexero yu yapmadan zaten ateş düşürücü içiriyorlar, eve gelince 3-4 saat sonra çıktı o zaman ateşi 2 gün sürdü.

Biz de kontrolü dün olduk. Dört beş aletle göze baktı doktor. Bir tanesi için damla damlattı, beş dakika bekledik tekrar damlattı. Sonra yarım saat bekledik aletlerden birini gözüne takıp kontrol etti. Yani toplam muayene süremiz 45 dakika civarında oldu. Sonunda bir rapor verdi.

Bi an bu mesajı ben yazdım sandım. Birebir aynı durumdayız. Öksürük şurubu işe yaramayınca doktorum antibiyotik başladı. Hırıltısı hala geçmedi. Odasına nem cihazı aldık dün burnu akıyor. Eli sürekli ağzında salyası akıyor ve dün hiç uyumadı. Huni takıp gezecektim nerdeyse

geçmiş olsun canm,bizde aynıyız öksürük kusma

Sağol canım size de çok çok gecmiş olsun ne zormuş bu hastalık
Canım
Canım internette Rıfat can öztürk var instagramda o paylaşmış 9. Ay kızamık diye biz vurulduk bu arada Bi daha arastır istersen

Canım çok geçmiş olsun. Hırıltı bizde de var deli gibi ne kullandıysak fayda etmedi. Başka birşey yok sadece nefes alamıyor gibi hırıldıyor. Doktorlarda biriey bulamadı. Ne yapacağımı şaşırdım bende

özele mi gittiniz acaba ? tam teşekküllü devlet hastanesine gittik biz. o kadar ayrıntılı bakmadılar eşimde doktor ilgilenmedi diye şikayet edecekti ben engel oldum açıkcası belki muayene bu şekildedir bebekler için diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…