2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Grupta en iştahsız yemek istemeyen bebek benimki galiba çok moralim bozuluyor kizlar bana bir akil fikir verin Allah aşkına
Benimki de bu aralar aynı canım hatta 2 aydır sadece tek avantajım meme çok emiyor ama güzel yiyordu şimdi imkansız hiç birşey yemiyor ben artık takmıyorum oğlumda da aynı olmuştu sinirden kırılmadık şey bırakmıyordum evde ama dişler çıktıkça yemeye başladı şimdi bizimde 3 diş 1 haftada patladı ne sağlıklı olsunlar da ne yapalım

Zamana bırak derım bence bi dönem var yemiyordur canım
keske öyle olsa ek gidaya gectigimizden beri durum böyle hep teselli ettim kendimi normal ek gidaya geçiştir distir vs vs diye ama artik bu durum zoruma gidiyor görüyorum cevremde benim oglanla ayni aylarda olanlar gayet iyi kiyaslama yapmak istemiyorum ama yememesi cok canimj sıkıyor

Ya kuzum memeyi emse bende takmam bukadar arada muz yogurt çorbası biraz peynir ve yogurt yiyordu simdi hic yemiyor ve emmeside öyle yok. Bende kırıp dokmemek için kendimi zor tutuyorum. Biran önce bu durum düzelir inşalalh yoksa kafayı yiyebiliirm

Cnm makarnavitmadan alıyorum ben bebeğime valla çorba setleri olsun keciboynuzlu bebe bisküvileri cok severek yiyor. Orda iştahı hiç olmayan bebeklerin karadut özü ile iştahları açılmış her sabah bir kaşık vermişler herkes diyor inanamadık nasıl yiyor bebelerimiz. Istersen bi dene karadut özünü de.

Allah yardımcımız olsun canım insallah yerler bir an önce bizimkinin kilosu da alt sınır baya zayıfız aşırı sinir bozucu ama ikincilerde biraz daha sabırlı olunuyor canım

Evde var canim karadut özü bize fayda etmedi ne vereceğimi ne edecegimi şaşırdım kaldım

Canım benim kı de yemiyor parka götürüyorum ya da cocukların içinde yedirmeye çalşyrm o şekilde bi kaç kasık da olsa yiyor istersen bunu bi. Dene
parka degilde benim yeğenler var onlar gelince onlara bakarken denk gelmişlerdi verdim sinirleniyor çekilecekmisim onlara bakacakmis kafayı iki yana salladi dur bide parka gotureyim belki yabanci cocuklari izlerken belki yer

Evde var canim karadut özü bize fayda etmedi ne vereceğimi ne edecegimi şaşırdım kaldım
Benim büyük oğlan öyle idi hala çok iştahlı değil ama sevdiği şeyler oldu mu yiyor. Memeye güveniyor suan memeden kesilince illa yicek ama inan iştahsız çocuk çok zor ya. Seninkinin kilosu nasıl? Benim oğlan 8 yaşına girecek inanır mısın hala bebek gibi zorla kaşığı ağzına tiktigim oluyor.

Uzulme yer canım o da bellı bi suresı oluyordur kıyaslamada yapma bence saglıkla buyurler

Ah yavrum benim gelmiş geçmiş olsun. Bende aşırı öpenler olunca içim gidiyor ama bişey diyemiyorum dediğin gibi kıymetli oluyor çocugum. Allahım tekrarını yaşatmasın size de

Canım blw ye ilk başladığımda tek tek verdim eline. Şuan 9 aylık oldu önüne ne koysam yiyor ama ben yine de başında bekliyorum hiç yalnız bırakmıyorum. Korkma hemen

Canım çok çok geçmiş olsun.
Allah bir daha yaşatmasın çok zor ya
şimdi daha iyi değil mi annesi

Ya valla tebrik ediyorum canm ble yapanları uyku eğitimi verenleri ayakta alkışlıyorum:) ben yemek yesin yeter uyusun yeter modundayim suan. Çiğneme olayı yok benimkinde 6 tane de diş var halbuki ama biriktiriyor ve su da içmediği için korkuyorum ben çok. Elim ayağım titriyor boğazına kacinca

yeni gördüm canım çok çok geçmiş olsun Allah sanada deniz'e de şifalar versin.
sinir oluyorum öpenlere bende çok mu zor öpmemek ya ben kendim bile kıymıyorum kokluyorum sadece.
bizde de hala bakıyo kızıma güya yanaklarını öpmüyo gidiyo ellerini öpüyo yahu elleri ağzında değil mi niye öpüyorsunuz desen görmemişin bir çocuğu olmuş diyorlar . babası bile sürekli şap şup öpüyo sinir oluyorum.
allah dermansız dert vermesin geçsin gitsin inşallah.
asya'da 4 gündür ateşli sebebi bulunamadı bakalım biimki de geçse gitse artık. hiçbir şey yemiyo içmiyo

bizim dr a sordum nedir olması gereken diye... İlk 6 ay bebeği anne sütü korur. sonrasında ek gıdaya geçişle beraber 6 ay-1 yaş arası kendi bağışıklığını oluşturmaya başlar. bazen erken hasta olan bebek, büyüdükçe daha az hasta olur denir ama milyon tane virüs var kaç tanesine dayanacak bu çocuk, hangisine ne tepki verecek bilemezsin, kimi ayakta geçirir kimi aynı virüsten yoğun bakıma girer bilemezsin, en güzeli korumak dedi. ben kendi kızımı 3 yaşına kadar yüz ve elini öptürmedim dedi. En kötü 1 yaşına kadar korumaya çalışın dedi.

Canım çok çok geçmiş olsun Asyaya da, bizim ateş de inatçı bi şekilde 5 gün sürdü. çok ateş düşürücü verme duşa sok soy eklem yerlerine ıslak bez koy... bizimki ateş düşürücülerden ters tepti vücut sıcaklığı 34,5 a kadar düştü zor ısıttık hastanede. Allak korusun daha düşseydi kalp problemi olurdu dediler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…