2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Merhaba. Tedirginliğiniz korkmaniz çok normal ama önüne çok fazla şey koymayın 1 ya da 2 parça koyun ağzına bir anda hepsini koymasına izin vermeyin ama bebeğinize bir fırsat daha verin bence. Ogurmeleri çok normal bir reflex ağızlarında donduremedikleri zaman yutmak yerine öğürürler ki bozagina birsey kaçmaması için iyi bir reflex ama ne yazık ki büyüdükçe bu reflexlerini kaybediyor bebekler o yüzden ne kadar erken alışırsa o kadar iyi. Ben kızımla 6.5 aylikti başladığımda ögürdü kustu ama 3-4 günde başa çıkmayı öğrendi. Youtube da videomuz var izleyin isterseniz. Uyku konusunda da eğer akşamları uyku öncesi rutininiz yoksa onu deneyebilirsiniz ya da uyuduktan sonra besigine koysanız hemen uyanıyor mu?

Joie mimzy kullanıyorum ben hiç terlemedi açıkcası. Normalde geceleri ve emerken terleyen bir çocuk. Zaten mama sandalyesinde uzun süre durmuyorlar ki yemeği bile zor yiyip kalkmak istiyo artık hareketlendikleri için sabit bir yerde uzun süre durmuyolar

Babyplus aldım ben canım. Benimki de bir ara oturmak istemiyordu geçti. Eğlendiriyoruz biraz onu. Yemekten önce oyuncak veriyoeum. Sonra yemek zamanı diyip yemeğini veriyorum. Şimdi gayet oturuyor. Kucak istediğinde kalkmak istiyor bir de

Sagolun bilgileriniz için. Geçen akşam 6 ya kadar beşiğinde yattı bir kere oldu
Artık beşiğinde uyanmıyor ama ben gece beşiğinde ağladığında yanıma alıyorum emzirip geri yatırsam alışacak sanirim. Oyle denicem. Blw konusunda da ilk nelerle başlayabilirim patates baya yapıştı boğazına. Hala sert seyler veremiyorum.

Videonu izledim Masallah ne güzel yiyor ağzına baya sokuyor aslinda ama ogurmuyor demek ki alışması gerek.

Sağol canım doğru aslında yine çok kalmayacak mama sandalyesinde.

Alerjisi geçtii mi bu arada bebeğinin? Doktor diyet açıp dene bi dedi ama cesaret edemedim daha

Bende emzirip yatağına yatırıyordum ama sabah 5 de uyandığı zaman kaçış yok ağlıyordu o zaman yanıma alıyordum. Avacado hem besleyici hem de güzel bir seçenek olgun olması önemli. Havuç brokoli tatlı patates karnibahar verebilirsiniz. Aslında evde kendinize pisirdiginiz her sebze yemeğinden birer lokma koyun önüne tabi tuzsuz olması gerekiyor

kızlar selam.
dün biz menenjit aşısını olduk. Dün ateş vs yapmadı bugünde ateşimiz yok ama uykuya direniyor uykusu var ama uyutmaya çalıştığımda mızıldanıyor. Aşının yan etkisi mi acaba? Sizlerde de oldu mu?

Şimdi bizim 6 dis var diş yokken blw daha rahat diyorlar fazla koparamıyor. Ama şuan dişten dolayı çok fazla koparıyor o yüzden sanki ben blw için geç mi kaldım nerdeyse 10 aylık olacağız.

Ates olmamasi cok iyi canım biz 2 gün yüksek ates ve ağrı çektik 1 gece sabaha kadar ağladı 2 günümüz sürekli aglama ataklariyla geçti 1 hafta ağzına birsey sürmedi 1 hafta perisan olduk hatta 2. Dozunu yaptırmasam mi diye düşünmuyor değilim. Sizdeki cok normal bir kac güne gecer

Nimerix mi oldunuz bexosere mi canm? Biz hiçbirini yaptırmadık 1 yaşını bekliyorum yaptırmak için alerjik bir bünyeye sahip bebeklerde 1 yaş öneriliyor ins o zamana kadar Allah korusun kuzucugumu

Nimerix mi oldunuz bexosere mi canm? Biz hiçbirini yaptırmadık 1 yaşını bekliyorum yaptırmak için alerjik bir bünyeye sahip h 1 yaş öneriliyor ins o zamana kadar Allah korusun kuzucugumu
Bexsero yaptırdık canım suana kadar hic birseye alerjik bir durum gostermemisti ondan dolayı yaptırdık ama çocuk mahvoldu 3 gün cok feciydi icim gitti

Bizde cuma günü yaptırdık aşıyı ateşi olmadı ama o gece sürekli uyandı gözü açık uykuya dalamadı falan 2 gün boyunca da sürekli huzursuzdu hep kucak da olup ilgi bekledi bende yaptım fazlasıyla aşı olunca şımarttım bende

Bexsero yaptırdık canım suana kadar hic birseye alerjik bir durum gostermemisti ondan dolayı yaptırdık ama çocuk mahvoldu 3 gün cok feciydi icim gitti
Nimerix daha hafif etkili bir asi kimsede ateş olmamış ama bexsore zor bir asi ama alerjik bünyelerde aşılar daha cok yan etki yapıyor rota aşısı bizi mahvetmisti. Benim Oğlum da alerjisi yok belirgin ama bazı aşılar alerjiyi tetikliyor dedi doktor olmasa bile. Çünkü bazı bebeklerin bağışıklığı çok yüksek olduğu için alerjiyi belirtisiz atlatıyormuş aşılar aciga çıkmasına sebep oluyormus.. ama genel olarak bexsore çoğu bebekte yan etkili ondandır cnm seninkinin.

Kızlar size bir sey sorucam fikri olan lütfen cevaplasın ya da aynı seyi yaşayan var mi. Ben doğumdan sonra Hiç adet olmadım geçen hafta kahverengi akintim geldi adet oluyorum sandim ama birkaç gün leke oldu birkaç damla okadar. Ben şimdi adet mi oldum neydi bu anlamıyorum. Ya da sokulemiyormu olacak miyim? Emzirirken böyle düzensizlikler normaldir diye düşünmek istiyorum umarım ciddi bir sey değil-dir

Şimdi bizim 6 dis var diş yokken blw daha rahat diyorlar fazla koparamıyor. Ama şuan dişten dolayı çok fazla koparıyor o yüzden sanki ben blw için geç mi kaldım nerdeyse 10 aylık olacağız.
Hiç olur mu sakın geç kaldığımızı düşünmeyin aksine hemen baslayin yoksa ilerde daha zorluk çekersiniz sürekli pure yapmakla ugrascaksiniz üstüne birde sürekli sizin yedirmeniz lazım. Ne kadar çabuk kendi kendilerine yemek yemeye alisirlarsa o kadar iyi

Y Yslysl canım valla bizde o kadar birşey olmadı. Buraya yazdıktan sonra akşam bir yanakları kızardı ateşi çıkıypr herhalde dedim ama çıkmadı. Çok duyuyorum çok ağır bir aşı diye herkesten
U Umutherzaman biz nimerix yaptırdık doktorumuz bu daha hafif bexseroda bebek çok ağır geçiriyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…