2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
YouTube da kolik müzik var buziki Orhan onu açıp emzirerek uyutmayi dene o müziğe çoğu bebek dayanamiyor 1 2 ay boyle uyusun sonra müziksiz uyutmaya geçersin

Kizlar yumurtanın beyazını vermeye başlayan varmı aranızda büyüdü artık kuzular yavaş yavaş baslasak mı diyorum
Ben vermeye başladım canım denedim birşey olmadı
Bahçe domatesi de denedim onda da birşey olmadı. Ama iki gündür gazı var. Rahatsız etmiyor çok ama çok gaz çıkartıyor acaba domates yapmış olabilir mi

Ay gaz neye göre oluyor bi anlasam bazen Yenidoğan bebek gibi gazlaniyor ama yiyeceklerle tam bi alaka kuramadım bir tek brokolide aşırı gaz oldu çok belirgindi onun haricinde zaten bizim bağırsak sistemi bozuk bi kabız bi ishal. Önemli olan kızarıklık döküntü pişik kanlı ishal filan olmasın domates gaz yaptiysada zamanla alışır

2 defa kendimize göre yaptığım yumurtadan verdim hemen kızarıklık oldu.Artık dikkat ediyorum 1 yaşına gelene kadar vermem
Ya evet yumurta proteini daha bekleyebilir, vermemek lazım 1 yaştan evvel. Ama domates o kadar da şey diil yani. 9 aydan sonra verilebilir diyollaaa

Ya evet yumurta proteini daha bekleyebilir, vermemek lazım 1 yaştan evvel. Ama domates o kadar da şey diil yani. 9 aydan sonra verilebilir diyollaaa
Aynen o beklesin.Domatesi de yedirdim bi sıkıntı olmadı ama her bebeğin bünyesi farklı işte bu tür besinlerde dikkatli olmak lazım özellikle de bal dan çok korkarım 10 aylık olduk ama büyükler ben farketmeden tadına baktırma gibi bişey olursa diye ara ara belirtiyorum verilmemesi gerektiğini

Bebeğimin poposu kıpkırmızı ya pişik oldu. Hep pişik aslında ama az olurdu ama şu an biraz yayıldı ve kıpkırmızı ve bir iki ufak çatlak da var yazın fito ve anestol vermişti bir doktor daha kötü olmuştu. Kendi doktorum da hametandan başka bir şey kullanma dedi ancak kötü durumda. Ne kullanılır zararsız olarak kızlar?

Geçmiş olsun canım pisikten oğlumda bende çok çektim kızımda da olmuştu bizimkini en çok geçiren penaten krem oldu bir kez sürüyordum açtığımda pamuk gibi oluyordu çantamdan bile çıkarmıyorum

Mustela iyi geliyo bize

Eklentiler

• Screenshot_2019-11-25-21-01-09-733_com.android.chrome.png
    264 KB · Görüntüleme: 29
S a canim bizde bi hafta kadr fena ishaldi poposu kotu olmustu benim esim.gocmen bulgarstandan bu kremi getrmslerdi hic aklmda yoktu bi deneyelm dedik tek surmeye aninda gecrdi sonra urunden bidaha nerde bulcz diye nette bakmstm nette var krem resmde attigim

Mustela iyi geliyo bize
Evde vardı aslında unutmuşum aldığımı teşekkürler

Sağol canım diğerleri iyi gelmezse sipariş ederim

Canım sarı kantoron yağı çok duydum

Günaydın canım şimdi duydum senden bende arıyorum hemen bir soracağım
Şimdi hemşiremizi aradım ben böyle bir söylenti var ama henüz tebliğ yok dedi. Tebliğ geldiğinde arayacağım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…