2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın kızlar bizde gece uyumayanlardanız benimkı 1 aydır emekliyo neredeyse tutunarak tüm koltugu turluyor bunyuzden cok dusmeye basladı sureklı yanında olmam gerek 2 ay oncekı rahatlığım yok tum evi emekleyerek geziyor. Cekmecelerı boşaltıyor. Her seste popo sallıyor su sesine bile. Gece nınnı soyluyorum oynamaya başlıyor sırf oyun oynamak İcin uyanıyor ben ilk oglumda böyle ciddiyetsızlık gormedım :))) sıpa ya:)

Demek ki hepsi aynı atagı geçiriyor cnm benimki de oyle gece 2 de kalktı 5 ekadar oynamak ıstedı onu uyutmak İcin neler denedim uykusu var ama uyumuyor gelısım evrelerini okurken oyun İcin uyuyamamak diye bir sey varmış cidden gecıcı bir donem ıns atlatıcaz. Ne kadar surer bilmiyorum ama bende uykusuz ve yorgunum. Simdi uyudu beyfendi sımdı de yemek yapmam gerek buyugune.

ay gözümde canlandı yaa, ısır poposunu bi

Selam uykusuz anneler bu olay bizde de var 1 haftadır geceleri sürekli bi saatte uyanıyor kızım diş mi çıkartıyor atak dönemimi bilemedim çok yorgunum hep kucak istiyor hafif emekleme daha doğrusu sürünmeye başladı bugün de balık alıcam internette araştırdım tam net karar veremedim ne alıyım diye fikrinizi almaya geldim

Benimki de öyle. Önce hasta olduğu sürede yaşadığı travmadan huysuzluk dedik ama hala devam ediyor. Saat başı kakıyoruz 5 civarı da uykusunu alıp kalkıyor. Tekrar uykuya geçiş 1,5-2 saat sürüyor. Geç yatırmaya başladım, gece mama yedirip yatırıyorum bişey fark etmiyor. Bu da bir aşama heralde...

Ben il somon verdim sebzeli çorba yaparak ama ağır geldi tadını hiç sevmedi. Sonra ızgara levrekten bir iki yudum verdim elimle ezerek ama ona da suratını buruşturdu...

Hamsi palamut masum diye biliyorum bende onları veriyorum

Gercekten herkes aynı seyı yasıyorsa normal demek aman normalolsun da gecıcı olsun. Bu atak donemi 45 gunluk en zor atak donemi ımıs kızlar. 41.haftadan 47 ye kadar suruyormus. Buyume ilk adım emekleme atagı kasıgı agzında goturebılırmıs artık bebeğimiz. 47.haftada olanlar yasamıs bitirmiş cok sanslılar:))

Şu an ben bittim biz bu atağa birkaç hafta sonda giriyoruz ben şimdiden karalar bağlamaya başlayayım yaaa ama hepsi yaşamıyor sonuçta değil mi ?

Günaydın canım kıyamam ona ben ya.Salgın Var be kadar dikkat edersek o kadar kapıyorlar. Bir doktora götür istersen . Bizimkinde gece dön dön bir hal oldu. Ne uyuduğunu kendi anladı ne ben

Sağol canım çok zor oluyormuş öksür öksür mahfoldu yavrum. Şu an doktordayım bakalım ne dicek

Sonunda an itibariyle bizim bücürün ayağa kalktığını gördüm ya bana karada ölüm yok

O zaman kolay gelsin sana

Sağol canım benim

Canım benimki de 8de yatıyor sabah 6 civarı da kalkıyor. Bebek bakmanın en zor yanı ne deseler uykusuzluk derdim bende

çok geçmiş olsun kuzucuğa

Canım geç yatırdığında durum farklı olmayacak belki gündüz uykusu fazladır. O zaman uykusunu alıyordur.

Şu an ben bittim biz bu atağa birkaç hafta sonda giriyoruz ben şimdiden karalar bağlamaya başlayayım yaaa ama hepsi yaşamıyor sonuçta değil mi ?
Herkes yasamiyor evetcnm her cocuk bir degil lakin benim sıpa hep yasıyor dogdugundan beri tum atakları belki sennınkıhafıfatlatırbu en zor atakmıs bunu da atlattık mı rahatmısız cok sukur az kaldı

Canım girmiştir seninki de, benimki 22 şubat doğumlu 45 haftalık çıktı şimdi hesapladım.
Canım benimkide 22 Şubat doğumlu. Ama planlanan doğum 29 şubattı. Baktım biz daha gözükmüyoruz bu atak döneminde .

Eklentiler

• 623863E8-F51E-4916-B393-3FD192E81F68.png
    101,2 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…