2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Kesmeyen insanlar var aslında. Sık sık takibini yaparsın gelişimi iyi ve erken doğuma neden olmayacaksa emzirmeye devam edebilirsin doktor da onaylarsa. Yazık onun da hakkıKesersen de devam sütü kullanman lazım. O zamana kadar da farklı uyutma yöntemleri denersin.

Bence karnını doyur yanına uzan bir süre oyalansin sonra gözlerini ovusturunca sende uyuyor gibj kapa gözlerini ve totosuna vurarark bir kac gün dene tutarsa en kolay yöntem olur, hem sürekli yaninda olduğun için aglatmamis da olursun

canım bunu çocuk doktoruna danış kesinlikle, kulaktan dolma bilgilerle olmaz. Zaten memeyi kesince süreç kendiliğinden ilerleyecektir. Gidebildiğin yere kadar emzirirsin inşallah kuzuyu.

Canım tekrar tekrar geçmiş olsun. Hemen hemen her gün görüştüğüm bi komşum var gecen gün oğlum muz yerken geldi ısırdı ucundan. Nasıl sinir oldum anlatamam. Bi kere de çikolatayı ağzına sokup verecekti. Tatlı vermiyorum diye müdehale ettim. İnsanlar nasıl bu kadar anlayışsız anlamıyorum

Günaydın canlar ♥
bu nasıl bir yemek yemek ben çıldıracagım yaa
l

Benım ve oğlumun her günkü hali temiz lekesiz kıyafet kalmadı neredeyse

günaydın canlar
Bugün Allah’a şükür atak dönemi bitiyor :) Bizimki dün gece ilk defa tshirtümü çekiştire çekiştire birkaç kez ayaklarının üstüne kalktı. ♥ Çok sevdi ama sürekli denemek istedi.
birde birşey soracağım çok ikilemde kaldım yorulan bebek daha mı iyi uyur? Bizim direkt yormamızdan bahsetmiyorum hareketlendikçe kendi yorulmasından bahsediyorum. Dün bu hareketlerle yaklaşık 30 dk uğraştı sonra uyudu sabah ilk defa 7.30u gördüm de

Canım sen atak haftası dedin de şimdi baktım tam bizim de dün başlıyor 5 hafta sürecek. Ondan mı gece uyumadı acaba

Kızlar bide biraz alakasız ama instagram satışı hakkında bilgisi olan var mı. Annem çocuk giyim işine başladı. Böyle ufaktan bişeyler satmak istiyor. İnstagramda da butik acmak istiyor. Böyle oluyor mu yoksa dükkan açmak şart mı. Kardeşimle yapmak istiyorlar. Vergi boyutu vs nasıl nereye başvurmak gerek acaba

kızlar üstümde bir kırıklık var ve boğaz ağrım mevcut. Parolden başka alabileceğim bir ilaç var mı acaba
Bana dr sambucol verdi, içtim, çok iyi geldi. Denize de dokunmadı.Ama gene de süte geçiyor dikkat et canım. kAra mürver diye bir bitki ve c vitamininden oluşuyor.

Hiç bir fikrim yok canım.

Maşallah ne güzel, yorulduğu için derin uyumuş olabilir tabi.

Merhaba kızlar baby2go mama sandalyesi var bizde ama çok rahatsız oluyor içinde ağlıyor ve yemeğini bitirmeden kaldırıyoruz mecburen. Kalktıktan sonra da yemez kolay kolay.

Joie mimzy lx alacaktım ama yorumlarda terlettiğini yazan olmuş. Bizimki çok terliyor diye vazgeçtim.

Prego Bona Petite
Kraft Arcore
Kraft monza arasında kaldım. Bunlardan kullanan var mı? Terletmeyen ve oturma bölümü sert olmayan

Maşallah bizimki yorulsa da en fazla 2 saat sonra uyanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…