2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Yok canım benim annem vefat etti yanımda değil maalesef. Temizlik için bayan var haftanın çoğu günü gelen bebek bakımından da çok iyi anlıyor. ama yine de işte ben bebeği bırakamıyorum yaaa onsuz birşey yapasım gelmiyor. Kendime ait birşey yapınca ondan çalıyorum gibi geliyor. Benim bücürde son günlerde bana iyice koala gibi yapıştı. Yan odaya gitsem sağolsun basıyor çığlığı. Kuaföre de beraber gidiyoruz

Basın sağolsun cnm. Aynen benimki de tuaf bir şekilde meme kolik oldu. Bir zamanlar meme reddi yaşıyorduk hey gidi günler:)) rutin aynı şeyleri yapmak beni yormaya başladı yetemiyor duygusu başladı sanirim ise başlayınca bugünleri de aricam

Sağol canım. İşe tam gün mü başlayacaksın.
ya ben eğer bu sınavı kazanırsam ne yapacağım diye düşünüyorum gerçi zor ama.

9 3 cnm. Çok.uzun geliyor
Buna da şükür ya tam gün olsa. Allah o annelere sabır versin nasıl özlüyorlardır yavrularını.
wendy aslında haklısın canım yeni bir düzeni olacak bebeğin. Ama işte anneye gel de anlat şu an iki saattir yanında değiim oğlumun duruşmam var kokusunu bile özledimveledin

yaa o eve gidince boynuna sarılması yok mu zaten, beni benden alıyor. bebeğe kıyamıyo insan evet ama sosyalleşmek, biraz kendine vakit ayırmak ne biliyim nette bişi bakarken bi kahve içmek anneyi rahatlatıyor, bebeğe de özlem girinc eişin içine daha mutlu daha pozitif geçirilioyr kalan süre.

İşte bu blw} mucize gibi

Günaydın kızlar kendinize özel vakit ayırabiliyor musunuz neler yapıyorsunuz?
Nerdeee dün sinemaya gittim aylar sonra. Kv bıraktık durmamış bi daha bırakmayın dediler

Günaydın kızlar kendinize özel vakit ayırabiliyor musunuz neler yapıyorsunuz?
Ben zaman ayıramıyorum bebeğime tek bakıyorum eşim sehirdisinda 24 saat onla geçiyor gece surekli mizik mizik milyon kere kalkıyor gündüz 2 kez uyuyor yarım saatten ondada bende zaten yanina bayılıyorum. Esleriniz aksam gelip yarım saat bile ilgilenmesi emin olun nefes almanıza yardımcı oluyor en azından kıymetini bilin bugün yiğenim geldi mesela yarım saat uyun oynadılar rahat rahat isimi yaptım düşme carpma aglama korkusu yasamadan birde kahve icebildim ama biri olmadi mi cok hareketli bebeğim imkani yok hic birsey yapmama

Tabi cnm buna da şükür. Suan ayaktayız uyandı uyumuyor anlamıyorum kac gundur tuaf disten sanırım. Ya da oyun oynamak istiyor sırf o yuzden kalkıyor bile olabilir. Ninni soluyorum elını sallıyor oynuyor Allahım ya Atak donemi olayına cidden inanmaya basladım.

Cok ama Cook sevindim zamanla yediği miktar artar merak etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…